Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende gece ciktim.bursa datça iskitameti full otoyol.hic dur kalk yoktu.aracta yüklü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bizdeki kestaneler yerli.
    Daha doğrusu bizim köyün kestanesi meşhur, her sene Bursa’dan kestane şekerciler gelip alıp alıp gidiyorlar.

Kışın kestane zamanı bana hatırlat sana Kargo yapayım.

Kasko dedin aklıma geldi, motorun sigortası ayın 6’sında günü doluyor. Yarın onu yaptırayım.
    Birde kaskoyuda bir sorayım bakalım.

Senin kasko yaptırdığın yer bayağı ucuzmuş.

Hangi sigorta şirketi yapıyor bunu?

Alıntıları Göster
    mehmet im numara mesajın içinde var oylum hanım satış danışmanı..

ben daha önce kasko yaptırmıştım bu acenteye..

buradaki arkadaşların verdikleri ve daha önceki kasko yaptığım şirket de dahil herkesi aradım..

1900 liradan başlayıp 1700 ü gören oldun

yüzde 40 hasarsızlık 180 bin araç değeri üzerinden.

Gökhan AYDIN ın selamı var onun vasıtası ile arıyorum derseniz ilave indirim alma şansınız da var.

tüm arkadaşlar faydalansın.

şirketin ismini söyledide unuttum şimdi ful kasko anahtar kaybolmasıda dahil..)

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Bende gece ciktim.bursa datça iskitameti full otoyol.hic dur kalk yoktu.aracta yüklü
    o zaman iyi..

tatil herhalde.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Ewet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

183 e gt line var pazarlıkla kaça olur bilmiyorum

173 e de allure var üstelik hatasız,tavandaki işlemden bahsediyorum araçlar yeni olunCA HATASIZ ALMAK EN MAKULU.

sizin ilan 180 sanırım.

aracın üzeindeki orjinal donanım değer ve para eder sonradan takılanlar sadece görsel ve konfor adına kişiye özel olur

satış değerine etki etmez yaptıklarımdan biliyorum.

comfort rifterimi gt line alma adına 8 bin ucuza satmıştım.

iyimi yspmışım evet çok doğru bir tercih yapmışım

kişisel tavsiyem pazarlıksız son fiyat şeklinde yazın fiyatınızı alıcıda sizi anlasın.

183 e gt line varken 180 e allure ben almam şahsen.

kimsede almaz dediklerimi ilanınızın tıklanma ve aranma oranı ile sağlayabilirsiniz.

gt line aldığım satıcının telefonu noterde dahi susmadı..

en az 10 kişi aradı o gün..

fiyatı satılanlar arasındaki en makulu idi.

Alıntıları Göster
    Valla bugün nerdeyse satıyordum 179 a son anda vazgeçtim. 183 e gt line yok ama 190 üzeri çok... Ayrıca benim avantajım km...
    183 bin gt line 58 bin km de, bugün 185 bin 19 bin km de gt line dan vazgeçtim. Alırsam daha düşük km alırım
    Sahibinden deki otomatik allure 12 tane;topladım fiyatları 12 ye böldüm sonuç yaklaşık 183 bin çıktı... Ben sanki çok fiyat yazmışım gibi cümleler kuruyorsunuz kaçtırlı;oysa piyasa ne ise onun üstünde yazmadım ben. Tamam çok küçük 3 tane göçüğüm var onuda yazdım açıklamada ama benimde km 6 binlerde;diğer satanlardan çok çok az...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 4 Temmuz 2020; 21:30:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Valla bugün nerdeyse satıyordum 179 a son anda vazgeçtim. 183 e gt line yok ama 190 üzeri çok... Ayrıca benim avantajım km...
    183 bin gt line 58 bin km de, bugün 185 bin 19 bin km de gt line dan vazgeçtim. Alırsam daha düşük km alırım
    Sahibinden deki otomatik allure 12 tane;topladım fiyatları 12 ye böldüm sonuç yaklaşık 183 bin çıktı... Ben sanki çok fiyat yazmışım gibi cümleler kuruyorsunuz kaçtırlı;oysa piyasa ne ise onun üstünde yazmadım ben. Tamam çok küçük 3 tane göçüğüm var onuda yazdım açıklamada ama benimde km 6 binlerde;diğer satanlardan çok çok az...

Alıntıları Göster
    Orkun öğretmenim bunlar benim şahsi fikirlerim mal sizin ve kararlarda öyle

gönül isterki istediğinize satın alın keyifle kullanın.

kırılmaca alınmaca yok.

km evet haklısınız,183 yazan satıcı ile pazarlığa otursanız dahada iner bence.

147 rakamından 137 yi gördüm ben tiko para.

58 bin çok da değil bana göre.

amacımız polemik yaratmak değil kesinlikle

bu muhabbeti bir daha açmamak üzere kapatıyorum kendi adıma.

nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: auspc

Merhaba uzun zamandır takıp edıyorum faydalı bılgıler paylasılıyor herkeze tesekkurler.Bır sorum olacak.Rıfter 2020 allure kullanıcısıyom arac 5.000 km de.Yolcu tarafı sağ orta dırekten tıkır tukur ses gelıyor duz yolda gıderken bıle ama bazı zamanda ılgınctır kı kesıyor can sıkıcı bır durum.Boyle bsy yasıyan varmı ?
    Merhaba aramıza hoşgeldiniz,Aslanınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın kazasız belasız.

Bu sayfayı ben kurdum arkadaşlarımda destek vermekte,arkadaşlarımız dostlarımız büyüklerimiz küçüklerimiz

sevenler hepsi sağolsun varolsun

selam ve sevgi herkese.

gelelim sizin sorununuza bu araçlarda sesler çok fazladır şöyleki büyük sert diri bir kasa ve yol eğimleri itibariyle esneyen trimler kapı ve oturma mekanizmaları

arka kayar kapı içindeki gizli perde aklıma ilk gelenler.

servise bir danışın bakalım

özellikle perde kaynaklı çok tıkırtı şikayeti gelmişti plastik detay kanal içinde hareket edince bir salınım oluyor ve alın size ses.

biraz sizi tanıyalım hangi şehirden katılıyorsunuz mesleğiniz adınız ve yaşınız,birde aracın rengini yazarsanız sizi takım listemize ekleyelim.

iyi paylaşımlar.

• quote:

karışık değer için iyi bence.

Alıntıları Göster
    Daha ne olsun Gökhan, Bence şahane bir değer.
    Klima vs açık çoğunluk ile, şehir ve etrafı yapıldı bu km.

Motosikletim daha fazla tüketiyor, 100 km de 7 litre

• quote:

Merhaba uzun zamandır takıp edıyorum faydalı bılgıler paylasılıyor herkeze tesekkurler.Bır sorum olacak.Rıfter 2020 allure kullanıcısıyom arac 5.000 km de.Yolcu tarafı sağ orta dırekten tıkır tukur ses gelıyor duz yolda gıderken bıle ama bazı zamanda ılgınctır kı kesıyor can sıkıcı bır durum.Boyle bsy yasıyan varmı ?
    Size nokta tespiti yapayım.
    Sağ yolcu kapısının el tutma yeri.
    Sesin hepsi oradan geliyor.
    Sol kapıdan da geliyorsa orda da aynı.

• Dün ailece Tekirdağ gezisi yaptık,Tekirdağın bende ayrı bir yeri var,Ünüversite yıllarım orada geçti.Köftesini ve peynir tatlısını özledikçe vakit buldukça gideriz.Malum İstanbuldan Tekirdağa kadar olan 140 km sahil yolu yazlıklarla dolu,% 90 İstanbullulara ait,dolayısıyla trafiği hep yoğun oluyor,özelliklede akşam dönüş yolu adeta konvoy halinde çok yoğun olarak devam ediyor.Bunu bildiğim için dönüşte bu trafiğe takılmamak adına,Tekirdağdan Muratlı üzerinden Edirne otobanına bağlanıp,devamında yeni açılan Anadolu otobanı üzerinden İstanbula gelmem 2 saat sürdü,ne konvoy,ne durkalk hiç bir sorun yaşamadan eve kadar güzel bir yolculuk oldu.Pazar günü çanakkale üzerinden veya Tekirdağ üzerinden İstanbula gelmek isterseniz bu güzergahı öneririm.Şu ayrıntıyıda belirtmeden geçmeyim,Tekirdağda Maske ve mesafeye çok dikkat ediliyor,Tekirdağ halkını tebrik ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

Dün ailece Tekirdağ gezisi yaptık,Tekirdağın bende ayrı bir yeri var,Ünüversite yıllarım orada geçti.Köftesini ve peynir tatlısını özledikçe vakit buldukça gideriz.Malum İstanbuldan Tekirdağa kadar olan 140 km sahil yolu yazlıklarla dolu,% 90 İstanbullulara ait,dolayısıyla trafiği hep yoğun oluyor,özelliklede akşam dönüş yolu adeta konvoy halinde çok yoğun olarak devam ediyor.Bunu bildiğim için dönüşte bu trafiğe takılmamak adına,Tekirdağdan Muratlı üzerinden Edirne otobanına bağlanıp,devamında yeni açılan Anadolu otobanı üzerinden İstanbula gelmem 2 saat sürdü,ne konvoy,ne durkalk hiç bir sorun yaşamadan eve kadar güzel bir yolculuk oldu.Pazar günü çanakkale üzerinden veya Tekirdağ üzerinden İstanbula gelmek isterseniz bu güzergahı öneririm.Şu ayrıntıyıda belirtmeden geçmeyim,Tekirdağda Maske ve mesafeye çok dikkat ediliyor,Tekirdağ halkını tebrik ediyorum
    Ali kardeş tadını çıkarın iyi eğlenceler
    bizde geçen hafta piknik yaptık arkadaşlarla.
    rivaya gittik.
    tekirdağda kumbağa gidiyorduk bir ara.
    kısmetse Ordu ve ordan marmaris yapacağım mümkün mertebe yeşil paralı yolları kullanmamak taraftarıyım
    zaten aracın bir dünya masrafı varken birde otoyola para vermek ekstra külfiyat..
    trafik yoksa gereksi olduğu kanatindeyim zamanım daha bol ve ucuz..

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Ankara'da esnafım.Continental oto lastikleri bayiliğim var. Aracımı şubat sonu aldım rıfter allure otomoatık gece mavisi rengi.Daha öncesinden yaklaşık 5 yıldır tepee kullancısıydım.İşim gereği bu tarz arabaları çok kullandım.Şu an için rıfterden gerçekten çok memnunum.Aile içinde çok ideal bir seçenek.Çok yönlü kullanılabilir olması herşeyi açıklıyor bence.Önceden uzun yol tecrübelerimde diğer araçlar daha yorucuydu motor sesi yalıtım vs.Bu araç devrim olmus çok sey katmıslar gerçekten.Herkeze daha iyileri de nasip olur inşallah.
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Vallahi bravo.Camdan dedim yok iyice test ettim ordan diil.Daha önce Şöför tarafında vardı onu buldum kayar kapıdakı plastık parçaya birşey sıkıştırdım direkt geçti ama diğer tarafta olmadı iç kısmından geliyor gibi bişey cok basıttır tahmınım ama ben bulcam onu :D Demekki yaşayanlar varmış.diğer türlü arabamda tık yok masallah ben bu konuda inanılmaz hassasım ama bu tarz araçlar içinde yınede pek takmamaya calısıorum bakalım 2 - 3 sene sonra ne olcak.Şimdiye kadar 3 sene hıcbır arabaya binmedem ama rıfter harıc olcak sanırım.Çunkı bu segmentte daha üstü yok sanırım su an ıcın ::D
  • quote:

Vallahi bravo.Camdan dedim yok iyice test ettim ordan diil.Daha önce Şöför tarafında vardı onu buldum kayar kapıdakı plastık parçaya birşey sıkıştırdım direkt geçti ama diğer tarafta olmadı iç kısmından geliyor gibi bişey cok basıttır tahmınım ama ben bulcam onu :D Demekki yaşayanlar varmış.diğer türlü arabamda tık yok masallah ben bu konuda inanılmaz hassasım ama bu tarz araçlar içinde yınede pek takmamaya calısıorum bakalım 2 - 3 sene sonra ne olcak.Şimdiye kadar 3 sene hıcbır arabaya binmedem ama rıfter harıc olcak sanırım.Çunkı bu segmentte daha üstü yok sanırım su an ıcın ::D
    El tutacak plastiğin kaportaya sürtmesi ya da değmesi sonucu geliyor o ses.
    Ama sonuçta hafif ticari araca biniyoruz, mutlaka belli bir zaman sonra ses gelecek.
    Yumuşak plastik olsa böyle sorun pek olmaz.
    Önceki aracım 7 yaşında olmasına rağmen ister stabilize yol, ister kaymak asfalt olsun hiç tık sesi yoktu.

Rifter her yönü ile şahane bir araç.

• quote:

Ali kardeş tadını çıkarın iyi eğlenceler
    bizde geçen hafta piknik yaptık arkadaşlarla.
    rivaya gittik.
    tekirdağda kumbağa gidiyorduk bir ara.
    kısmetse Ordu ve ordan marmaris yapacağım mümkün mertebe yeşil paralı yolları kullanmamak taraftarıyım
    zaten aracın bir dünya masrafı varken birde otoyola para vermek ekstra külfiyat..
    trafik yoksa gereksi olduğu kanatindeyim zamanım daha bol ve ucuz..

Alıntıları Göster
    Kumbağda çok anılarım var,öğrenciyken topluca arkadaşlarla gidip eğlenirdik o zamanlar çok popülerdi,Türk filmleri orada çekilirdi.Meşhur Bilge turistik tesisleri vardı,halen duruyor bu tesis ama kendini fazla yeniyelemediği için atıl kaldı.Kumbağın eski çekiciliği kalmadı.O tarafa yolun düşerse Kumbağdan Şarköye giden sahil yolu var,ormanla denizin birleştiği harika manzaralı,eski rum köylerinin içinden geçerek yöresel yemek ve tereyağlı gözlemeleri mutlaka tatmanızı tavsiye ederim.Oraları çok iyi bilirim.Geçen yıl ailece gitmiştik.Yol yeni asfaltlanmış.
    Kısmetse hafta sonu bir haftalığına bodrum tatili olacak.Tıp öğrencisi oğlum tatili haketti,yoğun ders programı çok yorucu geçti,ayrıca pandemi dolayısıyla uzun süre evde kaldılar.Otellerde turızm sertifikası önemli.Pandemi kurallarına uyum için bakanlıkca veriliyor.Sertifika alamayan otellerin açılmasına malesef izin verilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ringcep -- 7 Temmuz 2020; 12:30:31 >

• Yol tutuşta 215 65 16 lastikle 225 55 17 lastik arasındaki fark özellikle virajlarda hissediliyor.Çünkü her iki lastiğide kullandığım için biliyorum.Yanak azaldıkça yol tutuş artıyor,güven veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ringcep -- 7 Temmuz 2020; 18:23:7 >
  • quote:

Yol tutuşta 215 65 16 lastikle 225 55 17 lastik arasındaki fark özellikle virajlarda hissediliyor.Çünkü her iki lastiğide kullandığım için biliyorum.Yanak azaldıkça yol tutuş artıyor,güven veriyor

yere basma taban genişledikçe yol tutuş artıyor anladığım mantık olarak.

17 inç jant prıjem şimdilik askıda bakalım hayırlısı olsun.

sizin jant ve lastiklerin maşallahı var

güle güle kullanın

• quote:

Teşekkür ederim.Ankara'da esnafım.Continental oto lastikleri bayiliğim var. Aracımı şubat sonu aldım rıfter allure otomoatık gece mavisi rengi.Daha öncesinden yaklaşık 5 yıldır tepee kullancısıydım.İşim gereği bu tarz arabaları çok kullandım.Şu an için rıfterden gerçekten çok memnunum.Aile içinde çok ideal bir seçenek.Çok yönlü kullanılabilir olması herşeyi açıklıyor bence.Önceden uzun yol tecrübelerimde diğer araçlar daha yorucuydu motor sesi yalıtım vs.Bu araç devrim olmus çok sey katmıslar gerçekten.Herkeze daha iyileri de nasip olur inşallah.
    continental çok sevdiğim bir lastik markası çok sağlam bana göre.

benimde tepee aracım vardı premium pack..(

5 sene kullandım,çok emektardı onu hala unutamam..(

ama köprünün altından çok sular geçti ve aracı artık yenilediler.

EMP2 denen bir platform varki 3008,308,508,5008 i aynı hatta üretiyorlar.rifterde bu grubun içinde.

bir 3008 ile ön takım motor şanzıman aynı.

evet önceki tepee ile olan kalite ve mühendislik farklı olağanüstü.

özelliklede 8 ileri aısın tam otomatik tork konvertörlü şanzıman pahabiçilemez.

bir mahsuru yoksa adınızı ve yaşınızı da yazabilirmisiniz sevgi ve saygıda kusur etmeyelim

ben kendimden başlayayım

46 yaşındayım istanbul ikametliyim elektrik teknikeriyim

gökhan AYDIN adım

• quote:

Kumbağda çok anılarım var,öğrenciyken topluca arkadaşlarla gidip eğlenirdik o zamanlar çok popülerdi,Türk filmleri orada çekilirdi.Meşhur Bilge turistik tesisleri vardı,halen duruyor bu tesis ama kendini fazla yeniyelemediği için atıl kaldı.Kumbağın eski çekiciliği kalmadı.O tarafa yolun düşerse Kumbağdan Şarköye giden sahil yolu var,ormanla denizin birleştiği harika manzaralı,eski rum köylerinin içinden geçerek yöresel yemek ve tereyağlı gözlemeleri mutlaka tatmanızı tavsiye ederim.Oraları çok iyi bilirim.Geçen yıl ailece gitmiştik.Yol yeni asfaltlanmış.
    Kısmetse hafta sonu bir haftalığına bodrum tatili olacak.Tıp öğrencisi oğlum tatili haketti,yoğun ders programı çok yorucu geçti,ayrıca pandemi dolayısıyla uzun süre evde kaldılar.Otellerde turızm sertifikası önemli.Pandemi kurallarına uyum için bakanlıkca veriliyor.Sertifika alamayan otellerin açılmasına malesef izin verilmiyor

Alıntıları Göster
    kumbağı özledim desem denizi ve kumu güzeldi oraya erken giderdik sahilde kahvaltı yapardık..

çok etrafı gözlemleyebilme ve araştırma şansım olmadı tabi..

oğlunuza başarılar dilerim,tebrik ederim tadını çıkarsın

haketmiş bravo.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

El tutacak plastiğin kaportaya sürtmesi ya da değmesi sonucu geliyor o ses.
    Ama sonuçta hafif ticari araca biniyoruz, mutlaka belli bir zaman sonra ses gelecek.
    Yumuşak plastik olsa böyle sorun pek olmaz.
    Önceki aracım 7 yaşında olmasına rağmen ister stabilize yol, ister kaymak asfalt olsun hiç tık sesi yoktu.

Rifter her yönü ile şahane bir araç.

Alıntıları Göster
    Valla ben bundan önce 13 yıl caddy kullandım. Başından sonuna kadar hiç ses gelmedi bir tarafından... İnşallah rifter da öyledir. Ama genel anlamda iyiki rifter almışım diyorum;çünkü öncesinde yeni caddy almaya niyetim vardı. Her gören dönüp bir daha bakıyor, bugün yakıt alacağım, pompacı arkadaş;ben bunu jip sandım ne kadar güzelmiş dedi... Hele ramazan bayramı öncesinde zar zor şehirler arası izin almışım Kayseri den Eskişehir e yolculuk; Ankara çıkışında polis izin kağıdı kontrolü yapıyor, ikinci polis arabası da bana 20 m falan uzakta. İçindeki polis bana işaret etti; o an korktum noluyo falan dedim, arabayı gösterdi: yeni mi, kaça aldınız ne zaman aldınız? Güzelmiş deyince gülmeye başladım:) Bunun gibi çok karşılaştım;yıkamacıya girerim hayran kalırlar, kaportacı görür; çok güzelmiş der:) Yalnız şu var;ahali bu arabadan bir haber. Tabi bunda daha çok yeni model olmasının üstüne birde pandemi yüzünden satışların çok daralmasının da çok etkisi var. Ama görenin dibi düşüyor:)

• 
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.