Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun arkadaşım, güzel günlerde kullanın
    Otomatik vites mi aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • d3likanLI D kullanıcısına yanıt
    Yarın sabah bakıp haber veririm hocam.
    Peugeot Türkiye'ye mail attım. Hala cevap gelmedi.
    Gelişmeleri bildireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı markalarda da bu sorunlar oluyor,örneğin superbin multımedya ekranı birinde 6 inç diğerinde 8 inç,otomatık kararan dikiz aynası birinde var diğerinde yok,aracın birinde contenental marka lastik var diğerinde fulken marka (arada % 50 fiyat farkı var)Nıssan Juke de çelik jant yerine demir jant,215 lastik yerine 205 lastik gibi...sanırım araçların yurtdışı geliş fiyatlarında artış olmasın diye tasarrufa gidilmiş gibi düşünüyorum.Bu durum Rıfter içinde olabilir..
  • Arkadaşlar araciniza zorunlu taşıt sigortası ne kadar ödediniz?
    Ben 7 yillik şoförüm hic kazam olmadi 38 yaşındayım fakat 1750 tl çıktı sigorta sizce normal mi? Kasko bile bu kadar çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

Bugün adblue ikaz lambası yandı,2400 km sonra aracınız çalışmaz ibaresi çıktı,Rıfter 8500 km de.18 lt bıdon aldım shellden adblue yu 80 tl ye,depo tamamını aldı.Kaç lt alıyor bu depo ?
    Benimde arac 5bin kusurde ikaz verdi eve yakin total benzinlik vardi orda pompa sistemi kurmuslar litresi 2.5tl 14 litre aldi adblue deposu 15 litre olabilir, gokha abinin dedigi gibi kitapciga bakmak gerek, petrol ofisinde 1.75tl diye forumun birinde okudum,baska benzinliklerde de litre basi satis varmis bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Arkadaşlar araciniza zorunlu taşıt sigortası ne kadar ödediniz?
    Ben 7 yillik şoförüm hic kazam olmadi 38 yaşındayım fakat 1750 tl çıktı sigorta sizce normal mi? Kasko bile bu kadar çıkmadı
    Ben gecen mayis ayinda 1350tl ye ankara abc otodan yaptirdim, ordan bir fiyat alabilirsiniz, bende 10 senedir arac kullaniyorum hic kazam yok.

• quote:

Trafik sigortası 884 TL axa dan yaptırdım.
    Eski aracın hasarsızlık indirimini aldılar sanırım.
    Fiyatlar yüksek geldi biraz.
    İsterseniz sigortacımın telefonunu verebilirim.
    En azından fiyat sorarsınız.

• emrahh88 kullanıcısına yanıt
    Iyi olur verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahh88

Merhabalar hocam.
    Benim araçta da arka usb mevcut.
    Sadece üst torpidodaki usb ve aux yok.
    Bir de soğutma yok.
    Geri kalan herşey aynı.
    Sanırım usb 7000 TL etmez
    Benim aracim gtlinen sogutmali torpida var, torpida kismimda usb ve aux girisi var arka klimanim orda da usb girisi var.

• quote:

Alıntıları Göster
    Cok iyi fiyat vermisler numarasini gruba atarsaniz yaptirmak isteyen arkadaslar icin iyi olur.

• 0533 648 59 55 Muammer Bey
    Özçelikler iş makinaları Emrah verdi numaranızı derseniz yardımcı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GESTAPO51

Benimde arac 5bin kusurde ikaz verdi eve yakin total benzinlik vardi orda pompa sistemi kurmuslar litresi 2.5tl 14 litre aldi adblue deposu 15 litre olabilir, gokha abinin dedigi gibi kitapciga bakmak gerek, petrol ofisinde 1.75tl diye forumun birinde okudum,baska benzinliklerde de litre basi satis varmis bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Pompa sistemi malesef her petrolde olmadığından bidonla aldım,bidonda lt fiyatı 4,44 kr geliyor.Sizinki ekonomik olmuş..
  • quote:

Alıntıları Göster
    diğer aracımdan rıftere transfer yapıldı,6 aylık 514 tl ödedim.Sompo japon sigorta
    Ewwt aradım sagolsun yetkili kisi iyi bilgilendirdi beni. Durum şöle imis. Ben 7 yil arac kullandim fakat bu kamyonet olarak ilk arabam olduğu icin hasarsizlik indirimim yeni baslamis sıfırdan. O yuzden normalmis yuksek fiyat cikmasi

• quote:

Ewwt aradım sagolsun yetkili kisi iyi bilgilendirdi beni. Durum şöle imis. Ben 7 yil arac kullandim fakat bu kamyonet olarak ilk arabam olduğu icin hasarsizlik indirimim yeni baslamis sıfırdan. O yuzden normalmis yuksek fiyat cikmasi
    Sizden sonra ben de aradım.
    Bizim şirkete kayıtlı başka bir kamyonet daha olduğu için fiyat düşük çıkıyormuş.
    Sigorta kasko işinde her zaman fiyat almak avantajlı oluyor. Bol bol sormakta fayfa var.

• quote:

Pompa sistemi malesef her petrolde olmadığından bidonla aldım,bidonda lt fiyatı 4,44 kr geliyor.Sizinki ekonomik olmuş..

Alıntıları Göster
    Bidon isi pahali, yakit aldiginiz istasyonlara sorun en azindan bundan sonrasi icin daha uygun fiyata alirsiniz, en uygun adblue petrolofisindeymis baska forumdan bir arkadas yazmisti.

• GESTAPO51 G kullanıcısına yanıt
    Ad blue ilgili birsey sorucam .tamam adblue bitince ikaz geliyor dolduruyoruz fakat gosterge aninda neden otomatik silinmiyor. Ben sildirmk icin servise gitmiştim gecen

üstad bakabildin mi? ona göre paranın kalanını göndereceğim ya da iade isteyeceğim

• quote:

Farklı markalarda da bu sorunlar oluyor,örneğin superbin multımedya ekranı birinde 6 inç diğerinde 8 inç,otomatık kararan dikiz aynası birinde var diğerinde yok,aracın birinde contenental marka lastik var diğerinde fulken marka (arada % 50 fiyat farkı var)Nıssan Juke de çelik jant yerine demir jant,215 lastik yerine 205 lastik gibi...sanırım araçların yurtdışı geliş fiyatlarında artış olmasın diye tasarrufa gidilmiş gibi düşünüyorum.Bu durum Rıfter içinde olabilir..
    bu durum radarımızda özelliklee dolu 2020 model gt line için bakacağız durum ne..

bu şekilde mi yoksa eksik donanımla gelen ürünlermi..
  • quote:

sistemi öyle bir kurmuşlarki..

bir sene aracını sat sigorta yapma seni en üst limite atıyor..)

aynısı kasko içinde geçerli..

veya otomobil segmentinden kamyonete geç senin durumun veya benim

yine üst seviye..

her sene hasarsızlıkla bu durum ters düşüşle azalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.