Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgileride fotolarla birlikte veririm artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es777

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

ARKADAŞLAR YENİ Aramıza katılan arkdaşların isimlerini ilk sayfaya yazdım detay bilgileri sizlerden bekliyoruz..

ayrıca sadece sorunlarla değil resimlerle de bizleri görsel bir şölene ortak edin şöyle motor detayları farklı resimler e 5 emisyon farkı olsun değilmi.

nerede Zeki gözlerim arar oldu..

Aha da Aslanım.. Konuşmalarınız beni çok etkiledi yüklensin aslancılar doysun fotoya dedim azıcık idare edin yenileri yolda.
    ==DİKKAT== RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ SİTENİN İLK NAVİLİ ASLANIDIR...(O kadar farkımız olsun demi)
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

MAŞALLAH diyorum kazasız belasız

Çorum a selam ve saygılarımızla ama yeni ve detaylı diğer resimleri bekliyoruz merak ve sabırla özellikle motor kısmından.

ellerine sağlık kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozliii

Selamlar. Bende bu gün zenith pack + güvenlik ve navigasyonlu metalik renkli aracımı teslim aldım. Kasko hariç 44000 TL ye geldi.

"bozlii" kardeşim aslında lafım sana değil, yeni araçlarını alan herkese söyleyeceklerim; öncelikle kazasız sorunsuz güzel günlerde kullanmalarını temenni ediyorum ettimde önceden lakin şu araçların detaylı fotolarını forumda
    yayınlayıp bizi son model aslanlarla şöyle bi doyurun yahu bakın aksi taktirde en az sizinki kadar temiz ve yakışıklı olan 2010 model aslanımın fotoları ile hepinizi aslan manyağına çevireceğim

Alın kızdım hemen bi iki tane paylaşayım..

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

hadi sıra sizde

Arıtayım maşallah Aslan yakıyor yokmu talipleri yoksa vazgeçmek zormu geliyor

bu arada direksiyondaki kalın detay nerde

bu arada benim mercedes hayallerim mevcut hükümet yetkilileri tarafından bloke edildi..

ne bahtsız bir adamım vesselam babamda zaten taraftar değildi.

artık binekmi olur kamyonet mi olur gökyüzü ile arkadaş tepee bakacağız ilerleyen günlerde

bak ama bu sefer benim elimde olan bir durum yok inan..

Direksiyon detayını ara sıra çıkarıyorum ama daha öncede dediğim gibi ben "kalın" şeyleri tutmayı sevdiğim için senin detay dediğin kılıfa tekrar dönüyorum.. Talip konusunda ise ben ne olursa olsun 34 bin civarında vermeyi düşündüğüm için ısrarlı pazarlıklarla uğraşıyorum ve en son ben galip gelip tlf. kapatıyoruz.

ama bi ordulu (inan gerçek) ankaradan üçtür taciz edip duruyor bugün akşam saatlerinde tekrar aradı sanki daha önce aramamış gibi zarflayıp duruyor.Ben de
    salağa yattım dinliyorum bu soruyo konuşuyo senin anlayacağın susmuyo ben hemen "sen ordulu değilmiydin ve ankrada yaşıyosun dimi" deyince tanıdığımı anladı kıvırtmalar başladı sonra 32 bin rakamının üstüne bin tl daha çıkıverdi "sen ikibin daha çık al aslanı" dedim yine kapattık telefonu.Ama senin hemşerinin azmini kutluyorum Ayda 3 defa kesin nabız yoklayıp tacize devam ediyor ve ağır ağır fiyatı arttırıyor du bakalım neleri göreceğiz bekliyorum..işin açığı biraz taksitlerim var ne kadar geç satılırsa o kadar hedefime de yanaşıyorum hayırlısı diyelim..

senin için kesin ve net olan önerim yaşam tarzının ve ara sıra memleket yapan bi adam için kesin bu segmentten ayrılmaman yönündedir ama sana hayırlısı
    olsun demek istiyorum kardeşim..

Arıtayım bende bu durumun farkındayım hatta gözümü karartıp gemileri yakmıştım lakin bu 20 yıl olayı nokta koydu babama da köyde bir kartal düşünüyoduk oda güme gitti sanırsam artık doblo mu alsak kangomu oldu..

evet 2009 yılından beridir Tepee kullanıyorum nankörlük etmemem gerekirse tepee çok vefalı masrafsız vede çok sorunsuz bir makina

onun ülkemiz şartlarındaki durumu ise masraflı ve çilesine değer nitelikte..

zaten ülkemiz şartları otomobil taşımak için ayrı bir masraflı oda başka ya..

sonuca gelirsem otomobil olupta böyle bir hacim bakıyorum ama bulamadım fiyatıda tuzlu olmamak kaydıyla

biraz lodgy aklımı karıştırsada

binek bir tepee sanırım sadece otomatik vitesten yoksun başka herşeyi var fazlasıyla..

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

Bende bi kaç güne fotolarla geliyorum

Bilgileride fotolarla birlikte veririm artık

bekliyoruz sayfaya yeni renkler gelsin bizim siyahlardan içimiz karardı.
  • quote:

quote:

ARKADAŞLAR YENİ Aramıza katılan arkdaşların isimlerini ilk sayfaya yazdım detay bilgileri sizlerden bekliyoruz..

ayrıca sadece sorunlarla değil resimlerle de bizleri görsel bir şölene ortak edin şöyle motor detayları farklı resimler e 5 emisyon farkı olsun değilmi.

Aha da Aslanım.. Konuşmalarınız beni çok etkiledi yüklensin aslancılar doysun fotoya dedim azıcık idare edin yenileri yolda.
    ==DİKKAT== RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ SİTENİN İLK NAVİLİ ASLANIDIR...(O kadar farkımız olsun demi)
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

ALlah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah, 2009 dan beri böyle satıolması gereken aracı 2013 yılında getiren ithalatçı firmalara yeni kasa çıkmasına ramak kala ancak görebiliyoruz bu özellikleri

• Yeni araç sahiplerine hayırlı olsun derken, tüm forumun Ulusal Egemenlik Bayramını kutluyorum ..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.saribas -- 17 Ekim 2014; 19:25:00 >
  • Tüm arkadaşlarımın 23 nisan Ulusal Egemenlik Bayramını Kutlarim.
  • detaylı değil ama kızmayın diye foto koyuyorum ama hafta sonuna yıkıyım güzeller gelcek.https://store.donanimhaber.com/a9/76/cf/a976cf1bbc11a561d92e9f2c0d011a65.JPGYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINhttps://store.donanimhaber.com/49/cf/5b/49cf5ba2ebc8925bf64c743039f0c028.JPGYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINhttps://store.donanimhaber.com/87/49/5e/87495e6f0b765e33b8d8aa707cf0189d.JPGYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• resim nasıl koyuyoruz yapamadım

• Arkadaşlar cümleten merhabalar bendeniz 1 gün geriden geliyorum af buyrun malum gece çalışmak diyoruz.

öncelikle 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun

bu bayramı çocuklara dünyada ilk armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK ve şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

mekanınız cennet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.saribas

Merhaba arkadaşlar ismim Abdullah Rizeliyim Arıtay abiyle hemşeri olduğumuzu düşünüyorum(Atinali vore si ogni)
    Forumdaki sayfaların %60 ını okudum ve bu aracı almamda en büyük etkenin burada yazılanlar sayesinde olduğunu düşünüyorum.
    Aracı alalı bir hafta bile olmadı. Araç Navigasyonlu Allure modelidir. Forumdaki ikinci navigasyonlu araç.
    Saygılar.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Navigasyon şifresi yurt dışından henüz gelmediği için haritayı gösteremiyorum maalesef.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Bunlarda aracı aldıktan iki gün sonra başımıza gelen talihsiz olay, ben nazarlık diyorum Rabbim büyük kazalardan korusun.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Tofaşın önü darma duman oldu bizdede gördüğünüz gibi tamponda çatlak bagaj kapağı altında ezilmeler oldu.

Apdullah merhaba bende Orduluyum Karadenizli tüm arkadaşlarıma hemşehrim diyorum bir ayrım gözetmiyorum Benim adım Gökhan

her ne kadar sen Arıtay abini asıl kadroya almışsanda idare edeceğiz artık anladım sizin dilinizde konuşamıyorum diye galiba bunada alışacağız.

Aramıza hoşgeldin Aslanın hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan.

resimler güzel omuş eline sağlık kaz içinde geçmiş olsun.

senide takım sayfamıza ekliyorum detaylı bilgileride bekliyorum meslek model detayı gibi

bu arada motor resimleri bekliyoruz ona göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Ero3466

https://store.donanimhaber.com/5d/56/06/5d560607e1d9c0f9ff290cd5e53a039b.JPG

https://store.donanimhaber.com/bf/a5/f5/bfa5f5fae4d73fc19d3bff155eaf6e10.JPG
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDINYeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Erdem cim maşallah Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin dilekleriniz kabul olsun gereğini yapmışsınız

çok hoş valla.

iyi günlerde kullan.

• quote:

Orijinalden alıntı: askvesen

quote:

quote:

ALlah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah, 2009 dan beri böyle satıolması gereken aracı 2013 yılında getiren ithalatçı firmalara yeni kasa çıkmasına ramak kala ancak görebiliyoruz bu özellikleri

al benden de o kadar bakalım otomatik vites detayı için ne kadar beklememiz gerekecek neden ve niçin diye soruyor insan kendine neden şimdi değil...

• quote:

Abdullah merhaba bende Orduluyum Karadenizli tüm arkadaşlarıma hemşehrim diyorum bir ayrım gözetmiyorum Benim adım Gökhan

her ne kadar sen Arıtay abini asıl kadroya almışsanda idare edeceğiz artık anladım sizin dilinizde konuşamıyorum diye galiba bunada alışacağız.

Aramıza hoşgeldin Aslanın hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan.

resimler güzel omuş eline sağlık kaz içinde geçmiş olsun.

senide takım sayfamıza ekliyorum detaylı bilgileride bekliyorum meslek model detayı gibi

bu arada motor resimleri bekliyoruz ona göre

Abim üzdüysem affola Geniş Açılımla bakalım ozaman karadenizli hemşehrilerim diyelim

Tepee Allure 1,6 HDi 2013 Model Alp Beyazı GP,EP,NP vs.

Mesleğim Elektronik Teknikeriyim Ama mesleğmi şu an yapmıyorum, Programcılıkla uğraşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.saribas

Merhaba arkadaşlar ismim Abdullah Rizeliyim Arıtay abiyle hemşeri olduğumuzu düşünüyorum(Atinali vore si ogni)
    Forumdaki sayfaların %60 ını okudum ve bu aracı almamda en büyük etkenin burada yazılanlar sayesinde olduğunu düşünüyorum.
    Aracı alalı bir hafta bile olmadı. Araç Navigasyonlu Allure modelidir. Forumdaki ikinci navigasyonlu araç.
    Saygılar.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Navigasyon şifresi yurt dışından henüz gelmediği için haritayı gösteremiyorum maalesef.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Bunlarda aracı aldıktan iki gün sonra başımıza gelen talihsiz olay, ben nazarlık diyorum Rabbim büyük kazalardan korusun.

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Tofaşın önü darma duman oldu bizdede gördüğünüz gibi tamponda çatlak bagaj kapağı altında ezilmeler oldu.

Evet Abdullah kardeşim hemde dibine kadar ama sen Gökhanın kinayesine aldırma bi hemşeri var bide halis mulis toprak var biz ondanız işte .Aramıza katıldığın kalitemizi bi o kadar daha arttırdığınız için yeni arkadaşlarımın hepsine Gökhan nezdinde teşekkür ediyorum.Bu sayfalara haftalardır hatta aylardır ve an az birkaç senedir geçen zaman içinde kazanılan tecrübelerimizi yazmaya çizmeye çalıştık durduk.Hiç karşılık beklemedik hep paylaştık hep öğrendik..Bazı arkadaşlarımız oldu vur kaç taktiği uyguladı bazıları sadece işi düştüğünde foruma uğradı bazıları ise zerre karşılıksız verdi durdu.(Gökhan kardeşime yine teşekkürü borç bilirim ).Tüm forumdaki araç sahiplerine kazasız sorunsuz ve bol paylaşımlı güzel günler diliyorum..

Bu arada kardeşim emin ol senden nazar çıkmış çünkü bu aslanların beyazdaki cazibesi varya yemin olsun nazardan bırak tomponuna araç çarpmasını uçağın kafana çakılmadığına dua etmek lazım o denli yani..ama aslanlarımız yine ne kadar sağlam tamponu olduğu resimlerden de belli o ne hal ya mahfolmuş resmen tofaşın ön tarafı.İnşallah bununla son bulur ve sakın böylesi küçük şeyleri kafana takma sağlık olsun de ve geç...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ero3466

https://store.donanimhaber.com/a8/84/9d/a8849d9b7702dd19fd35c45870a2a68b.JPG

kardeşim seninde aslanın hayırlı olsun kazasız ve sorunsuz binersin inşallah..

@Ero3466

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viztay -- 24 Nisan 2013; 10:51:12 >

• quote:

Evet Abdullah kardeşim hemde dibine kadar ama sen Gökhanın kinayesine aldırma bi hemşeri var bide halis mulis toprak var biz ondanız işte .Aramıza katıldığın kalitemizi bi o kadar daha arttırdığınız için yeni arkadaşlarımın hepsine Gökhan nezdinde teşekkür ediyorum.Bu sayfalara haftalardır hatta aylardır ve an az birkaç senedir geçen zaman içinde kazanılan tecrübelerimizi yazmaya çizmeye çalıştık durduk.Hiç karşılık beklemedik hep paylaştık hep öğrendik..Bazı arkadaşlarımız oldu vur kaç taktiği uyguladı bazıları sadece işi düştüğünde foruma uğradı bazıları ise zerre karşılıksız verdi durdu.(Gökhan kardeşime yine teşekkürü borç bilirim ).Tüm forumdaki araç sahiplerine kazasız sorunsuz ve bol paylaşımlı güzel günler diliyorum..

Bu arada kardeşim emin ol senden nazar çıkmış çünkü bu aslanların beyazdaki cazibesi varya yemin olsun nazardan bırak tomponuna araç çarpmasını uçağın kafana çakılmadığına dua etmek lazım o denli yani..ama aslanlarımız yine ne kadar sağlam tamponu olduğu resimlerden de belli o ne hal ya mahfolmuş resmen tofaşın ön tarafı.İnşallah bununla son bulur ve sakın böylesi küçük şeyleri kafana takma sağlık olsun de ve geç...

Kaza da üzüldüğüm tek şey ilk defa trafiğe çıktığımız gün olması, gerçekten de çok sağlam arka tampon.

Araçta yapacağım değişiklikler için sorularıma başlayayım izninizle;

1. Aracın kornasına nasıl ulaşabilirim.Tamponu sökmem gerekiyor mu ? Ferrari kornasından aldım, aracın orjinal korna tesisatına direk bağlantı yapabilirmiyim ? Röle sistemini kurmam mı gerekiyor?
    2. ESP nin çalıştığını nasıl anlarım. ESP off tuşuna basınca göstergelerde esp ışığı yanıyor ama hareket edince sönüyor tekrardan.
    3. İç kapı kolları kullanımdan dolayı soyulacak biliyorum, bunun için carbon folyo ile kaplayacağım. Aracın göğüs rengi altın rengi. Altın renkli karbon güzel durur mu ?. Yada Şeffaf karbon mu kaplasam ? Yada sizler gibi orjinal karbon mu ?

• 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.