Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ironeagle129
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım teşekkürler. hdi ya da e-hdi euro5, bluehdi olanlar euro6 olarak geçiyor. bu durumda tüm manuel vitesli 308 araçlar euro5 motor.

classic edition plus araçalarda start stop var mı?
  • N7K kullanıcısına yanıt
    Allure manueller euro 5 :) hatta şunu söyleyim size cep aracı olanhttps://mypeugeot-tr.peugeot.com/mypeugeot/uye-girisi/

adresine üye olsun şase numarasını yazsın aracın modelinin 308 Allure 1.6 e-HDi 115hp (T9) yazdığını görecekler

Cep muhabbeti,

CEP araçlar sınırlı sayıda yaklaşık 600 adet diye biliyorum fırsat aracı olarak geldi Cezayir için üretilmişti ancak peugeot ve cezayir arasında anlaşmazlık çıkınca araclar euro 5 olduğu için ve Türkiyede emisyon değerlerinin çok sorun olmadığı düşünüldüğünde bu 600 arac Türkiye ye fırsat aracı olarak teklif edildi,he bu arada CEP deki klima cezayir iklimine göre üretildiği için Allurelerden daha güçlü soğutmaya sahip ve üzerlerinde orjinal alarm bulunmaktadır

( CEP ismi Allure lardan ayrı tutulması için uydurulan bir model ismi , aynı zmanda CE modeli de geldi onlarda Active lerden ayrı tutulması için CE deniliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 21 Eylül 2017; 12:4:37 >

• okan_sestek O kullanıcısına yanıt
    star stop var hocam istanbuldamısınız ?
    Peugeot' nun sayfasından Allure' ın pdf formatlı broşürüne bakabilirsiniz. Onunla aynı + cam tavan, kör nokta uyarı, yatay ve dik otomatik park, sanıyorum alarm vs var..
    Aynı renk aynı model araç bende var hocam. Ev alma düşüncesindeyken bir kaç galeriyi aramıştım. En iyi fiyatı 71.000 TL vermişti galeri. Üzerine karını koyup satacağını düşünürsek size verilen 71.000 TL çok makul. Fiyatın düşük olması insanda şüphe uyandırıyor ancak detaylı bir araştırma ve ekspertiz sonucunda araç söylenildiği gibiyse havada kapılır
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    bursadayım düşünürseniz satmayı gelebilirim. ne kadar istiyorsunuz? modeli, kmsi nedir aracınızın? ilan numarası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_sestek

Arkadaşlar herkese selamlar, 308 alma arifesindeyim. Bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.

Donanımlı bir 308 almak istiyorum. İkinci el Classic Edition Plus ve Allure araçlara bakıyorum. Hangisini önerirsiniz, donanım olarak hangisi daha iyi?

Bluehdi allure olanlara da baktım, fakat fiyatları çok yüksek. Bütçem 70-75 aralığında manuel vites.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2016-11.000-km-de-tertemiz-483584954/detay/

Yukarıdaki aracı satıcı 71.000 TL'ye kadar bırakıyor. Ne diyorsunuz alınır mı? Tek endişem aynı araca 85-90 yazanda olmuş, 75-80 yazanda. Bu fiyatlar neden böyle değişken? Satıcı ilan açıklamasına ev alacağını yazmış. Sıkışık ya da acil paraya ihtiyacı olsa piyasanın 10.000 altında vermez diye düşünüyorum. Veya hiç uğraşmadan gider galeriye ya da peugeot bayisine falan satar.

Bu aracın ikinci el satış fiyatı nedir? Ne kadara alınır? Fiyatı diğerlerine göre oldukça uygun, ilandaki araçta bir sıkıntı var mıdır?

ilanın fiyatı aşırı uygun. gözlerim yanılmıyorsa araçta sedef beyaz boya var bu zaten +2000 lira opsiyon + plakalığın üstünde bir çıkıntı var eğer o geri görüş kamerası ise 1900 lira da ona ekleyin.

Marşbiyel eziği dışında bir sorunu yoksa 71e havada kapın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilteris_ -- 21 Eylül 2017; 12:8:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• taxaa kullanıcısına yanıt
    Belkide galericiye vereceğime biniciye gitsin diye düşündü eleman bilemiyoruz. Tabiki Ankara'ya gidip göstermek lazım.
  • Allure manueller euro 5 :) hatta şunu söyleyim size cep aracı olanhttps://mypeugeot-tr.peugeot.com/mypeugeot/uye-girisi/

adresine üye olsun şase numarasını yazsın aracın modelinin 308 Allure 1.6 e-HDi 115hp (T9) yazdığını görecekler

Cep muhabbeti,

CEP araçlar sınırlı sayıda yaklaşık 600 adet diye biliyorum fırsat aracı olarak geldi Cezayir için üretilmişti ancak peugeot ve cezayir arasında anlaşmazlık çıkınca araclar euro 5 olduğu için ve Türkiyede emisyon değerlerinin çok sorun olmadığı düşünüldüğünde bu 600 arac Türkiye ye fırsat aracı olarak teklif edildi,he bu arada CEP deki klima cezayir iklimine göre üretildiği için Allurelerden daha güçlü soğutmaya sahip ve üzerlerinde orjinal alarm bulunmaktadır

( CEP ismi Allure lardan ayrı tutulması için uydurulan bir model ismi , aynı zmanda CE modeli de geldi onlarda Active lerden ayrı tutulması için CE deniliyor)

yok hocam ben yakınsak aracı gelip inceleyebilirsiniz diyecektim :)
  • ilteris_ kullanıcısına yanıt
    Aynen arka plakalığın üstünde bir şey var, bende yeni far kettim, geri görüş kamerası da var sanırım araçta. Marşpiyeldeki eziği fotoğraflarda görebilen var mı?
  • quote:

Aynen arka plakalığın üstünde bir şey var, bende yeni far kettim, geri görüş kamerası da var sanırım araçta. Marşpiyeldeki eziği fotoğraflarda görebilen var mı?

fotolar araç 5-6bin km de iken çekilmiş. ezik sonradan olmuştur araç 11bin km de o yüzden fotolarda yok sanırım. mesja atın whatsaptann yollasın :)

• almeida3434 kullanıcısına yanıt
    Cezayir ile Peugeot arasında ne gibi bir anlaşmazlık olmuş? Durun şimdi bu araç Cezayir aracı mıdır? CE araçlar Active, CEP araçlar Allure ise neden isim değişikliği yapmış olabilirler? Yakın olsak gelir bakardım. Siz sıfır mı aldınız ne kadara almıştınız?
  • ilteris_ kullanıcısına yanıt
    aynen iyi fark ettiniz hepsini. 5204 kmdeki fotolar bunlar.
    anlaşmazlık sebebini bilmiyorum yukarıda gayet açıklayıcı yazdığımı düşünüyorum ;)
  • Nette araştırıyorum, CEP araçlarda perde hava yastığı ve isofix var mı?
  • 1 yıl önce peugeot forumunda gödnerilmiş mesaj:

Mepa geri gorussuz 69.600 fiyat verdi sedefli beyaz icin acilir tavanli

Bu araçları peugeot baya bir uygun vermiş. Herhangi bir sıkıntı olmadığına eminsiniz değil mi? Cezayir falan kafamı karıştırdı.
  • Peugeot forumunda isofix olmadığı yazılmış, resimlerde isofix olduğu görünüyor.
  • quote:

1 yıl önce peugeot forumunda gödnerilmiş mesaj:

Mepa geri gorussuz 69.600 fiyat verdi sedefli beyaz icin acilir tavanli

Bu araçları peugeot baya bir uygun vermiş. Herhangi bir sıkıntı olmadığına eminsiniz değil mi? Cezayir falan kafamı karıştırdı.

Araçlarda hiç bir sıkıntı yok. Kulaktan dolma bilgilerle bu araçların uygun fiyatını çekemeyip karalayıp fiyatını aşağı çekmeye çalışanlar oldu onlara aldırış etmeyin. Araç aynı fabrikadan çıkan allure araçtır eksiği yok fazlası vardır. Araçlar ilk 69.000 liradan lanse edildi fakat daha ilk partiler teslim edilmeden fiyatına zam geldi. Ekim ayında ötv zammı öncesi bayisine göre 70-72 aralığında (opsiyonsuz) satıldı. Daha sonra ötv zammı gelince elde kalan bir kaç araç 76 77 bin gibi fiyatlarla satıldı kasım aralık ayında.

Cezayire gitmek üzere üretilen bu araçlar fransa ve cezayir arasında sebebini net bilmediğimiz (bayinin yalancısıyız) idari bir sıkıntıdan dolayı cezayire gidemedi. Avrupada da Euro5 motor satışı yasaklandığı için türkiyeye gönderildi. Türkiyede de allure ve active e göre daha dolu oldukları için classic edition ve classic edition plus ismiyle uygun fiyata satıldı bu araçlar.

• quote:

Peugeot forumunda isofix olmadığı yazılmış, resimlerde isofix olduğu görünüyor.

Perde hava yastığını bilmiyorum ama isofix var.

• 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.