Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
964
Cevap
31
Favori
143.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirel32

ahmet hocam 1.sınıf okutuyorum okuldaki yazıcının toneri bitti.yardımınızı bekliyorum.

ml 2160 series
    serial number:Z7DNB8GCAF00TYV
    CRUM 12100575499
    Firmware version V1.01.01.08
    engine version V1.00.07

şimdiden teşekkürler

https://disk.yandex.net/disk/public/?hash=My63JkZbdwgJ5yYP9v6mfxy7teg56O58c/rIQA2UQ34%3D&final=true

• eline sağlık ahmet hocam
  • elinde Canon lpb 6000 ve canon lpb 6000B için reset programı olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

elinde Canon lpb 6000 ve canon lpb 6000B için reset programı olan var mı?

o cihazlar resetleme gerekmez doldur doldur kulan chipi bozulun caya kadar
  • Kullandığım cihaz HP PSC 1315 All-in-one. Kartuşu kendim doldurduğum vakit sorun çıkartıyor ve hatalı kartuş uyarısı veriyor. Bu cihazı resetlemek gerekir mi? Nasıl bir yol izlemeliyim?
  • merhaba

ML-2165
    Seri no: Z7DNBKAC101656M
    CRUM-12101785024
    Firmware version V1.01.01.08
    için yazılım alabilirmiyim
    tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_06

samsung 2165 v8 için downgrade işlemini yapan oldu mu?
    yapan varsa sonucu bildirirlerse sevinirim.toner şu an %70 lerde..
    v8 reset nete düşmezse mecburen downgrade'i deneyeceğim.tabi toner %15e düşene kadar bekleyeceğim bakalım.muhtemelen o zamana kadar nete düşer.benim anlamadığım,dışarda v8 için de resetleme işlemi yapıyorlar.o kadar baktım rus sitelere,ispanyol sitelere...orada bile yokken,downgrade yapın diyolarken bizim Türkler nerden bulmuş v8 i :D

http://blog.fix-free.info/?p=322

bu linkte anlatıyor deneyip yazarım

• demo toner de yüzde yi görebiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

demo toner de yüzde yi görebiliyor muyuz

samsunglarda görünüyor demo olsa bile. sağ alttaki simgelerden samsung printers bölümünden yazıcı ayarı ya da sürücü ayarı yazan yerden görüntüleniyıor.
  • Canon lpb 6000 ve canon lpb 6000B için toner dolum videosu var mı nette bulamadım ben :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: sewger

quote:

v8 reset nete düşmezse mecburen downgrade'i deneyeceğim.tabi toner %15e düşene kadar bekleyeceğim bakalım.muhtemelen o zamana kadar nete düşer.benim anlamadığım,dışarda v8 için de resetleme işlemi yapıyorlar.o kadar baktım rus sitelere,ispanyol sitelere...orada bile yokken,downgrade yapın diyolarken bizim Türkler nerden bulmuş v8 i :D

evet bende orda okuduklarımdan yola çıkarak söyledim bunları.
    piyasada v8 resetleyenler var ama anlaşılan ya nete düşmedi dosyası ya da downgrade yapıyorlar.
    bu arada ahmet hocam ceza almış galiba :(

• downgrade olayı değil. ahmet yüzbaşımın verdiği fix dosyası v8 resetliyor. ama her yazıcı için ayrı dosya. başkalarının dosyasını uygulamayın yazıcınıza işe yaramaz yada bozarsınız aleti.
  • Merhaba Yardımcı olabilirseniz sevineceğim EPSON PX830 yazıcım var ve kendisi otomatik fireware güncellemesi yaptı şuan WB13C4 36.36 olarak güncellendi

Fakat takılı olan ciss sistemi ARC V6 chip setli hata vermeye başladı kağıtların yarısında kartuş tanınmıyor diyor yazıcının kapağını açıp kapattıktan sonra kartuş denetlemesi yapıyor ve düzeliyor ama kağıt cop oluyor 3 -5 kağıt sonra tekrar aynı işlemi tekrarlıyorum Ciss sistemini cescesor den aldım fazla yardımcı olamadılar yapabilir dediler sadece sorunun çözümü varsa çok memnun kalacağım

yada

EEPROM resetleyebileceğim bir program varmı?

http://www.2manuals.com/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=1475

burada 30$ satıyor :(((

TŞKler cevabınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyhunS -- 17 Ocak 2013; 9:48:00 >

• selam samsung clp 365
    sein no : Z8C7BJACB000ADV
    firmware versiyon : V3.00.01.10
    engine versiyon : V1.00.06. 2012-06-15
    splc versiyon : SPLC-C 5.59 05-04-2012
    bulursanız sevinirim özel mesaj olarakda link yollayabilirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

piyasada v8 resetleyenler var ama anlaşılan ya nete düşmedi dosyası ya da downgrade yapıyorlar.

ben denedim ve oldu. şuan yazıcı v05 ve toner %100 gösteriyor bir sorun yok.

öncelikle ML2160_V1.01.01.08_original_X.hd bu dosyayı yükledikten sonra yazıcının elektrik kablosunu söküp tekrar takıyoruz. 05 versiyonlu dosyayı yüklemek için zorlamalı kipe almak gerekiyor yazıcıyı. bunun için yazıcı üzerinde bulunan screen tuşuna basılı tutup yazıcıyı açıyoruz, yazıcı açıldıkta 3 sn.sonra tuşu bırakıp ve MA_2160_05.hd isimli dosyayı yüklüyoruz.
    bu işlemin riskli olduğu söyleniyor
    seri no istemiyor.

bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewger -- 19 Ocak 2013; 12:56:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben denedim ve oldu. şuan yazıcı v05 ve toner %100 gösteriyor bir sorun yok.

öncelikle ML2160_V1.01.01.08_original_X.hd bu dosyayı yükledikten sonra yazıcının elektrik kablosunu söküp tekrar takıyoruz. 05 versiyonlu dosyayı yüklemek için zorlamalı kipe almak gerekiyor yazıcıyı. bunun için yazıcı üzerinde bulunan screen tuşuna basılı tutup yazıcıyı açıyoruz, yazıcı açıldıkta 3 sn.sonra tuşu bırakıp ve MA_2160_05.hd isimli dosyayı yüklüyoruz.
    bu işlemin riskli olduğu söyleniyor
    seri no istemiyor.

bu kadar.

EVET YÖNTEM DOĞRU VE ÇALIŞIYOR AMA DEDİĞİM GİBİ BAZEN PREPLEM OLA BİLİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: seyhunS

Merhaba Yardımcı olabilirseniz sevineceğim EPSON PX830 yazıcım var ve kendisi otomatik fireware güncellemesi yaptı şuan WB13C4 36.36 olarak güncellendi

Fakat takılı olan ciss sistemi ARC V6 chip setli hata vermeye başladı kağıtların yarısında kartuş tanınmıyor diyor yazıcının kapağını açıp kapattıktan sonra kartuş denetlemesi yapıyor ve düzeliyor ama kağıt cop oluyor 3 -5 kağıt sonra tekrar aynı işlemi tekrarlıyorum Ciss sistemini cescesor den aldım fazla yardımcı olamadılar yapabilir dediler sadece sorunun çözümü varsa çok memnun kalacağım

yada

Ahmet Hocam yokmu derdime bir care bu EEPROM eski versiyonuna yukleyemez miyiz ? yada başka bir cozum

• quote:

quote:

Merhaba Yardımcı olabilirseniz sevineceğim EPSON PX830 yazıcım var ve kendisi otomatik fireware güncellemesi yaptı şuan WB13C4 36.36 olarak güncellendi

yada

Ahmet Hocam yokmu derdime bir care bu EEPROM eski versiyonuna yukleyemez miyiz ? yada başka bir cozum

ordaki program epprom restlemez ınk pad retler tek çözüm 6.12 chip kulanıcaksınız bu chip kartuş biti uyarısı vermez

• Çok teşekkur 1 2 sitede 60 TL fiyat biçilmiş daha uyguna bulma şansım varmı?
  • quote:

Çok teşekkur 1 2 sitede 60 TL fiyat biçilmiş daha uyguna bulma şansım varmı?

yazlımı ordaki yazlım bedava ama dediğim gibi ink pad resetliyor
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.