Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SUOX , SUOX Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.982.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam ilk önce tavsiyelerin teşekkür ederim çeşitli araştırmalarım benimde oldu işbir yataş ve çeşitli markalara baktım yataşın atletic modeli fena değildi bel ve sırt agrıları için fakat halsa skane modelini görene kadar firim değişti kullanan arkadaşlarımız varsa yorum yapabilirler bilmiyorum sizinde bilginiz varmı mükemmel bir rahatlığı var fiyat olarak 2200 civarında indirimde sizinde dedğiniz gibi orta sertlikte ve paket değişik bir yay sistemine sahip diğer yüzü daha sert söylediler yorumlarınızı bekliyorum tskler
  • Merhaba bebek yatağı için tavsiyeniz var mı? İşbir babybed düşünüyoruz ama? Başka öneriniz var mı??
  • yendidoğan bebekse yaylı yatak önerilmiyor ben de kısmetse gelecek ay doğacak bebeğime 70*140 yatak bakıyıorum aynı şekilde işbir baby bed alıcam sanırım ama emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevalkan -- 16 Mart 2016; 10:15:46 >
  • Arkadaslar işbir doğal lateks hammadde teminini durdurdu pu satıyor visco yataklar iyi seviyede..
    Pierre cardin yeni yay sistemi ile fuarda ilgi gördü ama suan için Türkiye pazarında dağıtım ağı çok iyi değil.
    Brn hälsa yi almış ama yeni bekleyip görmek gerek yatas ile o segmentte pazarı paylaşacak üst grupta yatsan iyi polytenz idas i aldı bunlar goturecek gibi gözüküyor.idas yatsan ve polytenz lateks konusunda tartışmasız önde olacak..Bütçe durumuna göre firma tercih edebilirsiniz hiçbir firmada yatak miyadi 5 senenin altına inmez..Yani aslında çok firma var gibi gözükse de yataklar birbirine benziyor.cesit istenirse iki marka var yatsan ve polytenz..Orta kulvarda ise yatas bambi Selena Brn...akıbeti tam net olmayan da idas pierre cardin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevalkan S kullanıcısına yanıt
    Mini yay sistemi alt üst hr sünger kılıfi yıkanabilir ve medikal antibakteriyel antialerjik antimite olduğunu bildiğim yatsan ve polytenz de best Bebe yatağı diye geçer birbirinin çok yakını 290 tl civari

• brn yi eledim. çok yüksek fiyat verdiler.
    Yataklar tutuyor diye fiyatları bu kadar uçuk yapanları anlamıyorum.
    Çok pahalı bir ülke olduk. Tempur 5000 tl 7000 tl bu nedir yahu araba mı alıyoruz.
    5-6 sene kullanacağımızı düşünürsek bir yatağı anlamsız bu paralar.
    iyi bir yatak 2000 üzeri başlamak zorunda diye bir kaide oluşmuş durumda.
    Firmaların canına minnet.
    Burada okumuştum yine yatsan dan biri müşteriye "neden fiyat bu kadar arttı" sorusuna cevap olarak "çok fazla talep var yetiştiremiyoruz (switzerland modeli) demesi bile yeterli..
    neyse ben yine mecburen Ümit beyin tavsiye ettiği 7 bölge paket yaylı bir yatak bakacağım. Limitim 1500TL ve 2000Tl arası bir şey olacak galiba.
  • bursasport kullanıcısına yanıt
    Bellonanın yatakları gayet güzel fiyatları uygun
  • harpci H kullanıcısına yanıt
    öneri için teşekkürler. o firma üstüne para verse onlardan ürün almam.
  • Paket yay detekli bir visco aldığınızda dediklwrinizin hiçbiri yaşanmaz yaylı visco ve yay siz visco da fark yatış konforudur kişiden kişiye değişir bilginize

• İstikbal Sleepwell energy yatak almıştık babamlara , ancak 1 ay geçmeden hafif hafif çökmeye başladı. Değişim yapıcaz istikbal den 1000-1300 TL arası hangi yatakları tavsiye edersiniz. Ametist positive life düşünüyoruz , ancak yeni eklenen yataklar olmuş.O yüzden karar veremedik. Birde bu expert yataklar ve premium yatakların kalite olarak ne gibi farkları var. Yoksa sadece isimmi. 1300 TL ye expert de var premiumda.
  • İkea'dan yatak alıp kullanan var mı? (hövag ve hamarvik ucuza geliyor)
    Kolayıma geliyor, ama en azından yataş gibi bir yatak markasını mı almak gerek bilemedim. Tek bildiğim yataş, onu da yıllardır kullanıyorum ama göçtü artık.
    1000 TL altı, 100 kilo, 1.90 boyda birisine 1.5 kişilik ay da çift kişilik yatak olarak ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

YATSAN, İDAŞ, İŞBİR, BRN, YATAŞ gibi yatak firmalarının orta sertlikteki yataklarını DENEYİN DERİM.
    visco pek tercih etmeyiz.
    paket yay sistemi iyidir.

İkHocam mrb daha önce tavsiye almıştım ve mondi ye bu gün yolum düştü ve magic 5 zone yatağı denedim ben beğendim fakat eşim yatağı yumuşak buldu aslında uç kısmına oturdu yumuşak yay a denk geldi ve sonra uzandı yumuşak dedi.

Mondi satıcıları israrla zero stress yatağı öneriyor en çok satılan bu gibisinden bonel yaylı olan karı çok sanırım. Haliyle sert olunca da eşim beğendi.
    Satıcıya bonel ile paket yay hangisini tercih edersiniz dediğimde torba yay daha iyi fakat sadece yay a bakıp alınmaz dedi vs eşimi ikna ettiler.

Başka bir mondi ye girdik onlarda bizi direkt zero stress olanı satmata çalıştılar. ikinci mondi en azından Hem bonel olan hemde paket yay olan body comfort olanı önerdi tabi fiyat 1300 lere çıktıhttp://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/body-comfort-yatak

Yataklar hakkında bilgileri yok ısrarla zero stress i önermeleri aklımda soru işaretleri yaratıyor.
    Eşim sert ben ise yumuşak seviyorum ve paket yay olsun istiyoruz diğer markalara bakacağız fakat en azından bu ikisi hakkında yorumlarınız nedir? Magic 5 evet biraz yumuşak ama bilemiyorum.

• O yatağı onermelerinin sebebi sert ve sorun çıkartmayan stokta bolca bulunan bir yatak istikbal e gittiğinizde de stress free diye geçer yatas ta blue star polytenz de ideal bambi de comfoterm Selena da eros yakındır Erdem de prestij konforda leal vs..Bu Yatak çeşidi yatak sektörünün omurgasidir.cok fazla bilgi sahibi olmayan ve müşteriyi memnuniyet ve memnuniyetsizlik arasında nötr bırakmak ve uzun seneler kullanıldığı,çökme problemi olmadigindan bir nevi kolaya kaçan bir ticari hamle...Herkesin iyi yatak kavramı farklıdır yatağa uzandiginizda yatağın vicudunuz a verdiği tepki 5 dk içinde %80 doğru tercih yapmanıza etkili yatakları elek en fiziksel yapı kilo boy orantisi yataktan beklentiniz ve m3vcut şikayetleriniz ile bir yol cizmelisiniz..benim tavsiyem bu olacaktir

• rLzApex kullanıcısına yanıt
    Genel olarak mondi-istikbal pek önermeyiz. çökme felan çok olur.
    magic5 de yumuşak diye niteleyebileceğimiz bir yatak. ama fiyatı uygun.
    mondi olacaksa Micropocket Yay çok daha üstündür.
    ama bonel'den ziyade sl yay ile kombinasyon daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
    ama onda da visco koymuşlar. ama çok ince bir tabaka olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum.
    şunları bi deneyin:
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/eclipse-natural-dream-yatak
    visco hiç istemiyorsanız:
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/body-comfort-yatak
    .
    ama bu fiyatlara çıktıktan sonra istikbal-mondi alınır mı?!

• Arkadaşlar merhaba, yataş wedding premium yatağı almayı düşünüyoruz.
    Kullanan memnun olan olmayan var mı?Tavsiye eder misiniz? Üst kısmı yumuşak peluş gibi yazın çok terletir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Genel olarak mondi-istikbal pek önermeyiz. çökme felan çok olur.
    magic5 de yumuşak diye niteleyebileceğimiz bir yatak. ama fiyatı uygun.
    mondi olacaksa Micropocket Yay çok daha üstündür.
    ama bonel'den ziyade sl yay ile kombinasyon daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
    ama onda da visco koymuşlar. ama çok ince bir tabaka olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum.
    şunları bi deneyin:
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/eclipse-natural-dream-yatak
    visco hiç istemiyorsanız:
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/body-comfort-yatak
    .
    ama bu fiyatlara çıktıktan sonra istikbal-mondi alınır mı?!

Hocam bu fiyatlarda nokta atışı hangilerini deneyelim?
    İstikbal mondi olanlar elden taksit senetle taksit yapıyor o cezbediyor.

• Ben yaklaşık 9 sene önce istikbalden visco yatak aldım ki o zaman bu yatakların satışında patlama vardı , kilolu biri olduğum için gece dönmelerde sıkıntı oluyor yumuşak geliyor ve yazları beni aşırı terletiyor , bu sebeple dün yatak bakmak için gittim istikbalde sleepwell diye bir model var sert bana iyi gibi geldi bu konuda ne dersiniz , ayrıca annemde sakat olduğundan onada 2011 yılında yatsan switzerland model yatak aldık başta iyidi ama sonra ondada bölgesel çökmeler oldu ve birazda belki ortamdan kaynaklı altı tamamen küf oldu , firmayı aradım ilgileneceğiz diyip ilgilenmediler artık çokda üstüne gitmedim bende hani bende yattığımda benim yataktan daha rahat geliyordu , istikbaldeki bu sleepwell bir nebze buna benziyor ne dersiniz
  • Merhaba, son zamanlarda baya bir araştırma yaptım ama karar veremedim. 180x200 yüksek, terleme yapmayan, bekar için ideal ;) (ara sıra misafirlerim oluyor tabiki) bir yatak almak istiyorum. Önerebileceğiniz çabuk deforme olmayan bir yatak varmı?

Benim hoşuma şunlar gitti;

http://yatsan.com/lateks-yataklar/avalanche
    http://yatsan.com/yayli-yataklar/crown
    http://yatasgrup.com.tr/Product/YATAS/WeddingPremium/786/

Sizce içlerinde en iyisi hangisidir?

• lordford50 üstat yataş wedding premium yatak nasıl bir yataktır. Yazın terletme yapar mı. Tavsiye eder misin.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.