Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
5
Favori
7.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yok mu alışveriş yapabilen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar, Ben Bugün Online Ödeme Alan Bir Kasaptan 1 KG Kıyma Aldım.

Resimde Ekliyorum. Siparişim 30 Dk İçinde teslim Olacak Dendi Bakalım Getireceklermi O Kadar Kısa Sürede..

EDİT:20 Dk da Geldi Sipariş, Biraz Daha Geliştirilse Faydalı Uygulama..

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan DarK -- 7 Haziran 2017; 16:35:24 >
  • Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

İlk başlarda görünen bu detay, daha sonra prosedürden çıkarılmıştır. Mahallem'in kendisi zaten YKB üyesi olduğu için yapacağınız online alışveriş şartlara uygun oluyor. Bizzat Mahallem yöneticisi ile görüştüm.

.

.

İlk 3-5 gün online alışveriş yapılamıyordu,. Bunun sebebi Mahallem'in online ödeme sistemine henüz geçememiş olmasıydı. Hatta uygulamadaki cüzdana kart tanımlandığında, cep telefonuna doğrulama kodu dahi yollayamıyordu sistem. Bu yüzden YKB kampanyayı bir süreliğine dondurdu. Forumdaki arkadaşların birkaç günlüğüne kampanyaya cüzdan üzerinden katılamama sebebi de buydu.

Mahallem uygulaması üstünden kredi kartımı(tabi ki sanal), uygulamadaki cüzdana tanımlayarak online alışveriş yaptığımda başarısız oldum, ancak yöneticilerin uyarısı ile "tanımlanan siparişi" direk ödemeyi seçip ve ardından ONLİNE alışveriş ödeme seçeneği ile direk manuel olarak kart numaramı yazarak online alışverişi gerçekleştirebildim.

.

.

Biraz karman çorman bir iş bu. HB yada GG gibi binlerce ürün yok, default ürünler var. Ancak uygulamayı kullanan esnafa mesaj atıyorsunuz ve esnaf mesela 300gr ezine, 300gr tulum, 300gr dil peyniri vs. gibi sipariş oluşturuyor ve çıkan ödeme seçeneklerinde 3.seçenek "online" seçerek ödüyorsunuz.

Sorun şu ki, uygulama üzerinden sipariş oluşturmaktan bihaber esnaflar ve hepsinden önemlisi çoğu esnafın ödeme şeklinde "online ödeme" tanımlı değil. Sadece kapıda ödeme ve normal kredi kartı ödemesi yazıyor. Bu iki ödeme fiziki ödeme ve prosedüre uymuyor. Şişli civarındaysanız Sun Gıda'da online ödeme var. İlle de yararlanmak istiyorsanız mesela, şişli-kurtuluş-feriköy-nişantaşı civarı bir adres tanımlayın, ki Sun gıda görünür olsun. Kartal'da oturuyorsanız mesela diyelim, Şişli'den nasıl yollasınlar, uygulamadaki haritada görünse bile-uyumsuz destinasyon yüzünden sipariş oluşmayabilir. Bir arkadaşınızın Şişli vs adresini tanımlayın, yollasınlar...yada yolunuz düştüğünde bizzat gidip Sun Gıda'ya siparişi orda yaptırın(Serkan bey), ödeyin orada anında akıllı telefonuzdan ve alın paketinizi mesela. Ben öyle yaptım. Zaten evime yürüyerek 3 dakika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 9 Haziran 2017; 17:25:39 >

• İlla kredi kartımı olması kazım yapı kredi tl kart'a da geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 7 Haziran 2017; 22:6:50 >
  • Jan DarK kullanıcısına yanıt
    Uygulama ne hocam yapı kredi cüzdan üzerinden mi yapıyoruz harcamayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Uygulama ne hocam yapı kredi cüzdan üzerinden mi yapıyoruz harcamayı?

Mahallem adında bir uygulama var.İndirip bilgilerinizi giriyorsunuz,etrafınızdaki üye esnafı görebiliyorsunuz.
    Getir tarzı bir uygulama
  • selam, 2 tane mahallem var app storeda hangisi ? mahalleM yazanmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

selam, 2 tane mahallem var app storeda hangisi ? mahalleM yazanmı ?

evet,yeşil logo
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba , MahalleM Yazan uygulama Tüketiciler İçin, Diğer Uygulama esnaflar İçin
  • teşekkürler
  • online ödeme imkanı olan esnafı bulmak yürek ister.

world kampanyası hatırına yükleyenler muhtemelen worldpuan yattıktan sonra silerler. çok aşırı eksiği var.
  • Cüzdan içinden yok oldu kampanya sanki. Ben göremiyorum, halbuki 23 Haziran'da sona eriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 15 Haziran 2017; 19:51:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Cüzdan içinden yok oldu kampanya sanki. Ben göremiyorum, halbuki 23 Haziran'da son eriyordu.

aynen bende baktım bugün yoktu ?
  • Mahallem uygulamasında kampanyalar kısmında yazıyor.

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    Sun gıdaya üşenmeden arabayla 40 dk :) gittim, 3*50 alışverişimi yaptım ve döndüm, teşekkür ederim

• cetik C kullanıcısına yanıt
    o bölgede epey işyeri var mahalleme üye.

yakın olsam da ben de gitsem.

• Kartal da çınar et ve kasabından online ödeme ile kıyma ve kuşbaşı aldım. Çalışan uygulama hakkında bilgi sahibi idi. Dükkandan çok hoşlanmadım bir kaç sinek felan vardı dolaşan onun haricinde ürünler güzel görünüyor. Yakın olanlar tercih edebilirsiniz

• Puanlar bugün yatması gerekiyor. Kontrol edebilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Puanlar bugün yatması gerekiyor. Kontrol edebilen var mı acaba?

2 farklı karta puan yattı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.