Şimdi Ara

xXX FUJIFILM ' X ' İnceleme ve Paylaşım XXx (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.361
Cevap
100
Favori
441.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: o_an

Satılık x-e2

Yaklaşık olarak 7500-10000 çekimdedir.

Mekanik 10/10

Kozmetik 9/10

Kutu içeriği eksiksizdir

Kutusu mevcuttur.

Fujifilm turkiyeden almıştım

Faturasına kadar duruyor

Şahsen titizlikle kullandım.

Fiyat pazarlıksız 1050 TL dir.

Aynı temizlikte pana 12-35 lens ile takas düşünebilirim

Ciddi alıcılar watsap yolu ile ulaşabilir.

546 287 11 97

m43turkiye de az çok bilinirim. Güven konusunda rahatım çok şükür.

900 TL olarak güncel..

Sıfırı ne ise o.. gördüğüm en ucuz ilanda bu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuji X-T1 & 18-55mm lens ile ısınma turları :)

xXX FUJIFILM  " X " İnceleme ve Paylaşım XXx

Caddebostan sahil by ozgur bilgili, on Flickr

Head&amp;Shoulders Turnuva by ozgur bilgili, on Flickr

• X-t1

• Sutlusoda kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık, güzel bir çalışma olmuş.
  • X-T2 + 10-24mm + 16mm 1.4 karışık

DSCF0673k by Murat KOÇAK, on Flickr

DSCF0696k by Murat KOÇAK, on Flickr

DSCF6046k by Murat KOÇAK, on Flickr

DSCF0551k by Murat KOÇAK, on Flickr

@Sutlusoda

Keyifli düzenleme olmuş ellerine sağlık

• Tesekkurler ✌

• X-T1 + 55-200mm

Balıkçılar-İstanbul by ozgur bilgili, on Flickr

• Xt20 ve x100f arasında hangisini tercih ederdiniz?

• jimi1984 J kullanıcısına yanıt
    Yansıma işine yeni bir boyut kazandırdın.

Bu arada Murat fujifilm Adana’da x workshop düzenliyormuş. Sende geliyormusun, geleceksen haber ver bende katılayım. Bakarsın seni Pentax a dönmeye ikna ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Yansıma işine yeni bir boyut kazandırdın.

Bu arada Murat fujifilm Adana’da x workshop düzenliyormuş. Sende geliyormusun, geleceksen haber ver bende katılayım. Bakarsın seni Pentax a dönmeye ikna ederim

Gelemedim :/ Bu tarafta yoğunluk fazla olduğu için mecbur kalmak zorunda kaldım :(
  • x-t20 kullanan arkadaslar va mı? yakın zamanda bu aleti almak istiyorum ama pek yorumv s göremedim.
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

• Yukarıdaki ilanımı malum sitede ancak yayınlayabildim

İlan no 507169458

900 TL İle güncel

• 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Çok memnun olurum vakit ayırıp cevaplarsanız. Şöyle ki ben yaklasık iki yıldırnikon kullanıyorum d3300 ve su an bana yetmiyor değiştirmek istiyorum. aklımdaki model d7200 idi ve hem 50mm 1.8g lens hem de 18-135 lens ile birlikte fakat geçen gün arkadasımdan fujifilm xt20 model tavsiyesini aldım. internette arastırmaya basladım fakat pek yoruma denk gelmedim, yurtdısında yapılan bir kaç tanıtım izledim sadece.

Genelde çok gezen biriyim ve nikonun büyüklüğü artı iki lens ile dolasmak biraz zahmetli olacak gibi duruyor. fujinin 18-55 kitini almak mantıklı olur gibi geldi. öncelikle sormak istediği memnun musunuz ve kabaca artılarını eksilerini söyleyebilir misiniz?

mesela 18-55 lens performansı yeterli mi?(tabi siz de o varsa).Bir de almaya karar verdiğim zaman yanında ne almalıyım, yedek bataryla, kılıf vs ne önerebilirsin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiSeM -- 30 Kasım 2017; 14:12:6 >
    Merhaba,
    Öncelikle ben hep aynasız kullandığım için Nikon için çok yorum yapamayacağım. cameradecision.com sitesinden özelliklerine karşılaştırmalı olarak bakabilirsiniz : http://cameradecision.com/compare/Fujifilm-X-T20-vs-Nikon-D7200
    Benim gördüğüm kadarıyla gövdelerin özellikleri benzer, Nikon uzun pil ömrü ile öne çıkarken T20 açılan ve dokunmatik ekran ile öne çıkıyor.
    Şimdi kullandığım için T20 hakkında yazacak olursam : Gerçekten küçük ve yetenekli bir makine. Fujinin amiral gemisi T2nin az kırpılmış özellikte olanı. T2 kalitesine ufak tefek özelliklerden fedakarlık ederek daha küçük bir gövdede kavuşuyorsunuz.
    Fujinin lenslerinin kalite konusunda tatmin edeceğini de söyleyebilirim. 18-55'e kit lens demek yanlış. Kalitesi ve diyafram aralıkları ile birçok markanın pro serisi ayarındadır.
    Yine İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Bursa ya da yakın illerdeyseniz hafta sonu workshoplara katılıp ürünü deneyebilirsiniz.
    Karar verirseniz mutlaka yedek batarya tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Çok memnun olurum vakit ayırıp cevaplarsanız. Şöyle ki ben yaklasık iki yıldırnikon kullanıyorum d3300 ve su an bana yetmiyor değiştirmek istiyorum. aklımdaki model d7200 idi ve hem 50mm 1.8g lens hem de 18-135 lens ile birlikte fakat geçen gün arkadasımdan fujifilm xt20 model tavsiyesini aldım. internette arastırmaya basladım fakat pek yoruma denk gelmedim, yurtdısında yapılan bir kaç tanıtım izledim sadece.

Genelde çok gezen biriyim ve nikonun büyüklüğü artı iki lens ile dolasmak biraz zahmetli olacak gibi duruyor. fujinin 18-55 kitini almak mantıklı olur gibi geldi. öncelikle sormak istediği memnun musunuz ve kabaca artılarını eksilerini söyleyebilir misiniz?

mesela 18-55 lens performansı yeterli mi?(tabi siz de o varsa).Bir de almaya karar verdiğim zaman yanında ne almalıyım, yedek bataryla, kılıf vs ne önerebilirsin ?

Ben de 80d ve d7200 modelleri arasında gidip gelirken xt20 aldım. Keskinlik renkler focus hızı, çekim modları ve kit olarak yanında aldığım 18-55 lensten (ancak bunu kesinlikle kit lens olarak değerlendirmemeliyiz, malzeme kalitesi keskinlik diyafram vs açısısından premium bir lens) henüz yeni olmasına rağmen oldukça memnunum. Çok değerlendirme şansım olmadı ancak, nerdeyse +2500 tl daha pahalı olan xt2 den genel olarak eksileri;
    - EVF daha küçük
    - Suya toza dayanıklılık yok
    - Küçük olduğu için grip kötü ancak biraz göreceli bir durum bence bu. Grip alınabilir ancak bence gereksiz zaten küçük diye tercih ettim.
    - çift sd desteği, uhs2 desteği yok
    - battery grip ve kamera boost takılamaması

Bunların dışında tamamen aynı fotoğrafları elde edebileceğiniz ve fiyatının karşılığını bence piyasada en çok veren ürün.
    16-50 yerine 18-55 tercih etmekte fayda var.
    Ayrıca Fujinin avantajı gayet uygun fiyatlara çok başarılı prime lensler alabilmeniz. Sony de karşılığı olan zeiss lensler için şahsen ayıracak bütçem yok.

Alternatif olarak 2014 model olan a7 veya 6300 gibi aynasız sonyleri de (range finder body ok ise) değerlendirebilirsiniz.

Önereceğim aksesuarlar, uv filtre, ekran koruyucu ve yedek batarya. Çanta kılıf olayı ise tamamen kişisel zaten.

• 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabn için öncelikle.Ankarada yaşıyorum ve haftasonu gidip makineyi görmek istiyorum. Esasında bir arkadasım aldı ve öncelikle onunkine bakı ilk değerlendirmemi yapacağım. Gönderdiğin linkteki kıyaslamaya baktım ve kalite olarak benzer gözüküyorlar, pil konusu bi belirgin farklılık yaratmıs. Ama 2 tane yedek pil alırsak iş çözülür diye düşünüyorum tabi ne kadardır fiyatları bilmiyorum ama. Söylediğiniz gibi 18-55 lensi gercekten standart üstü, muadil nikon lensleri 2bin küsüra anca alabiliyorsunuz. Ki ben 7200 aldıgımda benzer bir lens alsam fiyat cok artacak.
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    xt2 versiyonu su asamada beklentilerimin çok üstünde o yüzden gerekli görmedim kıyas yapmayı, kaldı ki fiyat farkı belirgin.ama anladıgım kadaı ile genel kanı xt20nin beğenildiği yönünde.
    bahsettiğim konularla ilgili bir ihtiyaç yoksa beğenilmemesi için başka bir neden kalmıyor
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ilk fırsatte showrooma gidip deneyeceğim , teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.