Şimdi Ara

XK X251 Kasırga Drone (Brushless/fırçasız) İncelemesi ve Kullanıcılar kulübü 89$ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
7
Favori
7.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bataryanın drone giriş yerleri netten gördüğüm kadarıyla uyuyor fakat batarya haznesi oturur mu batarya onu bilemedim
  • termomen kullanıcısına yanıt
    Aynen ya. Öyle bişeyki mod 2 de kullanıyom dışarda az rüzgara karşı kullanalım diye. Öne doğru ittim geri çektim düz konuma doğru bıraktım. O anda cihaz bi anda geri gitti sonra düzeltmek için tekrar ileri gitti böyle böyle yalpalıyor.20 m den fazla çıkaramıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah sağolasın inşallah pişman olmayız. bana kalırsa sığmaz yanlardan.sıkışacak
    jjrc
    Pil Kapasitesi: 7.4V 1200mAh
    Boyutu: 62mm * 28mm * 17mm
    Ağırlık: 70g

XK x251
    7.4V 25C 950mAh Pil • Boyut: 6.83 * 2.4 * 1.3cm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomen -- 12 Ağustos 2016; 19:34:50 >
  • benim x1 ile çektiğim videoları izlemişsindir belki havada dans ediyor. kendime çekmeye çalışıyorum gelmiyor kaç defa ümidi kestim havadayken kaybolacak diye

• Ya ölüp ölüp bitiyorum bende. Aha gitti diyorum daha gitmedide bigün gerçek olacak

Dediğin gibi kendine çekiyon gelmiyor mod 2 3 te anca işte :D

Neyse artık bakacağız.

• hocam x251de bir tuş var direk motorları kesiyor o işlevi gören bir tuş yok mu x1 de.Bende jxd510w modeli vardı öyle uçtu gitti
  • babamın bana dediğini yapsaydım kaybolmayacaktı
    benimki ip bağlamam gerekiyormuş uçurtma gibi adam haklıymış meğer

• var öyle bir tuş ama havadayken niye basılacak onu anlamadım

• termomen kullanıcısına yanıt
    Kaçmasın diye , kontrolden falan çıkarsa lazım olabilir

• zaten açma kapama tuşunada bassan duruyo. ama tekrar çalıştırmak 10 sn sürüyor. kuleden izin falan bekliyor velet

• Bu arada x251in yedek parçalarının hepsi bulunuyor artık.Son olarakta (bende yeni görmüş olabilirim) x251 modeli için üretilmiş çanta buldum bir kaç siteye daha eklenmiş çok iyi olmuş gerçekten çanta olmadan taşımak zor oluyordu.Linki ilk mesajada ekledim.
    http://tr.aliexpress.com/item/High-Quality-Realacc-Handbag-Backpack-Carrying-Bag-Case-Quadcopter-Backpack-Drone-Bag-for-XK-X251-RC/32709094570.html?spm=2114.010208.3.168.QKb5OA&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_5_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10059_10032_10058_10017_10060_10061_10062_10064,searchweb201603_4&btsid=366d846a-ff1c-48ba-a94b-425dd05bee3d

Bu arada fpv li model isteyen arkadaş olursa fpv ekipmanları ve dronu ayrı alırsa 30-35 $ daha karlı oluyor bilginize.En yakın zamanda çanta ve fpv ekipmanlarını alıp video ve fotoğraf atarım.

• çanta fena değil ama kendi kutusu daha sağlam gibi geliyor bana. o çantanın üstüne biri bassa
    yanlışlıkla kesin kırılır

• Direk gücü kesen tuş hangisi ya

Bide havada kumandayı kapatınca motorlar dahad hızını arttırıyo uzaya kadar çıkar yani tkrar açınca kumandayı bu sefer motor duruyo

• 80$ a alamazmıyız bu droneu sağlam bir kupon yok mu? 😁

• Mazzini M kullanıcısına yanıt
    hocam en ucuz fırçasız daha ne olsun
    ben bulamadım kupon sıkıldım dayanamayıp aldım

• açma kapama tuşunun solundaki alta bakan dikey olan tuş. çalışırken iki kere basınca duruyordu
    bende ama havada uçarken denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ze_mahşer

hocam en ucuz fırçasız daha ne olsun

Jjrc x1 daha ucuz ama diğer arkadaşların olumsuz yorumlarından sonra tereddüt ettim rüzgarda kontrol edilmediğini söylediler x251 10-15 gram daha ağır sanırım pek bir farkı olurmu ki rüzgar konusunda bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

ben bulamadım kupon sıkıldım dayanamayıp aldım

Vallahi benim de tak etti artık sana da imrendim x1 aldın kaybettin üstüne x251i sipariş vermişsin kupon falan dinlemicem verecek vallahi siparişi.

Bencede x1 almayın dışardaki performansını gördükten sonra. Alacağınız 300 400 gr olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.