Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (397. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağıdaki Ürünler Gün İçerisinde Paylaşılan Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünlerdir

1-) KZ ZS5 Kulaklık / 18.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

2-) Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemi / 2.59$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3-) Xiaomi Bluetooth Spor Kulaklık / 19.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

4-) Xiaomi Mi Temizlik Robotu / 296.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5-) Beelink GT1 Ultimate Android TV Box / 71.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

6-) Xiaomi Air 12 Laptop - [4GB RAM 128GB SSD] / 460$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7-) Helikopter Robot / 5.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

8-) GPD Pocket Mini Laptop / 495.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

9-) Cube iWork 10 Flagship Ultrabook Tablet PC / 159.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• *'EN'LERİN BULUŞTUĞU TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ FLAŞ İNDİRİMİ*

| Gearbest Türkiye |

Bluetooth kulaklık, aksiyon kameraları, akıllı saat ve bilekliklerde çarpıcı 'en'lerin yaz indirimini kaçırmayın!

*OKULA DÖNÜŞ - TABLET PC FIRSATLARI*

| Gearbest Türkiye |

Laptop ve Tablet PC'lerde büyük okula dönüş indirimini kaçırmayın..

*BİLGİSAYAR BİLEŞENLERİNDE SICAK FIRSATLAR*

| Gearbest Türkiye |

Oyuncu ekipmanları, air mouse, TV Box ve mini PC fırsatlarını kaçırmayın, üzülürsünüz!

*2017 - OKULA DÖNÜŞ İNDİRİM FIRSATLARI*

| Gearbest Türkiye |

Tatil bitiyor diye üzülmeyin! Birbirinden güzel ürünlerde depolara özel flaş indirimleri kaçırmayın!

*KAÇIRILMAYACAK FLAŞ İNDİRİMLER PROMOSYONU*

| Gearbest Türkiye |

Birçok kategoride flaş indirim ve indirim kodları bu promosyonda!

*TEMİZLİK ROBOTLARINDA KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR*

| Gearbest Türkiye |

ILIFE marka temizlik robotlarındaki flaş indirim ve indirim kuponlarını göz atmayı unutmayın!

*YENİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HOŞGELDİN İNDİRİMİ*

| Gearbest Türkiye |

Yeni müşterilerimize özel, çeşitli ürünlerde geçerli flaş indirimleri ve özel indirim kuponlarını kaçırmayın!

| Gearbest Türkiye |

0,99$ / 1,99$ / 2,99$ / 3,99$ / 4,99$ altı fiyatlardaki ürünler..

| Gearbest Türkiye |

Günlük flaş indirim fırsatlarını kaçırma..! Birçok üründe rakipsiz fiyatlar, kaçırılmayacak fırsatlar GearBest'te!

Yeni gelen tüm ürünler burada!

• | Gearbest Türkiye |

YEPO 737A Notebooku [ GBTPC ] indirim koduyla 266.19$'a satın alabilirsiniz.

*Özellikler:

- Microsoft Windows 10 İşletim Sistemi
    - Intel Core N3450 Dört Çekirdekli 1.1 GHz, 2.2 GHz İşlemci
    - 1920 x 1080 Çözünürlüğe Sahip 13.3 inç FHD IPS Ekran
    - 6GB RAM(arttırılabilir) - 128GB SSD
    - SD Kart Girişi - Kamera - Mini HDMI Girişi - Jack Girişi - 2xUSB 3.0 Girişi

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

-> Kupon kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• | Gearbest Türkiye |

Ücretsiz Hediye Kazanmak İçin 'GearBest Türkiye Ağustos Etkinliğimize' Katılın!

*Detaylar İçin Lütfen Tıklayın -> ( https://goo.gl/9hhGyD )

*Hediyeler:
    - A118C - B40C 1080P FHD Kapasitörlü Araç Kamerası
    - Xiaomi Hybrid PRO Kulaklık
    - Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik
    - Quelima SQ11 1080P Mini Kamera

*Sonuçlar 15 Ağustos 2017'de açıklanacaktır.

• | Gearbest Türkiye |

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi sadece Türk müşterilere özel, "son 5 adet stokla sınırlı" [ MIPad3TR ] kupon koduyla 204$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

-> Kupon kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bu kampanyayı kullanarak ürünü satın aldım, üzerinden 5-6 gün geçti ama takip bilgisine hala ulaşılamıyor, yorumlara baktım bu sorunu gearbest alışverişlerinde yaşayan başkalarıda var, saatin elime sorunsuz ulaşacağına dair şüphelerim var. Yardımcı olabilir misiniz?
  • raptorcengiz R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürün gönderildikten sonra tarafınıza e-mail gönderilir. Sipariş sayfasında da detaylar mevcut.

Sistemde gözükmesi 5-7 iş gününü bulabilir.

17track uygulamasından yada sitesinden takip edebilirsiniz.

Veya

gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdim keşke vermeseydim. chuwi hi 10 plus 165$ ve kampanyaya denk geldim o sıra 1 $ ezpad veriyorlardı onuda aldım. Bir hafta oldu nerdeyse hala kargoya verilecek processing işleminde duruyor. Ticket de klavyenin tedarik edilemediğini yazmışlar. Bende durumu bilerek yaptıklarını düşündüm. Çünkü bi süre sonra kampanyalı klavye fiyatı 10 dolara çekildi ve hala satışta gözüküyor. Buradaki yetkiliye yazdım yardımcı olmaya çalıştı sağılsun ama gearbest te iş yok. Bana 3 seçenek sunuyorlar. Uzun süre bekle klavyeyi al(7-10 gün) bu tarih net olmayabilir daha fazla bekleyebilirsin diyorlar. Klavyeyi iade edelim tablet gönderilim diyorlar . Bende bekleyeyim dedim fakat her gün aynı süreyi veriyorlar ticket de 7-10 gün . Çan'ıma tak etti iptal için ticket gönderdim. Destek bildirimleriniz günde bir cevap alıyor. Anlaşmanız imkansız . Ben sabah 10 da kalkıp gece 3 de yatıyorum nasıl oluyor da iş saatine gelemiyorum anlamadım.

Böyle destek olmadan ürününüz geldiğinde bir sorunla karşılaşırsanız olayı kim çözecek artık orası malum.

Buradaki sitemlerim konudaki arkadaşa değildir. Sağolsun yardımcı olmaya çalıştı ama onun da yapacak bir şeyi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Sipariş verdim keşke vermeseydim. chuwi hi 10 plus 165$ ve kampanyaya denk geldim o sıra 1 $ ezpad veriyorlardı onuda aldım. Bir hafta oldu nerdeyse hala kargoya verilecek processing işleminde duruyor. Ticket de klavyenin tedarik edilemediğini yazmışlar. Bende durumu bilerek yaptıklarını düşündüm. Çünkü bi süre sonra kampanyalı klavye fiyatı 10 dolara çekildi ve hala satışta gözüküyor. Buradaki yetkiliye yazdım yardımcı olmaya çalıştı sağılsun ama gearbest te iş yok. Bana 3 seçenek sunuyorlar. Uzun süre bekle klavyeyi al(7-10 gün) bu tarih net olmayabilir daha fazla bekleyebilirsin diyorlar. Klavyeyi iade edelim tablet gönderilim diyorlar . Bende bekleyeyim dedim fakat her gün aynı süreyi veriyorlar ticket de 7-10 gün . Çan'ıma tak etti iptal için ticket gönderdim. Destek bildirimleriniz günde bir cevap alıyor. Anlaşmanız imkansız . Ben sabah 10 da kalkıp gece 3 de yatıyorum nasıl oluyor da iş saatine gelemiyorum anlamadım.

Böyle destek olmadan ürününüz geldiğinde bir sorunla karşılaşırsanız olayı kim çözecek artık orası malum.

Buradaki sitemlerim konudaki arkadaşa değildir. Sağolsun yardımcı olmaya çalıştı ama onun da yapacak bir şeyi yok.

Gerçekten çok ama çok amatörler. 50 yıl sonra belki şuanki amazon olabilirler. Tabi 50 yıl sonra amazon bambaşka olur

• Merhabalar,

Yaşadığınız sorun için üzüntümü belirtmek isterim. Ürünün stoğu olmadığı için siparişiniz gönderilememiştir. Stok durumunu ürün sayfasından kontrol edebilirsiniz. Size bu konuda daha fazla beklememeniz adına seçenekler sunulmuştur. Fiyat ya da müşteri ile alakalı bir durum değildir. Dilerseniz bekleyebilirsiniz. Belirtilen süre içerisinde mutlaka tarafınıza gönderim sağlanacaktır.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sorunuz veya sorununuz nedir? Ben yardımcı olmak isterim.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Herşey tamam günde destek bildirimine bir cevap nedir hocam?

Neredeyse günün 16 saati uyanığım ama bu adamların iş saatine yaklaşamıyorum.

O bir cevap da hep aynı yanıt. Aynı süre 7-10 gün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin mesai saatleri sabah 03.50'de başlıyor. Çin bizden 6 saat ileride olduğu için anlık cevap alamıyorsunuz maalesef. Sipariş ve ticket numarasını özel mesaj yoluyla iletirseniz ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız yarın bir cevap alabileceğiz.

• | Gearbest Türkiye |

Aşağıdaki Ürünler "Sadece Türk Müşterilerimize Özel" İndirim Kuponlu, Sınırlı Sayıda Stoğu Olan Ürünlerdir

1-) XIAOMI Mi Drone 4K WIFI FPV Quadcopter / 390$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

2-) Xiaomi Air 13 Laptop / 670$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3-) Xiaomi Air 12 Laptop / 460$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

4-)Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC / 204$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5-) Xiaomi Bluetooth Spor Kulaklık / 19.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

6-) Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemi / 2.59$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 6 Ağustos 2017; 12:25:14 >

• | Gearbest Türkiye |

Syllable D900MINI Bluetooth Kulaklığı "24.59$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• | Gearbest Türkiye |

Jumper EZpad 4S Pro Tablet PC'yi "145.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 6 Ağustos 2017; 15:42:9 >

• | Gearbest Türkiye |

Elephone ELE Explorer 4K Aksiyon Kamerasını "49.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• | Gearbest Türkiye |

A198 2.5 inç Gece Görüşlü Araç Kamerasını "14.96$'a" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.