Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

17track uygulamasından yada sitesinden yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    | Gearbest Türkiye |

bahtsızlık bende sanırım
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    İlk defa bu kadar uzun süreç gördüm Aramex'te :)

Daha dün Yurtiçi Kargoyla geldi ürünüm, geçen hafta gönderilmişti.

• | Gearbest Türkiye |

Junsun H99 7.0 inç 1080P Araç Kamerası ve GPS/Navigasyon Cihazını "99.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

ticket açtım hocam.bana zaten sitede gördüğüm bilgileri yollamışlar.yok şu tarihte yolladık yok 3-7 iş gününde gelecek diye.

suçu aramex e atma zahmetine bile girmemişler bekleyelim bakalım.
  • Merhaba 15.6 inch laptop kullanıyorum bir çantaya ihtiyacım var bu çantayı beğendim başka tavsiyeniz var mı bir de bu çanta için indirim kuponu var mı son olarakta expetited shipping alıyım diyorum hızlı gelmesi için ?
    http://www.gearbest.com/laptop-bags/pp_357033.html?wid=21
  • Gearbestten tablet alacağım yalnız garanti sürecinde bozulma durumda vs. yardımcı oluyorlar mı öğrenmek istiyorum alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir mi
    Teclasht tbook 10" 2in1 modelini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YETISEN -- 2 Ağustos 2017; 19:30:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Bende Aramex kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Haftasonu veya resmi tatil sebebiyle sarkıntı olmuş olabilir.

Beklettiğimiz için özür dileriz.
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Başka çanta aramanıza gerek yok.. çok güzel, şık ve kaliteli bir çanta. Kendimde kulllanıyorum aynı ürün. Hem elde kullanabilirsiniz hemde sırtta. Teknolojik ürünler için özel bölmeleri de var. Seyahat/iş çantası olarakta kullanabilirsiniz. Ayrıca su geçirmez özelliğe sahip.

Sizin için indirim kodu baktım ama yok maalesef.

Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünleri silip, tekrar konuya attığınız linkten veya buradan: (http://www.gearbest.com/laptop-bags/pp_357033.html ) sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Merhabalar,

1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Yalnız garantiye gönderim ve garantiden geri gönderim için kargo masrafları tarafınıza aittir.

Lütfen aklınızda soru işareti kaldıysa, çekinmeyiniz.

Ayrıca bize destek olmak açısından forum üzerinden satın alırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

1 yıl garanti hizmeti vermekteyiz.

Yalnız garantiye gönderim ve garantiden geri gönderim için kargo masrafları tarafınıza aittir.

Lütfen aklınızda soru işareti kaldıysa, çekinmeyiniz.

Ayrıca bize destek olmak açısından forum üzerinden satın alırsanız sevinirim.

Anladım peki size gönderim ücretini anladım fakat, tekrar elimize ulaşması için kargo parası ödememiz çok masraflı olmaz mı?
    Birde en uygun 165 dolar değil mi başka kupon uygulanmıyor? Yeni üyeyim.

• Maalesef prosedür böyle.

Alacağınız ürünün linkini alabilir miyim? Kupon kodunu kontrol edeceğim.

• | Gearbest Türkiye |

A8 1080P Full HD Araç Kamerasını "16.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

• | Gearbest Türkiye |

Onda V80 Plus Tablet PC'yi [ V80PLUS ] indirim koduyla 79.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

-> Kupon kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590392.html

• Kontrol ettim ancak bir indirim koduna rastlamadım.

Benim sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip tekrar konuya attığınız linkten ya da buradan :( https://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590392.html / https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590392.html ) sepete ekleyip öyle satın alırsanız çok mutlu olurum. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen sormak istediğiniz başka bir şey varsa çekinmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tamam teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.