Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan güvenimi kirdin dostum. Gerçekten böyle değildir insallah arkadaşlar gayet samimi ve ilgili geldi. İnşallah en kisa surede paraniza yada urununuze ulaşirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • errorinside kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hangi cihazı alacaktınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguz_ua O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

S5 max serisinde kampanya yok şu an. Haftaya depo değişimi gerçekleşecek muhtemelen, fiyatlar o zaman netleştir.

• oguz_ua O kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşın samimiyeti ile ilgili diyeceğim herhangi bir şey yok. Dediğim gibi işini yapıyordur, tanıtıyor, bilgi veriyor eyvallah. Ama parasını ödediğim ürünün oyalarcasına süreç uzatılıp ( ki kampanyalı üründü, flash indirimlerden ) sonradan iptal ettik denilmesi fazlasıyla rahatsız edici. Zaten yurtdışından ürün gelecek 1 ay bekleyecez dedik. Şİmdi gelmeyen ürünün parasını bekleyeceğiz. O gelecekte yeni ürün alacağız. Oldu bir robot süpürge için 3 ay bekleyelim.

Arkadaş burada tanıtımını yapıyorsa problemi çözmeli, gearbest sisteminin verdiği otomatik maillere, mesajlara mı derdimi anlatayım . Özür dileriz deyip konuyu kapatıyorlar.

Kabul etmiyorum özürlerini. Buradaki arkadaşlara da tavsiye etmiyorum.

İnternetten alışveriştir, her ticarette olabilir bu tarz durumlar. Ancak bu yapılan suistimal. Kargo için bugün yarın diye oyaladılar hadi ona da eyvallah. Tutup 1 ay sonra ödemenin iade olması nedir ?

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Akıllı süpürge (s5 v3 yada bir başkası) ve araç içi kamera

• devridaim D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Son partideki ürünlerin çoğunu iptal ettirmeden işleme aldırdım, birazı kargoya verilmesine rağmen geri çekildi maalesef, benim insiyatifimde değil. Sıkıntı mağaza, lojistik ve düşük hesaplanan dolar kuru nedeniyle açığa çıktı. Bazı kişilere para iadesi hemen sağlanmış. Siz de ticket veya canlı destek üzerinden görüşüp iade sürecini hızlandırabilirsiniz.

Bu arada gelen şikayetleri ve eleştirileri dolaysız olarak iletiyorum, merak etmeyin.

• errorinside kullanıcısına yanıt
    V3 serisine şimdilik %18 çıkıyor. S5 max da depo ile beraber belli olacak.

Bildiğim kadarıyla görüntü aktarımı ile ilgili olan tüm elektronik cihazlara ÖTV'de dahil ediliyor. Çin depolarından tedarik edildiğinde; yüzde 20 gümrük + ÖTV(?) olası ama miktarını bilmiyorum. Listeden çıkarmak gerekir diyeceğim lakin; memurlar insiyatif kullandığı için üç aşağı beş yukarı esneme payı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 6 Haziran 2020; 23:23:57 >
    Konuya yazarken de söyledim "Sorsam bu beni ilgilendirmez diyeceksiniz". Evet insiyatifinizde değil.

Hocam zaten "Sıkıntı mağaza, lojistik ve düşük hesaplanan dolar kuru nedeniyle açığa çıktı" dediğiniz sebeplerden dolayı ürünü aldık. Mağazaya güvendik, hızlı kargo denildi, düşük kurdan hesaplıyorlar Gearbest'ten alın ucuz denildi. Şimdi kendini cazip gösteren bu sebeplerden dolayı problem oldu diyorsunuz.

Pahalı olsa niye alayım, 3 aya gönderse niye alayım....

Ne siz sayı verebilirsiniz ne de ben bu "çoğunu iptal ettirmeden işleme aldım" daki "çoğu"nu tahmin edebilirim. Benim istatistiğim %100 lük memnuniyetsizlik, organizasyonsuzluk ve bahane. 1 işlem yaptım 1 işlemimde problem çıktı.
    Peki , herkesin aklındaki soruyu sorayım o zaman

Almanya deposu ile gelecek olan s5 max ın fiyatı, şu an Banggood da satılandan aşağı da olur mu ? Evet ise bu fark tahmini ne kadar olur ?

Şu an Banggood daki s5max , Amazon.de deki ozmo950 den 400₺ uyguna geliyor. Gearbest Almanya deposu ile birlikte bir 400₺ daha düşerse fiyat , ozmo950 yerine herkes s5max tercih eder. Fiyatta düşüş olmaz derseniz ben hemen ozmo950 siparişi geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi major24 -- 6 Haziran 2020; 23:42:3 >
    Hocam ayrıca lütfen bu söylediklerimi şahsi olarak algılamayın. Bilgisayarın başında çalışan birisiniz, buradaki sorulara fazlasıyla detaylı cevaplar veriyorsunuz. Emeğinize saygım var. Ancak madalyonun diğer yüzünde kalan biri olarak. Bu durumdan bahsetmem lazımdı...
    Siz kimin aracılığyla aldınız ürünü? Ben mi yönlendirdim sizi?

• major24 M kullanıcısına yanıt
    Gümrük tarafında avantaj sağlaması söz konusu ama 3600 gibi dip bir rakamla kampanya yapılacağını hiç sanmıyorum.

• Arkadaşlar Merhaba,

Listede veri artmaya devam ediyor,

Alan kişilerden ricam, herkes doldurur ise daha çok veri olacak ve bundan sonra alacaklara ve kargo bekleyenlere, vergi ve kargo süresi hakkında bilgi kaynağı olacak.

| Gearbest Türkiye |
  • Commander kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Listeyi herkesin ulaşabileceği şekilde erişime açmayın derim. Kullanıcı adları, ürün içerikleri gibi veriler, toplanmaya ve üçüncü kişiler tarafınca kötü amaçlı kullanıma müsait.

• @GearBest.com Selamlar, GB de hangi ürün grubunda gümrükte ne kadar vergi çıkacağı ile ilgili bir çizelge var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 7 Haziran 2020; 1:58:41 >
    Listeye göre en son sipariş bana ait

Şuanda da Viomi v2 Pro için indirim bitmiş sanırım. 499$ olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 7 Haziran 2020; 1:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Listeyi herkesin ulaşabileceği şekilde erişime açmayın derim. Kullanıcı adları, ürün içerikleri gibi veriler, toplanmaya ve üçüncü kişiler tarafınca kötü amaçlı kullanıma müsait.
    Bunun olabileceğini düşündüğüm için, Ad Soyad yerine Nick girilmesini istedim, Sipariş no Takip no ve Ürün fiyat bilgisi alanlarını istemedim.

Tablodaki verileri 3. bir şahıs alsada hiçbir işine yaramaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

@GearBest.com Selamlar, GB de hangi ürün grubunda gümrükte ne kadar vergi çıkacağı ile ilgili bir çizelge var mı?
    Listeye bakarak az çok tahmin yapabilirsiniz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Listeye göre en son sipariş bana ait

Şuanda da Viomi v2 Pro için indirim bitmiş sanırım. 499$ olarak görünüyor.
    Evet ama, belkide daha erken alırsınız ürünü
    Tahminden ziyade rwmi veriler ile ilerlemeyi tercih ederim. Mesela robot süpürgeleri ahmini olarak vergiyi düşünmeden alan az kişi vardır eminim. Her üründe 40% vergi varmı yokmu bilmek iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 7 Haziran 2020; 10:47:30 >
  • 
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.