Şimdi Ara

SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Zamanında satmaktan vazgeçtiğim telefonumu tekrardan satılığa çıkardım.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

22.07.2020 tarihli sıfır almış olduğum telefonumu iphone geçiş yapmak için satıyorum. Kozmetik açıdan 9/10 dur. Orjinal kılıfısın yerine ekstra kalın korunaklı kılıf ile kullandım. orjinal ön ekran koruyucu üstünde durmaktadır.
    7-8 ay önce temizlemek için kılıftan çıkardığımda yere düşürdüm üst sağ tarafında incecik bir darbe izi var. kesinlikle ekranda yada arka kapakta değil sadece köşede resim ekleyeceğim. Bununda dışında hiç bir kusuru yoktur.

Garanti, Fatura ve kutu ile tüm donanımları eksiksizdir.

Kargo bana ait. Net Fiyat - TL'dir.

ExtremeLyStrong kardeşime satılmıştır. İyi Günlerde kullanması dileğiyle.

SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Referanslarımı inceleyebilirsiniz. Manisa ve Akhisar elden teslim edilebilir. Hayırlı alışverişler...

SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)SATILDI ! Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 66cem -- 29 Ocak 2022; 20:48:10 >

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip
  • 300 TL fazla verip taksitli ve kendi adımıza sıfırını almak varken bu para biraz çok gibi hocam. İndirim şart bence. Hayırlı satışlarhttps://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-pm-HB00000TOMQI
  • Durum nedir?

• chalap kullanıcısına yanıt

İlanı tekrar aktif ettim satışta.

• Cem hocama çok tesekkur ederim ilgili ve dürüst bir arkadas sağolsun pazartesi kargoya verecek eline sağlık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.