Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu almayı düşünüyorum ama hala garantisi yüzünden şüphelerim var ne yapayım sizce bekliyeyim di distribütör garantili gelmesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foxin kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kendinizi 8 saat diye sartlamayin, oyun harici genel olarak 4.5 - 6.5 saat araliginde gidiyor diyebiliriz. Full wifi ve sadece internet kullanimi olur ise 7 saatin uzerine de cikabilir, isin icine oyun girerse 4.5 saatin altina da dusebilir. Bende sizin gibi G3ten gectim Mi6 ya. G3te 2.5 - 3.5 saat ekran suresi aliyordum, Mi6 da ise neredeyse 2 kat ekran suresi aliyorum.

• asdzxc345 A kullanıcısına yanıt
    Bütçe açısından sıkıntınız yoksa bekleyin. Çünkü garantili gelince fiyat artacak haliyle. Ayrıca çok kişi inceleyip, kullanacağından daha fazla fikir çıkacak. Kronik sorun varsa açığa çıkacak. Kullandığınız telefon idare ediyorsa bence bekleyin yaz sonuna doğru bakın cihazlara. Çünkü çok cihaz çıkacak.

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Hocam resmi distribütörün gelmesi ithalatçı garantililerin fiyatı üzerinde oynama yapar mı?
    2000 bütçem var distribütör garantili bence 2500 falan olur

• 2000 TL ye mi 6 düşünüyordum ama fiyatları uçmuş iyice. Ayrıca garantisi de gözümü korkutuyor. Bu fiyat bandında distribütör garantili telefon önerebilir misiniz? P9 nasıl mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumhur_a C kullanıcısına yanıt
    Aynen bende garanti sebebiyle çok kararsız kaldım iPhone SE düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam siz kendinizi 8 saat diye sartlamayin, oyun harici genel olarak 4.5 - 6.5 saat araliginde gidiyor diyebiliriz. Full wifi ve sadece internet kullanimi olur ise 7 saatin uzerine de cikabilir, isin icine oyun girerse 4.5 saatin altina da dusebilir. Bende sizin gibi G3ten gectim Mi6 ya. G3te 2.5 - 3.5 saat ekran suresi aliyordum, Mi6 da ise neredeyse 2 kat ekran suresi aliyorum.

Zaten telefonda oyun oynamıyorum. 8 saati s8 bile zor veriyor farkındayım mi6 nın veremiyeceginin :)) ama düz bir hesap yaptım o yüzden dedim o değeri. yani dediğiniz gibi iki kat artış olacak o bile yeter

• Arkadaşlar uzun zamandır bakıyorum çinden mi 6 alacağım ama nereye baksam Türkiye'ye kargo göndermiyoruz uyarısı çıkıyor güvendiğiniz sipariş verdiğiniz bir yer var mı ?
  • Bahaeddin91 B kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum. Sadece resmi fiyatı uçar. Ben ithalatçı garanti ile garantisiz farkı olduğuna inanmıyorum. O yüzden garantisiz aldım.

Ben de fark olacağını düşünüyorum. Şuan ithalatçılar zaten çok kar ediyor. Distribütör de onlar kadar kar eder çok fark olmaz.

• Arkadaşlar telefonu imei siz falan sıfır getirteceğim Çin den ama bir sorum var. İmei atma çok zor sanırım qualcomm cihazlara sizin mi 6 için önerdiğiniz bir anlatım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Foxin

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Zaten telefonda oyun oynamıyorum. 8 saati s8 bile zor veriyor farkındayım mi6 nın veremiyeceginin :)) ama düz bir hesap yaptım o yüzden dedim o değeri. yani dediğiniz gibi iki kat artış olacak o bile yeter

Mi6 oyunsuz 8 den aşağı vermez, yeterki deepsleep sorunu olmasın.

• İnşallah olur. Hep diyorlar Türkiyede satılacak fakat şimdiye kadar olmadı bu iş. İlkin bakalım dedikleri olacak mı, ne zaman olacak? Bu sorun da var.

• quote:

Arkadaşlar telefonu imei siz falan sıfır getirteceğim Çin den ama bir sorum var. İmei atma çok zor sanırım qualcomm cihazlara sizin mi 6 için önerdiğiniz bir anlatım var mı?

İmei atamazsın. Pasaport kaydı şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Arkadaşlar telefonu imei siz falan sıfır getirteceğim Çin den ama bir sorum var. İmei atma çok zor sanırım qualcomm cihazlara sizin mi 6 için önerdiğiniz bir anlatım var mı?

İmei atamazsın. Pasaport kaydı şart.

Hocam youtube da bazı kişiler atıyor ama acayip karışık ben o kadar imei attım arkadaşların telefonuna bu kadar zorunu görmedim :) atan kişiler 80lira ek ücret istiyor 2 imei için. Pasaport kaydı zaten 200 lira tutar 2 imei için yani imei atılıyor bu cihazlara.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Xiaomi nin qualcomm islemcili telefonlarina imei atilabiliyor populerliginin bir nedeni de bu

• Arkadaşlar mi6 64 gb i distribütör garantili neren bulabilirim. Hepsiburadada 2 binden 2.5 çıkmış. 2 bin butcem var?

• Pet_Bardak kullanıcısına yanıt
    Distribütör garantili daha gelmedi bende 2000 bütçem var ama ithalatçı garantili almak istemiyorum bekliyoruz.

• İthalatçı garantili nerden alabilirim

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.