Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu harika telefonun içinin nasıl açıldığını ve içini merak edenler için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=FT_AEphtlFE
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizbaris

quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

İnşallah ya büyük eksiklik.Geceleri bazen pcde rahat oynamak için kız arkadaşıma uyuyorum diyorum sonra arkadaşlardan mesaj falan gelince cevap veremiyorum öyle kalıyor sabaha kadar Acilen çözüm üretmem gerek yoksa uyudum diyip çevrimiçi gözükürsem büyük isyan çıkar

önceki telefonumda, whatsapptan gelen mesajların içeriğini bildirim çubuğunda gösteriyordu.. yani whatsapp'a girmeden yazılanları okuyabiliyordum..

MI6'da ise sadece gönderilen mesaj sayısını gösteriyor, mesajın içeriğini okumak için mutlaka whatsapp'a girmek gerekiyor

edüt: bu özellik de varmış

Hocam nasıl görüyoruz içeriği? Ben de göremiyorum. Yardımcı olur musunuz?

bildirim çubuğunu aşağı çekiyorsun bildirimleri görüyorsun ya alt alta.. işte orada whatsapptan gelen bildirim satırını iki parmakla aşağı çekiyorsun, içerik görünür oluyor

• mi 6 tam kapatan ekran koruyucu önerir misiniz aliexpress ten mümkünse
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Malesef yok galiba ben de araştırıyorum da pek bi sonuç elde edemedim o siyah çerçeveli olanı kullanıyorum mecburen ortasında da lekesi duruyor. diğer koruyucular bunun kadar korumaz gibi sanki. Bi de uygulaması zor olan esnek bi tane koruyucu var da düşmelere darbelere karşı korumaz ancak çizilmeye karşı koruyabilir. Çift taraflı hem de arkasına da uygulanıyor. Bu gidişle daha çok bekleyeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Arkadaşlar,

Çin'den aldığım Mi 6 128 GB bugün elime ulaştı. Bootloader kilidini acmak için uğraşıyorum lakin mi.unlock sitesi sürekli IP hatası veriyor ve başvuru onayi alamıyorum. Nasi çözebilirim bootloader kilidi işini. Telefonda Çin rom yüklü dilini İngilizce yi sectirdik alırken. Yardımlarınız için teşekkürler.

• mustafanlpr kullanıcısına yanıt
    Keşke kutudakini sökmeseydim daha. Şu an saklıyorum fakat takarsam kötü izler kalır, toz filan her halde?
    Arkadaşlar bir de şu yükselerek artan zil sesi direk nasıl çalıyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 16 Ağustos 2017; 22:28:36 >
  • Arkadaşlar şu adaptörü alsak hızlı şarjda bir etkisi olur mu ? şuan kutudan çıkanları çevirici ile kullandığımız için kayıp oluyor diye düşünüyorum.

https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=cart_middle_products
  • mkm5838 kullanıcısına yanıt
    çeviriciden dolayı kayıp olmaz. adaptörün çalışma voltaj aralığı bellidir. çıkışta çevirici olsa yada kablo uzun olsa tamam ama girişte istersen 5m uzatma kablosuna bağla adaptör yine aynı çıkışı verecektir. boşuna masraf olur bence.
  • Kadyr K kullanıcısına yanıt
    hemen denedim hocam. 5m uzatma kablosu ile de normal prizdede aynı güçte şarj ediyor. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiletor

quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Arkadaslar bir kac kaynakta mi6 nin kendini resetledigi bilgisini gordum var mi böyle bir durum cihazda kronik herhangi bir sorun yok ise almak istiyorum cevaplarınız icin teşekkür ederim

Cihazda kronik hiçbir sorun yok. Sadece karanlık ortamda ekran ışığını otomatik aydınlatmasında biraz sorun var. Yeni yazılımla oda düzelir.

otomatik aydınlatmaya manuel olarak müdahale edebiliyorsun o da güzel oluyor
    1 sene önce mi5s alacağım diye almistim suan mi6 da sarj ettim bugün sorunsuz tertemiz hizli şarj ediyor ayrıca çok kaliteli durusu olan bi ürün. Tavsiye ederim.

• takashiii kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkanla ne farkı var hocam ? ampere uygulamasından değerleri atarmısınız size zahmet
  • takashiii kullanıcısına yanıt
    Eğer Global Rom'a geçmek için BL kilidini açmak istiyorsanız, kilidi açmanıza gerek yok. Direk yükleyebilirsiniz.
  • Direk yukleyebilirsiniz derken mi flash la mi yükleyeceğim. Konu ile ilgili link verebilirseniz cok sevinirim. Teşekkürler

Şuan telefon çin rom lu olay store yok verileri global yükleyince atarım. Farkı olduğunu sanmıyorum ancak dönüştürücü ile kullanıp sıkıntı yaşamak istemediğim için almıştım. Kutudan cikan kabloyu da kullanmıyorum. Blitzwolf un beraberinde kablosunu da almıştım ikisini kullanarak sarj ettim yüzde 63 ten 84 e çıkması 10 dk sürmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pretty34

çift parmakla genişletilerek okunabiliyor.
    whatsup mesajı geldiğinde bildirim çubuğunu aşağı indir,whatsup ikonunu çift parmakla aşağı çek görürsün.
    fakat stock androidde böyle değil durum,onda tek parmakla hem bildirim çubuğunda,hem kilit ekranında yapılabiliyor.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Beyler şimdi yedeğimi aldım miui9 yükleyeceğim bl kilidini açmadan kimler var burada yükleyen bl kilidi açmadan? Herhangi bir soruna rastlayan olmadı ise cesaret edip yükleyecem

Kilit açmadan recoveryyle miui9 yükledim.

Kayda değer ciddi sorun yok. İlk yüklediğimde şarzdayken bildirim sesi veriyordu.

Bugün şarz etim tamamen dolunca doldu çıkar şarzdan bildirimini vermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zagor_tenay34

Merhaba,
    Pazartesi itibari ile ben de Mi 6 kullanıcıları arasına katıldım. Şimdilik çok memnunum. Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim.

Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

Bu cihazda uygulama gizleme seçeneği var mı ?varsa nasil

Güvenlik

Ekranı yukarı çek

Aşağıda uygulama kilidi göreceksin

• Degerli cevaplariniz icin tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.