Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usb yi çıkarınca mikrofon çalışıyor sorun cihazı kapatıp açınca tekrar usb sök mikrofunu çalıştır tekrar usb yi tak, uğraşmak gerekiyor, her seferinde sök tak yapıyorum, bunun başka çözümü varmı bildiğiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erdem038 kullanıcısına yanıt
    Tamm onu anladim da kumandayi tanitma islemini usb takiliyken yapiyorsaniz usb takili degilken tanitmayi deneyin. Veya tam tersi sekilde yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler birde öyle deniyim

• Arkadaşlar merhaba. Xiaomi mi box s cihazım var. 2-3 hafta önceye kadar sıkıntısız kullanıyordum.Fakat cihaz 2-3 hafta önce kumandayı görmemeye başladı. Ne yaparsam yapayım kumandayı görmesini sağlayamadım. Kumandası olmayınca sıfırlamaya da cesaret edemedim. Cihazı tekrar açamam diye. Ben şuan android telefona kumanda uygulaması indirdim onu kullanıyorum. Fakat kumandasız işlevsel olmuyor ne olursa olsun. Bu kumanda mevzusunu çözmek mümkün mü? Yardımcı olur musunuz?
  • anatolia71 A kullanıcısına yanıt
    belki çok basit bir sorundur

pilleri değiştirmeyi denediniz mi
  • sermo kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam. Olmadı
    Sıfırlayın bence. Android telefonunuz varsa onunla da kurulum yapabilirsiniz, muhtemelen sıfırlayınca düzelecektir..
  • YNaniSK kullanıcısına yanıt
    İki türlü de denedim sonuç değişmedi

• Arkadaşlar androd 9 güncellemesi yapmalımıyım ? sonrunlar devam ediyor mu
  • Erdem038 kullanıcısına yanıt
    Ilginc bende chromecast sorununa cozum bulamadim

chromecast önbellek temizleyin. sonra tekrar güncelleyin. bende bu şekilde çözülmüştü.
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Hepsini yaptim. Telefon ekranini yansitamiyorum. Videolari falan uygulama uzerinden yansitabiliyorum ama telefon ekranini direk yansitamadim.

muhemelen denemişsinizdir ama aklıma gelenleri yazayım
    izinleri kontrol edin
    başka bir telefon deneyin
    cihazı sıfırlayın
    sonuç olumsuz ise cihazı garantiye gönderin.
  • Izinlerde neye dikkat etmem gerekiyor?

• sonunda ugreen ehtenet adaptorum geldı daha once dark marka kullanıyorumdum bu daha ıyı geldı
    • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
    • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşlar androd 9 güncellemesi yapmalımıyım ? sonrunlar devam ediyor mu
    9 a guncellemeden cihazim hic kilitlenmiyordu. Su anda muhahhak gunde bir kere fisten cekip takmam gerekiyor. Sorunlu su anda.

güç kablosunu söküp takınca otomatik açılıyor zaten, en kötü bu şekilde açarsınız.
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Hocam açamam derken şunu kastettim, sıfırlayınca kurulum aşamasını kumandasız geçme şansım var mı? Çünkü konuyu araştırırken başka bir forumda "cihazı sıfırladım kumanda çalışmadığı için kurulum aşamasını geçemiyorum" yazıyordu. Android telefondan bağlanmak istesem de eşleşme kodu girmem gerekecek cihaza. Onu da girmem mümkün olmayacak sanırım kumanda olmadığı için. Ne yapsam bilemedim

• Cihazı yeni aldım şuan çok memnunum, umarım derib maçlarında kaliteli yayın alabilirim.

Bu arada ios kullanıyorum ve telefonu tv ye yansıtabiliyorum, ama çokta elzem birşey gelmedi bana. Burada ki arkadaşların bunu bukadar önemseme sebebi nedir acaba? Yada int hızım iyi olmadığı için mi keyif alamadım acaba.

• Android de 4 gb dan büyük dosyaları usb ye nasıl atarız arkadaşlar. Pc bozuk. Telefondan usb ye atmak ordan da mi box dan izlemek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.