Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.730
Cevap
621
Favori
1.179.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazın adaptör kablosu çıkartıp taktıktan hemen sonra orta tuş ile geri dönme tuşunu aynı anda basılı tutunca reset ekranı geliyor.Linkteki videoda anlatıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=X5b8c3VIY-E
  • Bende de sesli komut özelliği son güncellemeden sonra gitti ayarlarda cihazı sıfırladım yine olmadı.Kumandasını resetledim oldu fakat cihazı fişden çekip kapatıp açınca sesli komut özelliği yine gitti şimdi ne yapmam lazım..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamban K kullanıcısına yanıt
    geri tusunun solundaki menu dugmesiyle sagindaki dugmeye ayni anda basip eslestirmeyi kaldirip tekrar eslestirmeyi denedeniz mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dragunylmz D kullanıcısına yanıt
    Evet çıkınca kapanıyor. Ama Aptoide'den Youtube Music indirip kurdum, onda arka planda çalıyor.

Yalnız YTM yatay ekranda çalışmadığı için fare yardımı ile dahi kullanımı zor.

• blissfrkn kullanıcısına yanıt
    bende gelmiyor bu ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: radiohead_yorke

Selamlar,
    Ben de mi box s siparişi verdim yeni. Yalnız salonda kullanılacak alet ve modem de 2 oda arka tarafta kalıyor(Superonline 25mbps internet bağlantısı var..). Netflix'te sorun yaşar mıyım, bu şekilde kullanan var mı?
    Modem illa ki yakın mesafede mi olmalı?
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Ya ben böyle atmistim bir kere hard reset şimdi ben de denedim yeniden olmadı. Güncellemeden dolayı anlamadim orta tuşla bide nokta dolu dügmeyi filan deneyin isterseniz biraz garip hard reset işi

• blissfrkn kullanıcısına yanıt
    hepsini denedim olmuyor

• Jovi kullanıcısına yanıt
    Araştiriyorum ben de şuan kardeşim

• radiohead_yorke kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı modeme arada 1 duvar ve yaklaşık 5 mt. mesafede kullanıyorum. Bende internet bağlantı hızımla, 2.4 ve 5 ghz. bağlantıda aldığım hızlar arasında fark yok.

Çoğu arkadaş ise kablosuz bağlantıda, internet hızlarının çok altında hız aldıklarını belirtip, usb to ethernet çevirici aparat alıp, kablolu kullanma yolunu seçiyor.

Özetle cihaz elinize geçince denemeniz lazım hocam. Çünkü nedense cihaz kablosuz bağlantıda herkeste aynı memnuniyeti sağlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blissfrkn

geri tusunun solundaki menu dugmesiyle sagindaki dugmeye ayni anda basip eslestirmeyi kaldirip tekrar eslestirmeyi denedeniz mi
    Yok kardeşim denedim olmuyor.başka yolu yokmu bunun..ayrıca ekran yansıtma özelliğide gitmiş telefonumun ekranını yansıtamıyorum ne yapmam lazım..

play store ' a girip uygulamalarim kismindan chromecasti bulup kaldira basin güncellemesi kalkiyor çozülüyor o sorun

Ayarlar aksesuar ekle kumandayı seçip eşleştirmeyi kaldırıp tekrar eşleştirmeniz yeterli

Chrome cast için ayarlar uygulamalar Chrome cast bulup güncelleme kaldır yapmanız yeterli olacaktır

• Puhu tv mibox ta acilmiyor bende.. acilista siyah ekrandan sonra gecmiyor menuye..
    Eski versiyon yukledim calisiyor.. onunda kumanda destegi yok mouse ile kullanmak gerekiyor
    Ayni sorunu yasayan varmi.. puhu kumanda ile kullanilan versiyon lazim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamban

Yok kardeşim denedim olmuyor.başka yolu yokmu bunun..ayrıca ekran yansıtma özelliğide gitmiş telefonumun ekranını yansıtamıyorum ne yapmam lazım..

Alıntıları Göster
    Bende dün güncellemeden sonra temiz kurulum için hard reset attım uygulamaları yeniden kurdum. Ben şu şekilde yaptım.

Hard Reset için tuş kombinasyonu tıpkı Mi Box 3 modelindeki gibi OK tuşu(yuvarlak düğmenin ortası) ve geri tuşu(ok işaretli) aynı anda olacak.

Cihazın usb girişinde bir şey takılıysa sökün, cihazı kablolar yukarı bakacak şekilde dik konuma getirdim, kumanda cihazın dibindeyken cihazın güç girişindeki kabloyu çekip takın, takarken aynı anda OK ve geri tuşuna basın ve basılı kalsın. Eğer zamanlamayı tutturamıyorsanız güç kablosunu takmadan düğmelere basılı tutun sonra güç kablosunu cihazın girişine takın.

• Arkadaşlar benim ilginç bir sorunum var. Hız testi yapınca download için 2mbps, upload içinse 200 mbps gibi acayip sonuçlar çıkıyordu ama Netflix'te vs. hiç sıkıntı yaşamadan full hd izliyordum. Şimdiyse Android 9'a güncelledikten sonra Download hızım 140 mbps, upload 360 mbps veya 800 mbps gibi abuk değerler çıkıyor. Paketimse 16 mbps hızlık paket. Neden hız ölçümüm sağlıklı çıkmıyor acaba. Speedtest de öyle, Ttnet de öyle. Bir tek Netflix'in kendi uygulama içi hız testinde 12 mbps sonuç veriyor. Doğrusu o sanırım ama Netflix dışında Stremio'da vs. bazen sorun yaşıyorum aşırı donmalar olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 12 Ocak 2020; 15:24:24 >
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    cihazın modeme olan uzaklığı vs. gibi durumlardan olabilir. Benim anladigim ve bildiğim kadariyla bu durumlar cok seye göre değişkenlik gosterebiliyor. Kesin olarak şundan şundan dolayi demek yanlış olur. Tek tek tüm durumları kontrol etmeye çalişin modem arayüzünden bağlandığı kanalı filan değiştirin

• sadece iptv ve youtube için alınır mı?
  • steam linki wifi olmadan kablolu internetle kullanan var mı? 5ghz de bile donuyor. diğer platformlarda sıkıntı yok. sıkıntı yoksa kablo olayına girsek resmen konsola dönecek alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinex

sadece iptv ve youtube için alınır mı?
    alınır
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.