Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler yürüme rekoru bende bugün 21.7 km
    Geçen de 25 km civarı yürümüştüm 2 kere

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil desteği Eylül sonu güncelleme gelecek dedi mi store

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar İzmir içi satmak isteyen varsa ilgilenirim

• Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Gündüz uyku takibi yapmıyor ne saçmalıksa

• Merhabalar Mi band 4 için bu temayı nereden bulabilirimXiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Herkese kolay gelsin. Mi band 4'ü birkaç haftadır kullanıyorum. Aldığım gün dışarıdan bir tema yükledim. O günden beri şarjım 2 günden fazla gitmiyor. İnternetten araştırdığım kadarıyla yeniden başlatma ve fabrika ayarlarına döndürme seçeneklerini yaptım. Mifit uygulamasını silip tekrar yükledim. Saati defalarca yeniden eşleştirdim. Uygulamanın klasöründeki temaları temizledim ama hala 2 günü geçemiyor.

Fabrika ayarlarına döndürdüğümde dikkatimi çeken şey, saat üzerinden tema değiştirmeyi seçtiğimde, tüm temizlik işlemlerini yaptığım halde eski temanın duruyor olması (normalde o menüde 3 tane tema var, 4.sü hep duruyor yok olmuyor).

Ürünün donanımsal olarak hatalı olduğunu düşünmüyorum çünkü tema değiştirip şarjı kısalan bir sürü insan oldu ve bunu düzeltenler de var. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Yazılımın türkçe yamasını denediniz mi. Türkçe yama yazılımı ne kadar sıfırlıyor bilmiyorum ama bi denemek lazım. Tabi orjinal yazılıma tekrar dönülüyor mu araştırmak lazım. Benimki sadece fikirden ibaret inşallah düzelir kardeşim. Bende yükledim şimdilik bi sıkıntı yok.

• need4speedy kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir tema yüklerseniz o dediğiniz tema silinir ve o tema hareketliyse ondandır
  • Gelen aramaları gostermiyor.miui son sürüm olmali diyor.telefonum redmi note 4.miui 10 Android 7 yüklü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEÇBATAN

Gençler yürüme rekoru bende bugün 21.7 km
    Geçen de 25 km civarı yürümüştüm 2 kere

postacı mısın nereye yürüdün o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

postacı mısın nereye yürüdün o kadar.

Alıntıları Göster
    Hac için Kabeye geldim hocam
    Her tavaf 5km
    3 tavaf yaptın 15 km
    Git gel otobüse yürü derken
    Mi band kullanıcıları içinde en çok yürüyen olmuşum
    Aşk böyle birşey
    Günün hacısı gibi birşey olmuş
    Buna benzer 20 25 km birkaç kere daha yürüdüm
    İnsan potansiyelini keşfetmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 28 Ağustos 2019; 19:6:44 >
  • Merhaba,
    Allah kabul etsin Allah bizlerede nasip etsin inşallah.Kardiyo bilgilerinide paylasirmisiniz lutfen.Yani nabiz kismini gormek istiyorum.Dogrulugu konusunda tereddutlerim mevcut.Tesekkurler.

• EmreYvz E kullanıcısına yanıt
    Ben orijinal temaya dönüş yapıp sonradan yüklediğim her şeyi sildiğim halde, saat arayüzünde silmeden önce ayarladığım tema nedense kalıyor. Ben olayı bu duruma bağlıyorum ama factory reset'e rağmen menüde kalması rahatsız edici. Sanırım hard reset araştırmalıyım.
  • Fabrika ayarlarına sıfırlandığında hala nasıl veri kalır ilginç.Bende farklı saat arayüz için uygulama indirmiştim pil süresi düşmüştü.

Şimdi farklı bir uygulama var yine süre normal 11 günü görüyor. Herşey aktif.

Factory reset işi çözmesi lazım.uygulamayı kaldırıp cepten,yeniden eşleştirmesi vs.

Normali budur.Dünya da budur.

• xxxx1 kullanıcısına yanıt
    Şu an kullandığınız uygulama nedir paylaşabilir misiniz? Bi deneme yapayım belki farklı sonuç bu alırım.

Ekleme: Bandı factory reset yaptıktan sonra eleştiriyorum, asıl mevzu burada gerçekleşiyor: band ayarları geri yükleniyor ve başa sarmış oluyoruz. Hesabımı mı sıfırlamam lazım? Band ayarlarını yedeklemesini nasıl önleyebilirim? Normalde işe yarar bir özellik ama bu durumda zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi need4speedy -- 29 Ağustos 2019; 8:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba,
    Allah kabul etsin Allah bizlerede nasip etsin inşallah.Kardiyo bilgilerinide paylasirmisiniz lutfen.Yani nabiz kismini gormek istiyorum.Dogrulugu konusunda tereddutlerim mevcut.Tesekkurler.
    Cihazın pili 2 gün gittiği için onu kapatmışım
    Şimdi açık o özellik

Şu Ekran görüntüleri belki size yardımcı olur
    Bu arada telefon 4K 3840x2160 Ekran çözünürlüğünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 29 Ağustos 2019; 12:45:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba,

• Gündüz veya başka bir vakitte yapılan uyumaları kayda geçirmiyor bu cihaz arkadaşlar

• Mi band 4 için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Mi Fit bana yetersiz geldi.
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.
    Mi Band 4 almayı düşünüyorum fakat global değilde china versiyonunu alacağım. Dil sorununu apk mi fit uygulamarıyla çözmeye çalışacağım yada en kötü telefonun dilini ingilizce yaparım. Dil sorunu harici global ve china versiyon arasında tam olarak ne fark var? Sensörler daha mı kötü? Aliexpressden alacağım ve 40 50 tl fark var. Bu da azımsanmayacak bir değer.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.