Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayarlardan seçilimi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Sorun yazılımsalmış hallettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda sim gözükmeyenler ve bildirimleri görmek isteyenler için mi bandage kullanıyorum ben. çok memnunum.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    geekbuying de 64 dolar. ama lite yazıyor bunlarda fark nedir? hangisini almak lazım? uygun fiyat için hangi siteleri takip etmek lazım?

• ben bilgisayardan sarj ediyordum. 100 den hemen 95 lere düşüyordu. bu gün mi6 adaptörü ile şarj ettim. sanırım kendine geldi. akşam oldu hala 99 a ancak düştü.
  • hcamci H kullanıcısına yanıt
    Hocam Gearbest'in indirimlerini takip edin. Black Friday'de 40 dolar oldu, geçen haftada 50 dolardan satıldı NYGBCE koduyla.

Saatin iki versiyonu var biri İnternational (Global) diğeri Chineese (Çin) bunun dışında farklı hiçbir model yok. İnternational yazmasına dikkat etmeniz yeterli. Eğer international versiyon ise kutu arkasında CE logosu, sertifikası oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mi yeni fark ettim yoksa önceden beri var mıydı bilmiyorum ama bileği kaldırınca saati gösterme özelliğinde saate bakıp kolu geri çevirince kapanıyormuş ekran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS için kullanabileceğimiz Mi Fit dışında uygulama yok mu? Paralı olmasına bile razıyım. Bu apple kendini çok beğenmiş izin vermiyor çoğu şeye.

• Arkadaşlar Mi Band 2'nin ekran ışığı iyice azaldı. Sizde de aynı sorun var mı? Ne yapmak lazım?

• Mi Band Tools programı IOS 'da var mı? Arayan kişinin isimini göreceğim IOS programı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Mi Band Tools programı IOS 'da var mı? Arayan kişinin isimini göreceğim IOS programı var mı?

Ben de merak ediyorum arayan mesaj atan kişi ismen çıksa biraz daha iyi olurmuş aslında 🙂 Çok da mühim değil ama olsa ayarda iyi olurmuş

• http://s.aliexpress.com/YnYNneEf

arkadaşlar bu ürünlerde dil sorunu olmaz değilmi ? Çin sürümü falan çıkarmı

• herhalde şu an en mantıklısı mi band 2 hepsiburada dan 119 tl ye almak yanlış mı düşünüyorum
  • hunter444 kullanıcısına yanıt
    100.10 TL'ye düşmüş olması lazım şu anda. 2 yıl garanti de çabası.

• arkadaşlar aliexpress de satılanlarda çin sürümü diye birşey varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

100.10 TL'ye düşmüş olması lazım şu anda. 2 yıl garanti de çabası.

teşekkürler hocam hemen sipariş geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

http://s.aliexpress.com/YnYNneEf

arkadaşlar bu ürünlerde dil sorunu olmaz değilmi ? Çin sürümü falan çıkarmı

bluetooth 4.2 olanlar yeni versiyon bulabilirsen onu al, ben geçen kasımda öyle aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcamci

ben bilgisayardan sarj ediyordum. 100 den hemen 95 lere düşüyordu. bu gün mi6 adaptörü ile şarj ettim. sanırım kendine geldi. akşam oldu hala 99 a ancak düştü.

ben de bugün mi band 2 aldım. kutuyu açınca %16 şarj çıktı ayarları karıştırıken falan yaklaşık 40 dk da %8e düştü. Bazı yerlerde yüksek akım kullanmayın bilgisayardan şarj edin yazmışlar o yüzden bilgisayara takıp dolmasını bekledim. İnş bir sorun yoktur, deneyimleyip paylaşacağım. En azından aynı sorunu yaşayan biri olursa tecrübe olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

Telefonun dilini İngilizce yaptıktan sonra mi fit uygulamasına girerek cihazı eşleyin. cihaz üzerinde güncelleme yapacak. güncelleme bitince bluetooth bağlantısını kesip telefonu türkçe haline geri döndürün. aramalarda ve gelen smslerde isim soyisim artık yazmış olacak.

seni seviyorum dostum

• tarun kullanıcısına yanıt
    sağol dostum çok fark eder mi 4.2 olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HümanistAdam -- 23 Mart 2018; 15:48:5 >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.