Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar mi band 2' nin bağlı olduğu telefonumu sattım şimdi xiaomi mi max 2 kullanıyorum ama bu cihaz bilekliği görmüyor. Bir çözüm var mı diğer telefon iPhone çoktan gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • St. Petersburg kullanıcısına yanıt
    Bağlı olduğu cihazdan eşleşmeyi sonlandırmanız gerekiyor.

• Hocam o cihazı sattım hiçbir şekilde kurtarma imkanı yok mu ?

• St. Petersburg kullanıcısına yanıt
    bir yol olmalı biraz daha araştırın çünkü 6s telefonum ile eşleştirmiştim sonra onu sonlandırmayı unutup 6s'i formatladım ve sattım yeni telefon alıp programı kurdum ve MI hesabıma giriş yaptım cihaz ile eşleşti kendiliğinden.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Fix-it for Mi Band 2 uygulamasını kullanabilirsiniz
  • satılık y2 plus var sıfır ilgilenen varsa :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibrahim

Eşleşme sorunu ile ilgili bir video yaptım, link aşağıda;

Mi band 2 eslesme problemi cozumu

https://www.youtube.com/watch?v=hJy7H_t5IcM&t

Umarım size de faydalı olur.

Arkadaşlar bunu bir dener misiniz?

• eski telefonumda yaklaşık 6 aydır eşletirememiştim. Blutut sorunu nedeniyle yeni telefon aldım mi fit i kurdum otururumu açtım blutula bağladım hiç bir sorun olmadan bağlandı. Benmi şanslıyım acaba...
  • Bende hepsiburada sitesinden aldım. Güneş altında okunurluk az bildirim olayı için aldım beğendim genel itibariyle güzel birde Mi band tools uygulamasını satın aldım daha güzel oldu. Renk renk kayış alıp kıyafetlere uygun kullanacağım umarım sorunsuz kullanırım

• Arkadaşlar her sabah uyandığımda hemen bilekliği telefon ile eşler kaç saat uyuduğuma bakarım. Ama sabah baktığım sonuçlar ile akşam baktığım sonuçlar arasında fark olmaya başladı. Aynı sorunu yaşayan var mı? Sabah baktığımda 5.30 saat gösteriyorken akşam baktığımda 6.30 saat gösterebiliyor.

• Arkadaşlar ayarlar kısmında E-posta için bildirimi açmama rağmen Gelen e postalar için saat uyarı vermiyor sizde de öyle mi (telefon İPhone 6)

• beyler bluetooth mesafesi nedir mi band 2 nin? Bende az gibi geldi. Telefondan olabilir mi ki. Öenreceğiniz program vs var mı
  • gungorce kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran koruyucu taktıysanız önerir misiniz? Benimki de çizildi ne yazık ki.

• Hocam böyle kullanmaya alıştırdım kendimi. Almadım daha. Ama yakın zamanda alırsam mutlaka sizi de haberdar ederim. Ama pişman oldum ilk zaman ekran koruyucu almadığıma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni gelen güncelleme ile birlikte saat üzerindeki butona uzun süreli bastığınızda gelen aramayı sonlandırabiliyorsunuz ancak hala telefonu Türkçe kullananlar için arayanın ismi gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Yeni gelen güncelleme ile birlikte saat üzerindeki butona uzun süreli bastığınızda gelen aramayı sonlandırabiliyorsunuz ancak hala telefonu Türkçe kullananlar için arayanın ismi gözükmüyor.

ben ios kullanıyorum ilk önce ingilizce yapıp mi fit'i açtım bir güncelleme yaptı daha sonra türkçeye geri aldım cihazı ancak arayan kişileri görebiliyorum sms de görülüyor kimden geldiği
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Malesef işe yaramıyor Androidte
  • Mi Band 2 su geçiriyor mu arkadaşlar? sitelerde geçirir diye yazan var IP67 olduğunu yazan var. En gerçek bilgiyi buradaki kullanıcılar verir sanırım. Mi Band 2 ile duşa giren varmı? ya da havuzda/denizde falan deneyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Mi Band 2 su geçiriyor mu arkadaşlar? sitelerde geçirir diye yazan var IP67 olduğunu yazan var. En gerçek bilgiyi buradaki kullanıcılar verir sanırım. Mi Band 2 ile duşa giren varmı? ya da havuzda/denizde falan deneyen?

ip67 sertifikası var doğru deniz dışında su geçirmediğini söyleyenlerin sayısı epey fazla suya oldukça dayanıklı olduğu söyleniyor izlediğim video yada okuduğum yazılarda
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Eylülde aldım, banyoda hiç çıkarmadım

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.