Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum 1900 TL ye nasıl alabilirim?, paralel ithalat mı yoksa ikinci elini mi demek istediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Sahibinden sitesi ayyıldız iletişim (713182728) :'(] veya İstanbul da iseniz semers iletişim den alabilirsiniz.... (Allah affetsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 5 Mart 2020; 1:18:0 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, istanbulda değilim ama sahibindene bakacağım

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    İlan no 713182728

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    ayyıldızdan alsak bunun kayıt işi nasıl oluyor.

• onlar yapiyor, varsa imei yi siz saglarsiniz kapanmaz. konudaki anlatimla sizde yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Mart 2020; 8:9:51 >
  • 2000TL'ye aldım kayıtlı fiyatlar corona yüzünden uçmuş durumda.
  • attcaksaw A kullanıcısına yanıt
    uçmus derken %50 zam gelmis gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Mart 2020; 9:33:22 >
  • Android 10 ile android auto desteği geldi mi? Google Play'den Android Auto-Google Maps,Media&Messaging diye bir güncelleme yaptı. APK yüklemeden çalışır mı? Birde Android 10'dan genel anlamda memnunum,telefonunuda sıfırladım. Tesadüfte olabilir,wifi'den bağlanınca mobile göre internet daha yavaş. Normalde ev internetim mobile göre çok daha hızlıydı.

• Kayıtsız olarak alın, 4 ay sim 1 4 ay da sim 2 için toplam 8 ay YASAL süreyi doldurun ondan sonra kayıt işine bakarsınız.

Tavsiyem cihazı alır almaz BootLoader kilit açma başvurusunu hemen yapıp BL kilit açılsın, kafanız rahat olsun...
  • sanri12 kullanıcısına yanıt
    Modeminiz cihazin mac adresini blokluyor olabilir. Superonline in Huawei modemide yapiyor arada hizi kesiyor. Modem ayarlarinizi resetlemeyi deneyin, ayarlardan wifi ile ilgili bir optimizasyon ayari vardi onuda kapatmayi deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Mart 2020; 11:12:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Bu özelliği kapatmanın bir yolu yok mu ben de hiç begenmiyorum.
  • adematakan kullanıcısına yanıt
    Cep modunu kapatırsanız sorununuzu çözebilirsiniz sanırım

• adematakan kullanıcısına yanıt
    Cep modunu kapatırsanız telefon cebinizdeyken görüntülü çağrı geldiğinde kamera açılır.
  • Satın almayı düşünenler ilanımdaki cihaza bakabilirler.

• Merhaba mi 9t Türkiye garantili cihazım var . Android 10 guncelledikten sonra ara ara bildirim sesi geliyor fakat hicbir bildirim gelmiyor . Ayarlardan bütün uygulamaların bildirimlerini açtım yine aynı sorun devam ediyor. Çözümünü veya aynı sorunu yaşayanlar yazsınlar lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CloxyTR kullanıcısına yanıt
    bu sorunu mi6'da yaşıyordum.bazen de tam tersi mesaj geldiği halde bildirim gelmiyordu.herkesin tek dediği şey telefonu sıfırlamak oldu.velhasıl çözüm olmamıştı.demek ki donanım herşey değil.
  • sanri12 kullanıcısına yanıt
    Android Auto desteği her zaman vardı, dışardan apk yükleyerek ulaşabiliyordunuz. Miui 11 Anrdoid 10 da yüklü olarak geliyor. Cihazı araca bağlayınca çalışmaya başlıyor.
  • Arkadaşlar telefon arama geldiğinde arayan kişinin isim ve soyadı dışında diğer bilgilerden herhangi birinin(şirket,şirket ünvanı vs.) gösterilmesini nasıl sağlayabiliyoruz? Daha önce gösteriyordu, rehberi silip tekrar yükledikten sonra kişinin detaylarında gösteriyor ama gelen arama ekranında göstermiyor. Bunu açıp kapattığımız bir yer var mı? Malum aynı isme sahip birden fazla kişi olabiliyor.Ayırt edemiyorum.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aglc -- 5 Mart 2020; 15:58:15 >
  • avrupa stabil rom dayım ama gelen aramada tam ekran foto çıkmasını nasıl ayarlarım. başka bir dialer falan yüklesem olur mu ki ? ve tabi hangisi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.