Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantisiz 2400 tl ye 9T Pro tabiki 128 gb.
  • Google üzerinden instareo diye apk bulup indirin hocam kullananlar memnun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA021941B

şarjdan sonra ilk gece %3 kayıp oluyor fakat ikinci gece cihaz tam uyumuyor ve %10 kaybediyorum. bu sorunu yaşayan var mı?
    Bu olay bende de var çözüm bulamadım.

Önerebiliceğiniz tema var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Telefonum titriyor sürekli ve bildirime baktığımda yakalayamadım çoğu kez ama az önce yakaladım 1 sefer Instagram için ek özellikll, diğerinde ise Facebook için özellik indiriyordu. Neyin nesi bu nasıl kapatırız. Google play storeden çektiği bir güncelleme değil onu belirteyim

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

samsung olarak ne tavsiye edersiniz
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Smasung hiç bilmiyorum.

Xiaomi'yi sorun söyleyeyim...

Xiaomi markasında serisi ve GLOBAL cihaz alınmalı (global rom değil).
  • Her iki uygulamayı kaldırın, telefonu kapatıp açın ve her ikisinin apk'sını bulup yükleyin sorun çözülür...

https://www.apkmirror.com
  • frenze kullanıcısına yanıt
    BL kilidiniz acik, o sebeple. Magisk kurmaniz gerek sonrasinda sertifikali gozukecektir. Deneyin suan Netflix uygulamasini arasanizda gorememeniz lazim misal play store da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Şubat 2020; 18:19:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Telefoncudan iki hafta önce şeffaf kılıf aldım kenarları hafiften sararmaya başladı :-)Bir doğru düzgün kılıf bulamadım.
    İnsan teri ve yağı sarartiyor yapacak bir sey yok. surekli temiz ellerle gezmeniz gerek yada kapak gibi olan sert plastiklerden almaniz gerek oda hic kullanisli degil.

• ARMv8 islemcilerde oluyor. Uygulamalarda SAI apk denilen bir sisteme geciliyor. Birden fazla apk nin birlestirilip tek uygulama olarak kurulmasi. Bunu uygulayan gelisitiriciler google play e ihtiyac duymadan. Sadece ihtiyaci olan birimi bu sekilde arka planda guncelleyebiliyor. Korkacak bir sey yok yani.. Netflixde bir ara surekli oluyordu suan tek tuk oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Şubat 2020; 18:27:31 >
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    9T alternatifi A51 bakabilirsiniz.

• Dua ile.. Neydi de ne oldu bizim hissetmemiz mi gerekiyor degisikligi.. Ayarlar kismina klavye yazin ayarlarina bakin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Şubat 2020; 18:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

9T alternatifi A51 bakabilirsiniz.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

hocam garantisiz 9t pro piyasada bulunmuyor ya bildiğiniz yer var mı
  • zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt
    Şu an var/yok bilmiyorum arayın sorun, sahibinden sitesi ilan no : 736321911
  • Güzel bir tema var mı paylaşabilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.