Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özelliklerini bile bilmediğiniz bir cihazı nasıl önerebiliyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O sıkıntı güvenlik uygulaması ile alakalı. Ya eski bir sürümü kullanmak gerekiyor yada xioaminin uygulama olarak güncelleme vermesi gerekli. 'sistem uygulamaları guncelleyici' yi kontrol etmek gerekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    MediaTek oldugunu biliyorum da ne alaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birisi3535 B kullanıcısına yanıt

İnsanın yazdıkları, kullandığı üslubu; yaşını, seviyesini az çok ele verir.

Senin yaşının 2 katı yaşında olan birisinden hayat dersi, bilgin olmadan fikrin olmasın.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    Konuyu niye buraya getirdiğinizi anlamadım bu forum a yeni başladığım için ortamı fazla bilmediğim için boyle hatalar olabilir ama (yine de özür dilerim) böyle şeyler genel olarak size göre küçük yaştaki çocukların fikrini açikca ifade edemediği düşunmesi icin kendini uzebilir. bundan sonra insanları yargılamak(sizin yazdiginiz gibi konusmak)yerine daha duzgun bir dille konusabilirsiniz iyi günler

• Bundan sonra konusmama dikkat edecegimi ve daha akıcı bir sekilde konusacagimi soyleyebilirim

• birisi3535 B kullanıcısına yanıt

Öğrenmeye açık olduğunu gördüğüm için sana açıklama yapıyorum. Internet ortamı yararlı olduğu kadar da tehlikeli bir yer. Birine yada bir kuruma yazacağın ters bir yazı başına çok iş açabilir.

-Önce hiçbir bilgi vermeden yada açıklama yapmadan note 8 pro öneririm dedin. Bu fikri sunman için için "şu şu yönleri benzer, hatta şu yönü daha iyi fiyatı da uygun" vs demen gerekir. Yani bilgi eksik.

-MTK'yı ismen bildiğini, MTK-Snapdragon nedir bunlar hakkında da bir bilgi yok. Ne alaka? şeklinde bir cevap bunu açıklıyor.

-Konu "fikrini açikca ifade edemediği" değil, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Bunun yaş ile alakası yok, sadece küçük yaştakiler bunun anlamını bilmiyor. Büyükler ise bildiği halde işine gelmiyor yada farklı amaçlar söz konusu.

Konuyu uzatmayalım. Şöyle bir laf vardır, "bilgi paylaştıkça güzeldir". Bak 'fikir' değil. "Fikir ise üretildiği(bilgiden) zaman güzeldir."

Bu güzel açıklamalarınızdan dolayı teşekkur ederim. Daha dikkatli olacagik inanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

O sıkıntı güvenlik uygulaması ile alakalı. Ya eski bir sürümü kullanmak gerekiyor yada xioaminin uygulama olarak güncelleme vermesi gerekli. 'sistem uygulamaları guncelleyici' yi kontrol etmek gerekli

Cevap için teşekkürler, 4 Eylülde bir güncelleme vermiş güvenlik ile alakalı ama bir değişiklik olmadı, diğerini bekleyeceğiz artık★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürümlerde düzeltirler mi emin değilim. Harici programlarla ekran süresi doğru olarak gözlemlenebiliyor ama harici uygulama kullanmak istemeyenler güvenlik uygulamasının değişmeden önceki sürümünü kurarak da düzeltebilir konuda bir arkadaş yazmıştı.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145183920

• Son guncellemeyi kurduktan sonra telefon ışığını kendi kendine kısmaya başladı YouTube'da video izliyorum ekran kendi kendine kapanıyor .Bir kere de adamakıllı bir güncelleme veremez mi bu marka..

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Öğrenmeye açık olduğunu gördüğüm için sana açıklama yapıyorum. Internet ortamı yararlı olduğu kadar da tehlikeli bir yer. Birine yada bir kuruma yazacağın ters bir yazı başına çok iş açabilir.

-Önce hiçbir bilgi vermeden yada açıklama yapmadan note 8 pro öneririm dedin. Bu fikri sunman için için "şu şu yönleri benzer, hatta şu yönü daha iyi fiyatı da uygun" vs demen gerekir. Yani bilgi eksik.

-MTK'yı ismen bildiğini, MTK-Snapdragon nedir bunlar hakkında da bir bilgi yok. Ne alaka? şeklinde bir cevap bunu açıklıyor.

-Konu "fikrini açikca ifade edemediği" değil, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak. Bunun yaş ile alakası yok, sadece küçük yaştakiler bunun anlamını bilmiyor. Büyükler ise bildiği halde işine gelmiyor yada farklı amaçlar söz konusu.

Konuyu uzatmayalım. Şöyle bir laf vardır, "bilgi paylaştıkça güzeldir". Bak 'fikir' değil. "Fikir ise üretildiği(bilgiden) zaman güzeldir."

Sabrına, bakış açına ve üslubuna hayran kaldım, teşekkürler. Bu diyaloglardan sonra, özür dileyip olayı çözen arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim. Herkes bu yaklaşımı; özellikle bu yaş seviyesi ve sosyal medyada olması gereken şekilde segileyemiyor.

• CrazyTechnoMan kullanıcısına yanıt

Ekran süresi olarak test edemedim henüz, bir günde bataryayı bitiremiyorum ama bekleme süresinde biraz iyileşme var. Bunun ekran süresine de bir miktar etkisi olabilir.

Örneğin uyanık kalma problemi olan önceki versiyonda günü yüzde 30-40 kalan batarya ve 3 saat civarı ekran süresi ile bitirirken son versiyonda aynı ekran süresini aldığımda yuzde 40-50 arası batarya ömrü kalıyor.

• Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim

• Snapdragon CANdır, MTK heyeCANdır arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Ekran süresi olarak test edemedim henüz, bir günde bataryayı bitiremiyorum ama bekleme süresinde biraz iyileşme var. Bunun ekran süresine de bir miktar etkisi olabilir.

Örneğin uyanık kalma problemi olan önceki versiyonda günü yüzde 30-40 kalan batarya ve 3 saat civarı ekran süresi ile bitirirken son versiyonda aynı ekran süresini aldığımda yuzde 40-50 arası batarya ömrü kalıyor.

Katılıyorum, Şuan 30 Saat Bekleme süresi %53 Batarya ve Yaklaşık olarak da 4 saat kadar ekran süresi var.(Çift Hat İle)

Daha önceden yanlış beyan ettiğim , "Uyanık Kalma Bir Bug ve şarjı etkilemiyor" savını çürüttü şuan ki güncelleme.

Ekran süresi benim için bir önemli bir ölçüt, Bazen bu süreye bakıp, ya şarjımı alıyordum yanıma, yada almıyordum gün içinde.

Dolayısıyla benim ki Psikolojik bir tatmin değil bir ihtiyaç bu konuda.

Ayrıca Miui 11 Seviyesine gelmiş diyebilirim Global Kararlı Rom'da ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

• Güncellemeyi kaçıranlar surdan indirip Manuel kurabilir.

https://bigota.d.miui.com/V12.0.5.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.3.0.QFJMIXM-V12.0.5.0.QFJMIXM-7e57a65a41-10.0.zip

• remox. kullanıcısına yanıt

12.0.2 den geçiliyor mu ? birde nasıl yüklenecek

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Onu bilen biri cevaplasın ben bilmiyorum 12.0.3 kullanıyordum global versiyon. Güncelleme sayfasında miui simgesine birkaç kez tıklayınca sağ üstte üç noktada ek seçenek belirecek "güncelleme paleti seç" diye. Ordan yükleme yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 11911192119311941195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.