Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CHiBLaST Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce sipariş verdim 2 haftadır kargoya dahi vermediler. Virüs yüzünden Aliexpres yoluda kapandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta önce başka bir sipariş verdim geldi. İade isteyebilirsiniz uzun süre daha kargoya çıkmazsa, Aliex bu konularda müşterilerini mağdur etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard reset yaptım Android 10 a geçtikten sonra şimdi de önceden kullandığım YouTube vanced kuramıyorum. İlk sayfadaki link vs çalışmıyor. Yardım lütfen

Belki siparişi verdiğiniz mağazanın çalışanları ölmüştür.

Bunun telefonun yanında geln süper siyah kılıftan artısı ne var???
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam Nillkin Offical Store den aldım. Zaten mesaj attılar virüs yüzünden gecikebileceğini

• .i. . kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle kamera çıkıntısını koruma konusunda çok iyi. Zaten kutusundan çıkan kılıfın bence tek handikapı o

• Salı günü aldım telefonu. 4. kere şarj ediyorum şu an. Bugün (cuma) günü sabah kendi kendine 11.0.4.0 sürümüne güncelledi. Ben de Wipe yaptım. Sonuçta Android 10'a geçti uygulamaları baştan temizce yüklemek lazım. İlk şarjım 7 saat ekran süresi verdi. Bunun içinde ama 2 kere Wipe, 50 tane uygulama yükleme ve açıp kurma, bir tane de Mobile Legends'i açıp 2.5 gb lık verisinin inmesini bekleme var. Biraz oyun da oynadım. Custom Rom ile kesinlikle daha fazla ekran süresi alıyorlar onu gördüm. Ama Stock romda Android 10 da sanırım ortalama 8 9 saat ekran süresi alınıyor. Ben Xiaomi'nin en kısa sürede pil iyileştirmesi yapacağını düşünüyorum çünkü XDA dahil her yerde bu konuda şikayet görüyorum. O yüzden karamsar veya umutsuz değilim.

Deneyimime göre kamerası standart bir kullanıcı için gayet yeterli. Gcam yükledim rootsuz yöntemle. Xml ile otomatik ayar yaptım. Hem stock hem Gcam kamera kullanıyorum. İhtiyacıma cevap vermeyen bir özelliği olmadı şu ana kadar kamerada.

Telefonu özellikle kırmızı almak için ufak bir fark ödedim. Kesinlikle ama kesinlikle çok şık bir telefon. Şeffaf kılıfla kullanılmalı. 128 gb olanı aldım çünkü malum SD kart desteği yok bol bol alan lazım olacak diye.

Ben 2600 TL ye Xiaomi Türkiye garantili olarak aldım. 10 saat ekran sürelerini görüp daha düşük alınca ufak bir endişe duydum ama iyileşeceğine eminim. Çekinmeden tavsiye edebileceğim bir cihaz. Oyun performansı, kamera performansı, pil performansı gayet tatmin edici düzeyde. Ben yıllarca Samsung kullandım. En iyi ekran süresi 5 saat alıyordum. 8 9 saatler bana çok efsane geliyor.

• merhaba arkadaşlar. elimdeki mi 9t android 10 güncellemesinden sonra midemi bulandırmaya başladı. 2 kere fabrika ayarlarına sıfırladım hala aynı. miui10'a geri dönmek istiyorum. bunun için unlock yapmam gerektiğini okudum. fakat şöyle bir sorunla karşılaştım.

ilk unlock denememde 494 saat bekleyin uyarısı verdi. bu gün kontrol için tekrar denedim bu sefer 660 saat bekleyin diyor. mantıksız gibi duruyor. bunu nasıl çözebilirim veya nerden mail atabilirim bilginiz var mı?
  • arkadaşlar çıldıracam ya telefonu diag moda alamıyorum bir türlü. cmd de "adb shell" yazınca "error : device not found" çıkıyor sürekli hiç bir türlü geçemiyorum birisi bana yardımcı olabilir mi.
  • ReeaLs R kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerinden usb debugging açtınız mı? Telefonun tüm driver larını yüklediniz mi? Adb driverlar tamam mı? Mi hesabına giriş yaptınız mı?

Driver sorunu yaşayanlar için bu linkkerdeki driver ları kurmaları söylenmiş.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 15 Şubat 2020; 0:21:58 >
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    adb driverler ne oluyor hocam ana sayfadaki dosyaları indirdim. root attım cihaza "usb hata ayıklamayı açtım" daha sonra adb klasorunden start diyip cmd açtım. "adb shell" diyorum yemiyoo deli olcam.
    Kılıfın kalınlığı rahatsız ediyorsa önlü arkalı nano kaplama yapan yerler var. Is yerinde bir arkadaş note 8i için yaptırmış 130tl ye birkaç kere sağlam düşürmüş ise yarıyor dedi. Amasya da yaşıyorum yapan bir yer var oda 90 lira istedi .kılıfa 90lira vermem ama kaplama işi mantıklı geliyor.. Tasarım tasarım diye telefon alıyoruz aldığımız telefon kiliftan kendini gösteremiyor

• ReeaLs R kullanıcısına yanıt
    Mi unlcok taki mi usb driver ları ve ilk sayfadaki qualcom driverları kurdunuz mu?

Magisk yüklü mü?

Adb aktif mi?

• Telefon zaten buyuk bir de kılıf takınca kim bilir nasıl olur kılıfsız ekran koruyucusuz kullandım bu zamana kadar bundan sonra da öyle devam bu telefon biraz fazla kayıyor ama elden

• PowerHazard kullanıcısına yanıt
    Her kontrol ettiğinizde süreyi uzatır. Beklemek zorundasınız ya da arka kapak açılıp anında BL açılıp eski sürüme döneceksiniz...

Garantili cihaz ise servis ile görüşün yaparız derlerse gönderin.
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    mi unlock programını pc indirdim. pcde windows 8 yüklü. telefona twrp üzerinden magisk yükledim uygulamalarda görünüyor. simdi onuda açtım ayarlarına baktım yetkili kullanıcı erişiminde "uygulamalar ve ADB" işaretli. ana sayfada yer alan qualcom driver de yüklü pc de ama gel gör ki adb shell yazınca "device not found hatası alıyorum :(
    Cok benzeri kutudan cikti zaten.

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Efe benim sorunu yine sen çözersin bana öyle geliyor :))

• 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.