Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Kapatma seçeneği yok maalesef, 1 amperlik şarj aleti kullanabilirsiniz...
    Tamam, sağolasın.

• sirulas kullanıcısına yanıt
    O zaman haberini bekliyorum hocam bir aydır bunu araştırıyorum sıkıldım artık inşallah olur da kullanırız

• quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

Üç farklı cast modunu da denediniz mi?
    Biraz daha detay verebilir misiniz?
    Bu konuda fazla bilgim yok da

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz için. Elimdeki cihazı çıkartabilirsem bi karara varacağım. İmei çakma işine de merak ediyorum. Bu konuda bilginiz var mıdır ?
  • fatih448 kullanıcısına yanıt
    9T PRo sayfasının konu sahibi hocam İlk sayfasını okuyun lütfen....

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-9t-pro-ana-konu-android-10-miui-11--139897235
  • fatih448 kullanıcısına yanıt
    Hem bu konuda hem diger konuda mevcut tum gerekli bilgiler en ufak ayrintisiyla.

• iki gün sonra telefon elime ulaşıyor. türkiye garantili
    ayrıca güncelleme için öneriniz nedir
  • ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b4s4y3v

Kaça aldınız?
    n11 mobile özele kampanya 2896 TL
    ayrıca 128 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyankar84 -- 10 Aralık 2019; 21:32:31 >
  • REDMİ K20 / Mİ 9T MİUİ 11 Xiaomi.EU Stabil rom çıktı Custom rom arkadaşlar bu.

https://downloads.sourceforge.net/project/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V11.0.2.0.QFJCNXM_v11-10.zip?r=&ts=1576005243&use_mirror=netcologne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 10 Aralık 2019; 22:14:32 >

• ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm alacağım fakat satıcıda mavi rengi yokya...

64 GB modelini kullanan arkadaşlar telefona ihtiyacınız olan uygulamarı kurduktan sonra ne kadarlık bir boş alanınız kalıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b4s4y3v -- 10 Aralık 2019; 22:20:44 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Sonunda Android 10 stable olarak Çin romuna gelmis. Yakın bir zamanda global için de Android 10 gelir.
    Changelog.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Yüklediniz mi hocam ? Android 10 harici bir değişiklik var mı ? Son e.u stabil olan da android 10 hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 11 Aralık 2019; 0:24:13 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Evet yükledim. Android 10 yenilikleri gelmiş ayarlarda ekstra şeyler var. Ben EU stabil gidiyorum zaten çıkar çıkmaz indirdim.
    Konum da a-GPS açma kapama ve onun ayarlarını gördüm. Daha keşfediyorum bir sorun yok şimdilik.

Diğer 4 banka uygulamalarına giriş yapabildim ancak VakıfBank ve isbankasina giriş yapmadı hata verdi. Sanırım bu iki uygulamayı sifirlayip yeniden cihaz aktivasyonu yapmam gerekecek. Android 10 ile bir uyumsuzluk olabilir.

Uzunca bir sure calismiyorlardi pro konusunda da 2 hafta once gelen guncellemeler ile duzelmisti. Clean Cache&Dalvik ile duzelir belki olmadi siler yeniden kurarsiniz.

Bence sürüm yükseltmelerinde temiz kurulum şart hocam Takdir sizin.
  • Ben de orada görmüştüm sorun olduğunu. Yarın yeniden aktivasyon yapacağım büyük ihtimal çalışacaklar diye düşünüyorum.

@efebora06

Yerel yedek almıştım her ihtimale karşı. Yarın test edeceğim. Android 10 ile sıfırlamak güzel olur.

• kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    MIUI 10 da arkadaşım ve başka yaşayanları duydum sorun MIUI 11 kaynaklı değil . Yazılımsaldır umarım fakat bu sorunu duyuyorum genelde . Çok nadir oluyor genelde arkadaşım yaşadı birşey değiştirmedi fakat bir daha yaşamadı umarım da yaşamaz .

• 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.