Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mıuı 12 ye güncelledim ve gayet memnunum. android 10 dan sonra ufak tefek takılmalar performans kaybı falan hissetmeye başlamıştım, şu an cihaz resmen android 9/mıuı 11 deki akıcılığına ve performansına kavuştu. 2 günlük deneyimime göre ekran süresinde bile artış var pil performansı daha iyi oldu. Memnun olmayan arkadaşlar için 2 püf noktası belirteyim

1) Güncellemeden önce ve sonra hard reset attım

2) Pil istatistiklerini günlük tutuyor, yani 24 saati geçtiyse gördüğünüz süre toplam değil günlük ekran süresi. Bu yanıltabilir, toplam pil süresini görebileceğimiz biryer bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1498

Mıuı 12 ye güncelledim ve gayet memnunum. android 10 dan sonra ufak tefek takılmalar performans kaybı falan hissetmeye başlamıştım, şu an cihaz resmen android 9/mıuı 11 deki akıcılığına ve performansına kavuştu. 2 günlük deneyimime göre ekran süresinde bile artış var pil performansı daha iyi oldu. Memnun olmayan arkadaşlar için 2 püf noktası belirteyim

1) Güncellemeden önce ve sonra hard reset attım

2) Pil istatistiklerini günlük tutuyor, yani 24 saati geçtiyse gördüğünüz süre toplam değil günlük ekran süresi. Bu yanıltabilir, toplam pil süresini görebileceğimiz biryer bulamadım.
    4. seferde tutturdular o zaman. Teşekkür ediyorum bilgileriniz için.

Size de teşekkürler hocam ysrkmlal61

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
    4. Seferde birkaç gün bekledim geri çekmeyince yapıyım kurtuluyum dedim 🙃

• Arkadaşlar 3bin civari bütçe ile mi 9se ve mi 9lite arasındayım kamera ve akıcılık olarak hangisini önerirsiniz fiyatları 64gb için aynı rakam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende cihazı n11 üzerinden yeni aldım. Size sormak istediğim satıcı cihazı "evofone" garantili yani xiaomi turkiye garantili olarak satıyordu ve geldiginde icinde evofone bandrollü kutu ve türkçe kullanım kılavuzuyla beraber rusça kılavuz çıktı. Üstüne cihazın rom unu kontrol ettiğimde RUS romu olduğunu farkettim. Bu durum sizce normal mi? Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drspawn -- 22 Eylül 2020; 17:18:41 >
  • drspawn D kullanıcısına yanıt
    İmei no cihaza ait değilse problem bence

• Arkadaşlar ben cihazı miui12 ye güncelledim fakat ne bildirim çubuğu değişti ne de yeni kilit ekranı olan mars filan geldi. Bir tek yazılar kalınlaştı miui 11den farkı yok şuan benim için ayarlardan 2 saat aradım yine de bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı
  • Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 hafta 10 gün önce gelen ve halen çekilmeyen güncelleme değil mi?

Çekmediler halen. Şaşkınım

• dde5 kullanıcısına yanıt
    Evet bende cumartesi güncelledim

• quote:

Orijinalden alıntı: dde5

Çekmediler halen. Şaşkınım
    Hocam bu sefer oldu galiba. Güncelleme yapan arkadaşlarda memnun. Guncellesek mi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 23 Eylül 2020; 15:53:3 >
    Risk alıp deneyesim var hocam. Bakalım şansımıza ne çıkarsa

• quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

İmei no cihaza ait değilse problem bence
    imei lerde hic bir sorun yok hepsi kutuyla aynı ve edevletten baktıgım da kayıtlı durumda. İste tek sorun rus romu olması. Burada benim gibi cihazi evofone olup rus romu olan baska biri var mı?
    Evofone benimki de global rom, mistore dan almıştım. Imei sorunu yoksa pek problem olmaz sanırım. Kurarken bölge seçtiniz zaten.

12.0.3 e güncelledim az önce. Sarj performansını deneyeceğim, Quick ball telefonu açınca direk çalışmıyor, aktif etmek gerekiyor.

Ekranı ikiye bölme kalkmış, pencere olayı gelmiş.

Videolar sağ alta pencere olarak düşmüyor artık, bug veya kaldırılmış.

Edit: Ekranı ikiye bölme kalkmamış, kendisini bulmayı başardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 25 Eylül 2020; 20:29:45 >
    Hiçbir fark olmaz.sadece güncellemeler belki biraz geç gelir..Romlar arasında pek fark yok..

• Mıuı 12.02 eu rom kurdum..cihazda anlamsız ufak bir ısı söz kosuydu.ram temizleme falan yaptığımda.mobil veride..
    Bende geri mıuı 11 e döndüm batarya da ısıdan etkilendiğinden çabuk bitme oluyordu.Global nasıldır denemediğimden bişey diyemicem.

• NT2L kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Batarya performansindan guncellemeden sonra memnunmusunuz? Birde aod ekraninda bir degisiklik var mi?

• Hocam 2 gündür evde değilim. Yedeklemeleri yapıp bende güncelleyecegim. Siz memnunsunuz anlaşılan.

• ulas_sly kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Batarya performansı bana düşük geldi. 11 veya 10 kullanıyorsanız güncellemeye değecek bir durum yok.

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.