Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.0.3 cihazıma geldi indirdim kurdum. Fakat animasyonlar kapalı olduğu halde miui 11 e göre animasyonlar daha yavaş kalıyor. ( Uygulamalarım klasörler içerisinde, klasör açıktaki animasyon efekti daha yavaş. Animasyonlar kapalı olmasına rağmen)
    Bunun çözümünü bilen var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam format derken fabrika ayarlarına çevirmek değil mi? Bir de güncellemeden önce mi güncelledikten sonra mı sıfırladınız? Ayrıca sarj süresi nasıl kullanımda şimdilik bir sıkıntı var mı?
  • SarıSarman kullanıcısına yanıt
    Hard reset attım hocam. Bildiğim kadarıyla aynı şeyler.
    Şarj süresi ne yazık ki çok dikkat edemediğim bir konu. Benim için kasmamasi önemliydi. O da gitti.

• MIUI 12 sarj konusuna kafayı takmış durumdayım. telefonu neredeyse hiç kullanmıyorum. genelde beklemede duruyor. tek tük instagrama girip bir kaç post beğenip çıkıyorum. 04.09.2020 tarihinde gece 02:28' de sarjdan çıkarttığım telefonum şuan itibari ile 06.09.2020 00:17' de %35 sarj seviyesinde ve ekran sürem 1 saat 50dakika. bana bu değer kötü geldi.

06.09.2020 16:17 sarjım %11 ekran sürem 2 saat 21 dakika henüz hala sarja takmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichrkcs -- 6 Eylül 2020; 16:18:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Miui 12 güncellemesi geldi telefonuma resmi olarak. Güncelleyelim bakalım nasıl olmuş
    Hocam güncelleme 2 kere geldi 2 kere geri çekildi.

Bu 3. Gelmesi mi?

Bende 3. gözükmüyorda.

Eger 3. Kez geldiyse ve artık sorun kalmadıysa bende güncelleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam miui 12 nasil 2 gundur filan kullaniyorsunuz sanirim cok mu kotu

• ichrkcs kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmeniz gereken husus, benim gördüğüm kadarıyla miui 12'de pil değerleri son 24 saati gösteriyor, şarjdan beri olan değerler değil onlar. Tabi şarjı tam doldurduğunuzda da değerler sıfırlanıyor.

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    SarıSarman kullanıcısına yanıt
    Bende bir kere geldi hocam bir gün bekledim gitmedi de yükledim ben de

Hocam daha tam telefonla uğraşamadım açıkçası, bugün kpssye girdim onun için uğraşıyordum kaç gündür ama takılma felan yok bende, şarj konusu biraz daha kötü olabilir eskiye göre ama öyle büyük bir fark göremedim, dediğim gibi tam da kullanamadım daha telefonu malesef @SarıSarman
  • Arkadaşlar merhaba,
    MIUI 12 yı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum, 12.0.3 sürümü. Güncellemeyi yüklemediyseniz, bence yüklememelisiniz, tünelin sonu b.mbok bir yere çıkıyor 😂. Şarj süresi bakımından hiç memnun değilim. Önceden rahatlıkla 1 gün, zorladığımda 1.5 günü çıkartırken, şimdi 1 günü zor çıkartıyor -kullansam da kullanmasam da-.
    Teşekkürler

• herkese merhaba. telefonumda son 2 3 aydır; uygulamalar sürekli kendi kendine kapanıp, uygulama durduruldu veya uygulama sürekli olarak durduruluyor hatası alıyorum. ayrıca bazen telefon kendini resetliyor. hard format attım wipe data olarak. uygulama verilerini temizledim. fakat çözüm olmadı. bunu neden yapıyor sizce? yazılımsal bir sorun olduğu belli fakat yaptığım işler çözüme kavuşturmadı. bu sorunu yaşayanlar var mı veya çözümünü bilen? şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.
  • hatiboglu H kullanıcısına yanıt
    ben de denememi zaten saat, gün ve total ekran süresi yazarak paylaştım.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Çin versiyonu mi 9 lite kullanıyorum. Eu rom kullanıyorum, 12'ye yükselttim. Fakat şarjı 11'e göre çok kötü. Fabrika ayarlarına geri dönsem imei gider mi? İmei atılmış cihazlarda fabrika ayarlarına dönünce imei gidiyor mu?

• Beyler navigasyonda ( Google maps) düz giderken ok yanlış yeri gösteriyor. Sağa veya sola doğru yürüyorum gibi gösteriyor hep. Çözümü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: N20

Beyler navigasyonda ( Google maps) düz giderken ok yanlış yeri gösteriyor. Sağa veya sola doğru yürüyorum gibi gösteriyor hep. Çözümü var mı
    Bende de bi ara yapmıştı ama Google, kalibrasyon yapmak için Bi ekrana yönlendirdi. Telefona 8 cizdirerek kalibrasyon yapılınca düzeldi.

• Bütün telefonlarda güncelleme pişmanlıktır yenisini alın diye kasıtlı yapıyorlar, bu işi ilk iphone başlattı sonra samsung da başladı şimdi xiaomi de başlamış. Bütün güncelleme servislerini de iptal ettim kafam rahat. Güncelleyince ne olacak sanki içine RTX 3090TI mi yerlemiş olacak Mars'a mı gidecek boşverin güncellemeyi kafanız rahat olsun :)
  • fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına donsenizde miui12 kalır. İmei gitmemesi için twrp üzerinden sifirlama yapılması lazım diye biliyorum. Miui 11 için ilgili romu indirip twrp üzerinden kurmalisiniz.

• Bugün tekrardan 12 güncellemesi geldi. Bu kaçıncı geri çekip yeni gönderme. MB olarak aynı boyutta. Son olarak güncelleyen varmı? Ben istemiyorum dedikçe kaldırıp geri gönderiyorlar. Bir iyileştirme mi mevcut? Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• henüz çok erken. bence biraz daha sabredin güncelleme için.
  • Geri çekmişler güncellemeyi. 3 kere yayınlayıp 3 kere geri çektiler. Şaka gibi.

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Baktık yapmıyoruz bu seferde yemediler tüh be diyorlar. 😁

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.