Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet galiba ondan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Değişik bi sorun
    Bir ihtimal uygulama izinleri ile ilgili bir sorun olabilir. İzinleri ve bildirim ayarlarını bi kontrol edin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam benim de aklıma o gelmişti. Bi baktım telefon uygulamasının bildirimleri kapalı. iPhone dan geçince çok karmaşık geldi 5 gündür ayarlarla uğraşıyorum

• N20 kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl ayarladınız? Bende sizin mesajı okuduktan sonra şarja taktım. Yarım saatte %40 doldurdu

• Benim şarj sürem böyle sizce az mı?
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun NFC ayarlarında değil, sorun bankacılık uygulaması arka planda kapalı olunca NFC okuma süresi uzun oluyor ben size kendi ayarlarımı yazayım.

1. NFC ayarlarında "Güvenli element konumu" "HCE cüzdan"
    2. Kullandığım bankacılık uygulama ayarlarında "Otomatik başlatma"-> Ekin, "Pil tasarrufu" -> Kısıtlama yok, "Diğer izinler" -> NFC erişimi izni var.
    3. En önemlisi bu. NFC uzun sürede okumamasının sebebi miui ara yüzünde arka planda çalışmıyor olması. Sürekli arka planda çalışmasını ayarladım. Uygulamayı açın ve kapatmadan çıkın. Sonra alttan yukarı kaydırma işlemi ile arka planda çalışan uygulamaları listeleyin. Parmak hareketleri kullanmıyorsanız nasıldı hatırlamıyorum. Orada arka planda çalışan uygulamalar listesinde kendi bankacılık uygulamasının üzerine uzun basın ve yanda beliren kilit işaretine tıklayın. Böylece bankacılık uygulaması arka planda sürekli açık olacak ve NFC okuma süresi 1.5 sn civarında olacak. Ara sıra kapanıyor kendiliğinden uygulama ama ben ödeme yapacağım zaman bir kere açıyorum uygulamayı, şifre girmeden sadece açık olması yetiyor. Kendiliğinden kapanması olayını da Ayarlar > pil performans > sağ üstteki ayarlar butonu > cihaz kilitlendiğinde önbelleği temizle işlemini "Asla" yaparak giderebilirsin sanırım. Not: Yapı kredi kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tface -- 7 Aralık 2019; 15:54:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dextriaN

Bu mesaj silindi.
    Bence değil hocam ben de senin gibi değerler alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dextriaN

Bu mesaj silindi.
    Bence normal hocam ben de senin gibi değerler alıyorum

• Cihazı garantisiz alan var mı? Bir sorun teşkil ediyormu şuan 1700 tlye rakipsiz bence Mi 9T'dende albenili duruyor cihaz oda 2000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Cihazı garantisiz alan var mı? Bir sorun teşkil ediyormu şuan 1700 tlye rakipsiz bence Mi 9T'dende albenili duruyor cihaz oda 2000 tl
    1600 TLden Kapalı Kutu 128 Siyah Mi 9 Lite Verebilirim. Aynı Şekilde 1950 TLden kapalı kutu 128 Mi 9T verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.