Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.391
Cevap
71
Favori
383.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 22 kasım hepsiburada mi store dan sipariş verip de telefonu gelen olursa haber verebilir mi?

Daha önce bir arkadaş bahsetmişti,yurt içi kargo olarak sipariş alıp ptt kargo ya verdiler,ptt kargo nun kampanyalar yüzünden şu anda tam anlamıyla felç olduğunu söylüyor herkes.tahmini teslimat tarihi 11 aralık yazıyor.

hem 1 gün geç kargoya veriyorsun(söz verdiği tarih de siparişten 7 gün sonra), hem de söz verdiğin parasını aldığın kargo şirketine vermiyorsun.3 gündür de ilk aktarma şubesinde bekliyor kargo.

Mi store bu işte sınıfta kaldı maalesef..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bu akşam beni sinir etti. Yaklaşık 12 gb lık bir dosya indiriyorum. Telefonu koyuyorum kenara bir bakıyorum indirme durmuş veya iptal olmuş. Google drive ile indiriyorum aynı sorun. Cloud mail ile indiriyorum aynı sorun. 8-9 gb indiriyor sonra hata veriyor. Tekrar baştan başlıyoruz. Üşenmedim başka telefonla denedim aynı dosyayı ve indirdi.

İndirilenlere google drive a cloud mail uygulamasına ayarlar uygulama ayarları kısmından pil kısıtlaması yok diye de seçiyorum arka planda kapatmasın diye. Vallahi çıldırttı beni. Akşamlarıda telefondan sürekli bişeyler indiririm. Yok mudur arkadaşlar bu işin bir çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 2 Aralık 2019; 21:51:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gogicis G kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam icerisi felc bugun ben dagitimi merkezine gittim kargomu bulamayacaklarini not alip yarin teslim olucagini soyledi ama hic sanmiyorum 21 kasimda siparis verdim

• Kızılötesi kumanda için var olan bir kumandayı mesela garaj kapısı kumandasi vs gibi birbirine tutarak eşleştirme gibi bir özelliği yok mu?
    Mesela TV icin eskiden satılan bazı akıllı kumandalar o sekilde eslesirdi birbirine tutup aktarma yapılırdı

• Selamlar herkese 3 gün önce Xiaomi mi9 lite 128gb modelini ist. Akasya AVM Xiaomi mağazasından 2500 TL ye ekran koruyucu hediyesi ile aldım ilk izlenimlerim batarya performansı gerçekten harika Instagram tiwitir full açık 1.5 gün götürdü kamera performansı na diyecek birşey bence yok harika çekimler yapiyor gece cekimi ve gündüz çekim paylaşıyorum aşağıda ayrıca 4.5g hız testi sonucunu da paylasiyorum Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• nexusanya N kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bunu nereden buldunuz?
  • www.cyanogenmods.org paylaşmış
    Alelade kişiler paylaşmaz diye düşündüm orada ama bilmiyorum açıkçası pek tecrübem yok. Bu konudan anlayan biri güvenilir mi söylese daha iyi olacak.
    Virüs taramasinda bir şey çıkmadı ama yine de garanti etmiyim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

arkadaşlar uygulamaları kullanırken arada uygulamalar kendi kendine kapanıyor sıkıntı nedir?
    sorunu yaşayan var mı? uygulama izinleri açık...

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    tüm uyugulamalarda mı oluyor hocam ?
    benzer şikayet olmadı sanırım hiç. rom sürümü kaç ?
    Ram.i otomatik temizle gibi bir ayar yapmış olmayasınız.
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Arkadaşlar 23 Kasımda hepsiburada - mi storedan aldığım telefonum bugün elime ulaştı. 128 GB modeline 2300 TL verdim. İphone 7 plustan geçtim çok memnunum. Takipçilere tek sorum olacak: Sol üste operatör ismini nasıl getireceğim? Ben eski kafalı bi adamım o yazıyı orda görmem lazım :D
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    n11, hepsiburada, trendyol , chrome , şimdilik bunlarda sıkıntı oluyor ...

• flamm F kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu menülerde sorunuzun cevabını bulabilirsiniz kilit ekranında sol üstte yazıyor mesela Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• o sekmeyi bulamadım bakmak için tam nerede ? mi6 , mi note 3 gibi cihazlarda da bu tür sıkıntılar yaşayanlar olmuş ama çözüm bulamadım. pat diye ana ekrana atıyor

• nexusanya N kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogicis

21 22 kasım hepsiburada mi store dan sipariş verip de telefonu gelen olursa haber verebilir mi?

Daha önce bir arkadaş bahsetmişti,yurt içi kargo olarak sipariş alıp ptt kargo ya verdiler,ptt kargo nun kampanyalar yüzünden şu anda tam anlamıyla felç olduğunu söylüyor herkes.tahmini teslimat tarihi 11 aralık yazıyor.

hem 1 gün geç kargoya veriyorsun(söz verdiği tarih de siparişten 7 gün sonra), hem de söz verdiğin parasını aldığın kargo şirketine vermiyorsun.3 gündür de ilk aktarma şubesinde bekliyor kargo.

Mi store bu işte sınıfta kaldı maalesef..
    Hb den bir şey alınmaz artik ucuz da olsa. Ptt 2 haftadan önce teslim etmez

reklam engelleme uygulaması falan kurdun mu hocam ? onları reklam olarak gördüyse diye aklıma geldi de.

sadece alışveriş uygulamalarında yapması dikkat çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 3 Aralık 2019; 8:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umittuylu

Selamlar herkese 3 gün önce Xiaomi mi9 lite 128gb modelini ist. Akasya AVM Xiaomi mağazasından 2500 TL ye ekran koruyucu hediyesi ile aldım ilk izlenimlerim batarya performansı gerçekten harika Instagram tiwitir full açık 1.5 gün götürdü kamera performansı na diyecek birşey bence yok harika çekimler yapiyor gece cekimi ve gündüz çekim paylaşıyorum aşağıda ayrıca 4.5g hız testi sonucunu da paylasiyorum
    Batarya sürelerinizi paylaşabilirsiniz acaba?

• arkadaşlar huawei p9 dan gecmeyi düşünüyorum pisman olurmuyum ozellıkle camera konusunda
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.