Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım geri çekilmiş dün geldi indirmedim güncellemeyi şuan indirecektim görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zamanki gibi gene geri çekildi

• ş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 23 Temmuz 2020; 2:0:1 >
  • Ben yüklemiştim guncellemeyi, farkettim şeyler, arayuz daha akici hale gelmis gibi.

Kilit ekranindan uyaninca kasinti goremedim henuz.

Ayrica bildirimler dark moddaki görünürlüğü artmis, artik okumak daha kolay.

Baska bir sey farketmedim. Henuz sorunla da karsilasmadim.

• Miui 11 android 9 sürümünde ikonlar daha derli topluydu ios tarzı yuvarlatılmış kare şeklindeydi hepsi güncelledikten sonra böyle oldu yarısı normal kare yarısı yuvarlatılmış kötü olmuş bence. Neden böyle bir değişiklik yapmışlar ki. Herkeste böylemi bu ikonlar ?

• bende böyle değil, hala bütün ikonlar ios gibi.

son güncellemeyle beraber , whatsapp'tan fotoğraf göndermek isteyince, galeride son çektiğim fotoğraflar gözükmüyor. anlamadım sebebini. çok büyük sıkıntı.
  • Geliştirici seçeneklerinden ayarlayabiliyorsunuz. Tema oluştur başlığı altında isterseniz yuvarlatılmış kare isterseniz damla şeklinde ayarlayabilirsiniz.

• Baktım şimdi geliştirici ayarlarına oradan değiştirince de yine bazıları bu şekilde kalıyor.

Güncellemeyi çekmişler sanırım tekrar kurulum yapılamıyor şu an. Tekrar verdiklerinde bir daha indiririm güncellerken bug falan olduysa artık. Çünkü farklı tema indirip deneyince de onlar yine o şekilde kalıyor.

Teşekkür ederim ikinize de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 14 Şubat 2020; 18:30:4 >
  • Selamlar, iphone'dan telefona geçiş yapacağım fakat whatsapp konuşmalarını da aktarmak istiyorum. Bunu yapabileceğim bi program ya da yöntem var mıdır?
  • Bende eskisi gibi. Hiç bir farklılık yok. Eğer simge paketi falan kurduysanız önceden bir kaıeoşma olmuş olabilir. Ayarlara gidip tekrar seçin düzelir. Yada launcher ayarlarını sıfırlayın.

• alpfbmns kullanıcısına yanıt
    WhatsApp içinde yedekleme var. Gmail hesabına yedekleyin. Sonra geçince kendisi senkron oluyor.

• Arkadaşlar güncelleme gelmişti kurdum. Arayüz olarak değişiklik yok gibi. Zaten xiaomi android 10 ait çoğu özelliği önceden vermişti.

Asıl fark pil de. Ben pil kötü olur diye tahmin etmiştim. Ama şuan harika bir batarya süresi veriyor. Şarj %23 ve ekran süresi 7 saat 23 dk. İnanılmaz bir süre. Telefonu güncelledikten sonra direk şarja taktım ve %99 olana kadar şarj ettim.

Umarım hep böyle gider.

Bunun böyle olumlu olmasının bir sebebi şu olabilir. Hücresel beri önceden çok pil tüketiyordu. Yeni güncelleemfen sonra asgari seviyeye indi. %1.5-%2-%4 oranlarını gördüm. Daha yukarı çıktığını görmedim henüz.

Bundan dolayı pile çok büyük oranda yansıdı.

Biraz daha devam edeyim bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 14 Şubat 2020; 20:12:39 >

• yasakbölge kullanıcısına yanıt
    iphone içinde gmail yedekleme yok sadece iclouda yedekleme yapılabiliyor.
  • alpfbmns kullanıcısına yanıt
    O zaman oraya yapın sonra gönderme veya paylaşmak ihtimali varsa diğer mail adresinize gönderin yada pc ye indirin. Eğer bunlarda olmuyorsa yapacak bir şey yok yada ben bilmiyorum.

• nelasq N kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dün bana da geldi eve geçince indiririm demiştim kayboldu sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende öyle bir sıkıntı yok. Tam olarak nasıl bir problem? Miui forum da bahsediliyordu sanki çözüm vs.. Normal kamera ile çektşkten sonra, WhatsApp resim ekle deyince mi gözükmüyor?

Yok hocam malesef olmuyor. Hatta farklı simgeleri olan tema seçtim bu kare olan bu şekliyle kalıyor onda bile. Launcher sıfırlamak da yaramıyor. Şu an çekmişler güncellemeyi tekrar verdiklerinde baştan kurarım telefona en iyisi. Düzelir muhtemelen çünkü sorun tek bende görünüyor şu an.

• Güncellemeyi beklemenize gerek yok ki. Wipe data sıforlsms işşemş yapın. Telefon kendine gelsin hem. Bir önceki rom dan kalan kalıntılar da silinir daha temiz olur. Problemler zaten çözülür.

Sıfırlamak istemediğim için öyle dedim zaten. Simgeler dışında bir sorun yok zaten şu an. Kesinlikle sıfırlamayı gerektirecek bir sorun olmadığı sürece sıfırlamak istemiyorum hocam ondan beklerim güncellemeyi dedim

• O zaman güncelleme paketini yeniden indir var ya orda, oradan yapınca da inmiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.