Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Misak-i Milli sınırlarında bu zamana kadar ki yapılmış en leş inceleme videosunu bizzat yaptım.

Movie Maker'dan hallice bir yazılım ile bu kadar oldu, biraz kendi deneyimlerimi aktardım.

Not: Sıfır gerçek kayıt/ çekim kullandım, tüm içerik tamamen internetten toplama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunluyasir

Arkadaşlar son 1 haftadır, rehberimdeki isimleri tıkladığımda menü bu şekilde görünüyor. Eskiden Türkçe idi. Sadece bende mi böyle, yoksa sizde de öyle mi?
    ★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Gençler, kimsede bu durum yok galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• samsunluyasir S kullanıcısına yanıt
    Tam olarak "sorun" diyebilir miyiz bilmemek ile birlikte dün şans eseri denk gelmiştim. Muhtemelen uygulamayı güncelleyen herkeste öyle; yani sana özel bir durum yok, için rahat olsun :)
    Alt taraftaki kısım (Geçmiş konuşma bilgileri vs) Türkçe kalmış. Bir sonraki Telefon uygulaması sürüm güncellemesi ile düzeltirler.
  • UML kullanıcısına yanıt
    Sanırım "dip ses" olarak adlandırılan konu kulaklık takılıyken sessiz video oynatmaya başladığınızda duyduğunuz "ses". Kulaklık takılı iken herhangi bir medya oynatmazken medya oynatmaya başladığınız ilk anda "sessiz" bir "ses" geliyor. Medya bittikten sonra da kısa bir süre daha bu "sessiz ses"i duyuyorsunuz ve başka medyaya başlamazsanız tekrar sessizlik oluşuyor.
    Eğer dip ses bu değil ise bende hiç yok sanırım ya da kulağım onu algılayabilecek kapasitede değil çok şükür :D
  • Mesela donanım haberin videolarını bakarken dip sesi rahatlıkla duyabilirsiniz.

• Arkadaşlar sizce a5 2016 telefonumla vedalaşıp mı 5x almalı miyim?

• Noix~ kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cihaz hocam, geçebilirsiniz.

• ergoben E kullanıcısına yanıt
    Microsoft Launcher yüklerseniz çift tıklama özelliğini kullanırsınız.
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Cihazımın garantisinin bitmesine 1 ay kaldı, halen 900-1000 TL civarlarından temizleri 2. el gidiyor. Hazır bu şekildeyken bari bende satıp 1.100 tl'ye alayım bari HB'den.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 de bakın hocam uzun süreli kullanacaksanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Cihazımın garantisinin bitmesine 1 ay kaldı, halen 900-1000 TL civarlarından temizleri 2. el gidiyor. Hazır bu şekildeyken bari bende satıp 1.100 tl'ye alayım bari HB'den.

Bu ürün Band 20 (800 mhz) destekli global versiyonmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Bu ürün Band 20 (800 mhz) destekli global versiyonmudur ?

Mi A1 800mhz desteklidir

• Arkadaşlar
    Oreo Update yapayım mı ilave ne getiriyor,pil süresi düşüyor ve yazılımsal sorun çıkıyor deniyor. nougat ve oreo kullanmış olanların görüşü nedir? Bir de Updateden sonra fabrika ayarlarına almak gerekli mi?
    Bildirim ve Telefon zil sesi seviyelerini ayrı ayrı ayarlayabilen var mı?
    Çok teşekkürler.
  • A1 kullanıyorum ve pil tüketimine baktığımda en çok harcamayı Google Play Hizmetleri yapıyor. Hiç normal gelmiyor bana.
    Not: Oyun falan oynamam, 2-3 sosyal medya uygulaması harici yoğun kullandığım bir program yok.

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 24 Şubat 2018; 11:45:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Arkadaşlar,

A1'e Miui9 Rom kuruluyor mu ?

Ben de bunu merak ediyorum..

• Şu a1'in sar değeri için yapılabilecek bir şey var mı acaba? Ya da bir revizyonu falan gelir mi sizce? Redmi note 4 ile bunun arasında kaldım. Niyeti bozup mi6 alacak oldum, tiko para 1800 lira verip vodafone yüzünden 4.5g'de cortlarsa telefonu ısıra ısıra parçalamaktan korktum ve siparişi iptal ettim. Ama yedek telin de bataryası uff olduğu için artık telefon şart oldu. Yoksa dünyadan baya baya kopmuş olacam.
  • Teleplus'tan kapıda ödemeli kılıf alan oldu mu hiç? Kapıda nakit mi ödüyoruz yoksa kartla mı?

• thall kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda kurulamadığını söylemişlerdi hocam.

• Bi arkadaşın paylaştığı kamera yükleme işlemini bugün yaptım. Sonuç olarak çok güzel çekimler yapıyor. Sadece resim çektikten sonra işleme işi 2-3 saniye sürüyor. Çekerken değilde galeride bekletiyor yani. Ama harika çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Mi note 3 de bakın hocam uzun süreli kullanacaksanız.

a1 den mi note 3 geçince hız anlamında fark mı yaratacak sanki a1 ile mi note 3 yanyana koyup hız testi yapmazsa o farkı anlaması cidden çok zor
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.