Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: islam0326

Çökme Yok cihaza bir etkisi de yok ama görmemek için çözüm bulmaya çalışıyorum

bootloader unlock yapılmış sanırım lock yaparsanız düzelir
  • Cepporttan babama aldığım siyah a1 ertesi gün ellerine ulaştı.Sorunsuz bir süreç olmuş.Max2 nin daha ufagini hissettiriyor.Kapsiz elden kayar gider.Komik belki ama Erkan'ın aydınlık seviyesi LG g5ten çok yüksek.8.0 oreo geldi guncelledik.Gayet hızlı akıcı bir kullanım sunuyor ancak saf android gerckten fazla saf.Hava durumu widget tavsiyenize ihtiyacım var.Birde üstteki Google bari nasıl kalkar muvaffak olamadım.

Şimdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

quote:

Orijinalden alıntı: islam0326

Çökme Yok cihaza bir etkisi de yok ama görmemek için çözüm bulmaya çalışıyorum

bootloader unlock yapılmış sanırım lock yaparsanız düzelir

yaptım teşekkür ederim
  • froster2006 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.google bar kalkmaz başka launcher deneyebilirsiniz hava durumu widget olayı ise tamamen tercihinize kalmış apstoreden bakabilirsiniz benim beğendiklerim
    https://play.google.com/store/apps/details?id=is.shortcut

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yahoo.mobile.client.android.weather

• egowest kullanıcısına yanıt
    Yazılım Google camerayı yüklemek için TeamWin - TWRP Recovery'de yüklüyor. Bunun zararı olmaz değil mi ileride?
  • kutolom K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cihazın şarjı 20 ye geldiğinde şarja tak kapalı şekilde 12 saat kalsın

• Tesekkurler.

• Ekran isigi auto baskada ek tasaruf yok acikcasi pil beni mutlu etti.

★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• kendinibilen kullanıcısına yanıt
    Hayır. Zaten iki bölümlü olduğu için bu cihazda twrp belli sürüm dışında yüklü kalmıyor direk flashlanınca. İkinci boot etmede siliniyor, yüklü kalmıyor merak etmeyin :)
  • Arkadaşlar
    Telefonu yeni aldım.Oreo Update henüz yüklemedim.Birçok hatası olduğu söyleniyor.January Update ile oreo yükseltmek istiyor.Ne dersiniz yükleyen arkadaşlarda bahsedilen sorunlar var mı? Yoksa biraz daha bekleyeyim mi?
    Whatsapp ve Facebook da simge üstünde bildirim sayısı gözükmüyor? Çözümü var mı? Launcher öneriyor musunz?
    Çok teşekkürler
    Son güncellemeyle beraber bir sıkıntısı yok. Güncelleyin.
  • Arkadaşlar son 1 haftadır, rehberimdeki isimleri tıkladığımda menü bu şekilde görünüyor. Eskiden Türkçe idi. Sadece bende mi böyle, yoksa sizde de öyle mi?
    ★ Xiaomi Mi  A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunluyasir -- 22 Şubat 2018; 2:23:10 >
    Whatsapp'ın üzerinde bildirim sayısının görüntülenebilmesi için (bütün Stock Androidler için geçerlidir):
    Ekrana basılı tutup "Widget'lar"a basıldığında açılan menüden WhatsApp'a geçip, ilk sıradaki 4x2 boyutunda olan Widget'ı ekrana ekleyin. Ekrana ekledikten sonra Widget'ın üzerine kısa bir süre basılı tutup bırakınca Widget'ın sağında, solunda, üzerinde ve altında çizgiler ve tam ortalarında da yuvarlaklar çıkacak şekilde bir görüntü olacak. Bu, Widget boyutunu değiştirebilmenize yarıyor (WhatsApp Widget'ına özel değil; bütün Widgetlar için geçerli bu boyut değiştirebilme konusu). Widget'ı küçülttüğünüzde sayı görmeye başlayacaksınız. Bu da bildirim sayınız olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egowest

Son güncellemeyle beraber bir sıkıntısı yok. Güncelleyin.

Benim bluetoothla ilgili sorun devam ediyor. Bluetooth aktif hale gelince İşbank uygulaması hata veriyor. İstisnasız her seferinde oluyor. Oreo dan sonra başladı bu sorun.
  • Çift tıklayarak açma veya açma kapama ayarı var mı? Veya uygulama?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Firebringer

Whatsapp'ın üzerinde bildirim sayısının görüntülenebilmesi için (bütün Stock Androidler için geçerlidir):
    Ekrana basılı tutup "Widget'lar"a basıldığında açılan menüden WhatsApp'a geçip, ilk sıradaki 4x2 boyutunda olan Widget'ı ekrana ekleyin. Ekrana ekledikten sonra Widget'ın üzerine kısa bir süre basılı tutup bırakınca Widget'ın sağında, solunda, üzerinde ve altında çizgiler ve tam ortalarında da yuvarlaklar çıkacak şekilde bir görüntü olacak. Bu, Widget boyutunu değiştirebilmenize yarıyor (WhatsApp Widget'ına özel değil; bütün Widgetlar için geçerli bu boyut değiştirebilme konusu). Widget'ı küçülttüğünüzde sayı görmeye başlayacaksınız. Bu da bildirim sayınız olacak.

Teşekkürler, aynen oldu.Facebook ve mesajlar için de aynı yöntemi aradım aradım ama bulamadım.

• Beyler yarın telefon alıyorum in?Allah mi a1 redmi note 4 ve mi max 2 arasında kaldım sizce hangisini alayım?

Ayrıca bu gittigidiyordan cepporttan telefon alan oldu mu güvenilir midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: azteca

quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Kulaklıkla dip ses duyan var mı ? Bir arkadaş bahsetmiş var diye ama kimse kaideye almamış.

ben de almayı planlıyorum .Dip ses derken biraz açar mısınız tam olarak nedir?

Dip ses var ama iade etmek istemiyorum çünkü çok uğraştıracak. Pire içinde yorgan yakamam şimdi.
  • Kimisi kulaklık ile müzik dinlerken sorun yaşamış herkeste bu aynı mı.

Bir arkadaş ithalatçı garantili olması sebebiyle ve sorun çıktığında parça bulma zorluğundan bahsetti kafam karıştı az buçuk .

Birde bu Google camera normal yollardan play store girip indirilmiyor mu neden böyle uğraşıyoruz. İleriki dönemde güncelleme vs ile kendi kamerası düzelmez mı yada Google camera normal olarak yüklenemez mı

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Ben müzik dinlerken dip ses falan duymadım, özellikle dikkat ettim üstelik.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.