Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi 5 ikinci el ile redmi note 4 alma arefesindeyim. bütçe 800 civarı sahibindende temiz mi5 ler var ama aklımdan da sıfır note4 almak daha iyi die geçiyor . ne dersiniz sıfır note4 mü mi5 mi daha mantıklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni batarya alıp kendisi değiştiren arkadaşlar vardı, mesajlar epey geride kaldı link atabilecek var mı ? Ya da başka yerden batarya temin edip memnun olan varsa link verebilir mi? Delta servise sordum bataryaya 100tl fiyat çekiyorlar.

• telefon sesini yükseltmek için Bootloader Kilidini Kaldırma olayı şart değil mi ?
  • iyi forumlar 8.1.2 sürümden ilk sayfadaki 8.5.3 e direk geçmemizde bir skıntı olurmu 8.5.3 de kronik bir sorun varmı hotspot,google play store indirmeme.... vs gibi son sayfalar baktım bazı arkadaşla iyi bazılar kötü demiş ama kimi beta kim global kulanıyor 8,5,3 kullanlar yorumlarını yazarsa memnun olurum
  • Merhaba arkadaşlar iki günden beri telefonun şarj olma süresi 5 saati buluyor 9 aydır telefonu kullanıyorum ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Acaba bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolutionx

Merhaba arkadaşlar iki günden beri telefonun şarj olma süresi 5 saati buluyor 9 aydır telefonu kullanıyorum ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Acaba bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor?

Mi5 ye kronik sorun olmaya aday artık.Aynı problem ben de de olmuştu şarj soketi + kablo değiştirdim ikisi de bozulmuş.

• EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    Geldi diye biliyorum hocam

• Dedective kullanıcısına yanıt
    Miui pronun guncellemesini attim hocam temiz kurulumla,sorun onu kurarken olmustu ama hallettim onceki mesajda dedigim gibi

• Fluxion kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj soketini nerden değiştirdiniz acaba

• revolutionx kullanıcısına yanıt
    Kabloyu değiştirin

• Arkadaşlar 8.5.3.0 kurduktan sonra format atmam gerekir mi? Daha yeni atmıştım tekrar uğraşmak istemiyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

Merhaba arkadaşlar iki günden beri telefonun şarj olma süresi 5 saati buluyor 9 aydır telefonu kullanıyorum ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Acaba bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor?

Mi5 ye kronik sorun olmaya aday artık.Aynı problem ben de de olmuştu şarj soketi + kablo değiştirdim ikisi de bozulmuş.

hocam kablo ve soketi nereden temin ettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EruhluMuhdi

quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

hocam kablo ve soketi nereden temin ettiniz

Delta garantiye yolladım.15 günde soketi değiştirdiler.Kabloyu teknosadan aldım ama 1.8A ile şarj ediyor orijinal kablo 3.5A halbuki.

• ufukcoskun kullanıcısına yanıt
    Hocam wajelock %86 buluyor. Birde ekran orta açıklikta olduğu halde en fazla şarj yiyen görünüyor. Evet telefonda bir wake problemi var ama nasıl çözeceğim hiç bir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekimm042 -- 17 Ekim 2017; 21:31:43 >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Evet senin hindistan yapman lazim bolgeyi. Arkadasinda cikmazsa guncelleme bolgeyi rusya yapip denesin

• ekimm042 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak %86 ne onu anlamadım ama ekranın en fazla şarj yiyen şey olması normal. Zaten bizim de istediğimiz şey bu. Wakelock varsa ve bunu da çözmek istiyorsanız, greenify, servicely gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Belki format da işe yarayabilir ama wakelock'a sebebiyet veren uygulamayı(uygulamaları) yüklediğinizde yine olabilir aynı problem.
  • Miui 9 hala cikmadi global stabilde

• Húrin kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam. Kullanıyorum sorun yok.

• Miui twrp ile flasmam mumkun mu uygun roma nasil erisebilirim

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, güncelleme bana da gelmedi bu sefer, bildirim geliyordu güncelleme var diye

• 
Sayfa: önceki 16211622162316241625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.