Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bütün ihtimaller denendi. Olmuyor. Bu son muiu 8.2 güncellemesi ile problem başladı. Eski sürümde böyle bir problem yoktu. 8.1.4 sürümünü nereden indirebilirim. Miu güncelleyici ile eski sürümü tekrar kurabilir miyim arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcan

Fiyatlar tekrar düşmeye başladı. Mi 5 1050 Tl idi gittigidiyor sitesinde. Satılınca sipariş kapanmış hemen. Prime modeli 1369 Tl ye inmiş vaziyette..
    Prime modelinde 1200 Tl, mi 5 modelinde 1000 Tl fiyata inmesini bekliyoruz bakalım..

Hepsiburada ya gelmiş. mi 5 1269 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkfr

Bütün ihtimaller denendi. Olmuyor. Bu son muiu 8.2 güncellemesi ile problem başladı. Eski sürümde böyle bir problem yoktu. 8.1.4 sürümünü nereden indirebilirim. Miu güncelleyici ile eski sürümü tekrar kurabilir miyim arkadaşlar.

Bende aynı cvbi bekliyorum ama kimse bilmiyor sanırım.

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    Hocam o delikli orjinal kılıf 50 TL. Bence çok para. Bende aynen dediğiniz gibi

http://m.n11.com/xiaomi-mi5-mi-5-hybrid-korumali-ince-kilif-fonemax-P127057913

Bu kılıfı aldım. Çin'de 10 lira burda 30 lira ama bir ay bekleyemeyecegim maalesef. Çünkü 3 4 defa düşürdüm. Mecburen 30 liraya aldık artık.

Birde şu koruyucu yu aldım.http://m.n11.com/xiaomi-mi-5s-nano-glass-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P152139843

Kullanan var mı bilmiyorum ama umarım pişman olmam.

• N11 satıyor. 58 lira. Bence degmez

• Berroni61 B kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar üzerinden mı kursumuz?

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    hkfr H kullanıcısına yanıt
    Güncelleyici ile dönemezsiniz, bootloader kilidi açıksa MiFlash ile clean all seçeneğini seçip flashlayabilirsiniz.

Eğer bootloader kilidi açık değilse, deep flash kablosu ile flashlamanız lazım. Bunun için ya deep flash kablosu alacaksınız ya da sizde mevcut olan kabloyu biraz dıştan kesip siyah ve yeşil kablonun dışını birbirine temas edecek şekil de kesmeniz gerekiyor.

Kabloyu kesip kendim yaparım diyorsanız ayrıntılı anlatırım.

Bu şekil de istediğiniz sürüme dönebilirsiniz.

• PharmaHii kullanıcısına yanıt
    Hocam direk tüketici haklarına başvuracağım. 6 ay süresi var. Ayıplı mal bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fataldose

Güncelleyici ile dönemezsiniz, bootloader kilidi açıksa MiFlash ile clean all seçeneğini seçip flashlayabilirsiniz.

Eğer bootloader kilidi açık değilse, deep flash kablosu ile flashlamanız lazım. Bunun için ya deep flash kablosu alacaksınız ya da sizde mevcut olan kabloyu biraz dıştan kesip siyah ve yeşil kablonun dışını birbirine temas edecek şekil de kesmeniz gerekiyor.

Kabloyu kesip kendim yaparım diyorsanız ayrıntılı anlatırım.

Bu şekil de istediğiniz sürüme dönebilirsiniz.

Teşekkürler arkadaşım. Dediklerini yapamam gibi. Anlamam. Bluetooth problemini aşmanın yolu yok mu? Araca bağlanıyor ve saniyesinde bağlantı kesildi diyor. Üç ayrı tel denedim, araçta sıkıntı yok. Problem bende 8.2 ye geçince çıktı.

• hkfr H kullanıcısına yanıt
    Güncelleyicide sağ üstteki menüden "kurtarma modunda yeniden başlat" deyin sonra da kurtarma menüsünden cihazı sıfırlayın.
    Çözebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraicon

Hocam mi mesaji kapatmalisiniz. Ayarlar>sistem uygulamalari> mesajlar > mi mesaj çevrimdisi olmali yapmadiysaniz bi de bunu deneyin

çevrimdışı gözüküyor zaten bu ayarları hiç kurcalamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

Wifi ve veri arasında geçiş yap aktif mi?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Kontrol ettim kapalı
  • Arkadaşlar bu 7 sorunlu geldi zannimca. Çünkü bende de wifi hotspot da sıkıntı var. İnternetimi paylaşamıyorum..

• ahcan A kullanıcısına yanıt
    turuncumağaza ürünü tekrar satışa açtıktan sonra diğer fırsatçılar da fiyatları düşürdüler. Anlamıyorum çizgisini bozmayan bir tek burası mı kaldı? buradaki fiyat düşmedikçe diğer firmaların fiyatları düşürmesini beklmek hayal olacak sanırım. Bir de şubat ayından itibaren alınan cihazların arkasına lazerle yazı yazılması zorunluluğu gelmiş sanırım. Hiç hoş görünmüyor hatta bu yazıların pile kadar işlediğini söyleyenler var. Gün geçtikçe gümrük kuralları daha da zorlaşıyor. Buna sebep olan VES..L gibi ( kendileri üretim yapmayan çinden alıp logo basan) türk firmalarını da her gün övgü ve minnetle anıyoruz.

• linuxp L kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Vesteli sevmeyebilirsin anlarımda bilmeden konuşma. Vestel anakartı kasayı tasarımı kendisi üretiyor. Yanlış bilgi vermeyelim. O işi gm yapıyordu bir ara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Kardeşim Vesteli sevmeyebilirsin anlarımda bilmeden konuşma. Vestel anakartı kasayı tasarımı kendisi üretiyor. Yanlış bilgi vermeyelim. O işi gm yapıyordu bir ara.

Kardeşim sende Türk firması adamları savunucam diye konunun içinden sadece bir yere fokuslanarak cevap yazma istersen. Adamlar yurtdışından getirilen markalara vergi arttırımı ve zorluk çıkartılması için başvuru yaptılar mı? yapmadılar mı? Ve bu yaptıkları sayesinde biz bu cihazlara daha zor ve pahalı olarak ulaşmıyor muyuz? Biraz araştır istersen
  • linuxp L kullanıcısına yanıt
    Ben sözlerinizde hatalı gördüğüm yere cevap verdim. Diğerlerine bende katılıyorum zaten. Doğru ya lafımiz olmaz, yanlış bilgiye müdahale edelim ama ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: linuxp

quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Kardeşim sende Türk firması adamları savunucam diye konunun içinden sadece bir yere fokuslanarak cevap yazma istersen. Adamlar yurtdışından getirilen markalara vergi arttırımı ve zorluk çıkartılması için başvuru yaptılar mı? yapmadılar mı? Ve bu yaptıkları sayesinde biz bu cihazlara daha zor ve pahalı olarak ulaşmıyor muyuz? Biraz araştır istersen

Hocam srsy arkadaş doğru söylüyor. Öyle sandığınız gibi sadece montaj değil devlet varsın ithal telefonlara zorluk çıkarsın ben destekliyorum yoksa bizim teknolojimiz gelişmiyor. Yavaş yavaş olacak şeyler bunlar.

• srsy kullanıcısına yanıt
    Telefonlarının çoğu mediatek firmasının soc'unu kullanıyor. Soc tek bir çipte işlemci, bellek, hafıza gsm yongası filan içeren anakarttan farklı bir şeydir. Telefon, bilgisayar gibi anakartı olup istediğin işlemciyi takabileceğin bir şey değil.

Bu kadar üretimin içindeyseniz bi fotoğraf atında görelim şu anakartları.

Ekleme: O kadar yazım boşa gitti. Soc ne öğrenmeli.
    Örnek Soc'cu:https://en.m.wikipedia.org/wiki/MediaTek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 28 Mart 2017; 20:41:55 >
  • Global beta 7.3.23 de bug var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim_09 -- 28 Mart 2017; 17:29:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.