Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadir45700

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duokan.phone.remotecontroller.peel.plugin

Peel mi remote uygulaması daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama yükleyince telefonda yüklü olan mi kumanda uygulamasına Türkiye markaları da ekleniyor vestel arçelik vb markalar.
    Edit: Hatta kanal epg bilgilerinide gösteriyor.

Kurdum ama piyasada yok program. Nereden çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmuyor yükledim ben ama birisi bazı buglar çıkmaması için format atıp kurun demiş ben öyle yaptım hiç bir sıkıntı çıkmadı
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    plugin yazıyor hocam, zaten olan mi remote uygulamasına ekleme yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 25 Mart 2017; 20:13:5 >
  • Mario run oyunu play store da aratınca çıkmıyor bende, play store ana ekranında reklamı var, ona tıklayınca ise 'öğe bulunamadı' diyor.

Apk olarak yükledim, oyun yüklendi, bu sefer de oyuna girip kırmızı ekranda nintendo yazısından sonra oyundan atıyor.

Telefon mi5s, global eu rom yüklü

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erols63 -- 25 Mart 2017; 20:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: atheet

plugin yazıyor hocam, zaten olan mi remote uygulamasına ekleme yapıyor

Bende mevcut kumanda da değişen birşey olmadı. Bir yerde ayarı mı var acaba.

• Abi kulakligin sesi çok az bu ne

tv eklemeyi deneyince yerel markalar çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: atheet

sıkıntı olmuyor yükledim ben ama birisi bazı buglar çıkmaması için format atıp kurun demiş ben öyle yaptım hiç bir sıkıntı çıkmadı

Hocam benim bootloader kilitli linkteki dosyayı indirip telefona attım ama "it's not allowed to upgrade to unofficial rom package" hatası aldım nası çözebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Dünde önermiştim hocam. Tema varsayilan simgeler ise summer lotus temasının simgelerini kullanabilirsiniz.

Bakıyorum hocam teşekkürler.

• atheet kullanıcısına yanıt
    Ustam yükledikten sonra mı formatlayacagim ayrıca nasıl memnunmusun 6 dan 7 ye geçince gözle görülür yavaşlama yada hatayla karşılaştın mi yukleyimmi onerirmisin cvbini bekliyorum

Mi kumanda uygulamasını açtığımızda tv simgesine tıklayıp tv markasını seçiyoruz. Kumandayı tanımladıktan sonra hangi kanalda ne var onları da veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir45700

Mi kumanda uygulamasını açtığımızda tv simgesine tıklayıp tv markasını seçiyoruz. Kumandayı tanımladıktan sonra hangi kanalda ne var onları da veriyor.

Kumanda prg kaldırıp Google play den çince olanı kurdum halloldu.

• Çift hat kullanıyorum. Şu an köydeyim. Turkcel hattım E çekiyor, avea hattımda hizmet yok.

Sorun şu ki gm discovery kullanan babam ve samsung kullanan annem turkcellde 3G olarak gayet rahat internet kullaniyorlar. Benim yapmam gereken bir şey var mi?

Şehir içinde fark edemiyorum iki hat da 4G cekiyor ama kırsala gelince durum böyle.

Artık telefonumun çekim gücü konusunda sorun olduğundan emin gibiyim.

• naughty.gif kullanıcısına yanıt
    bubu13 B kullanıcısına yanıt
    hocam bende olmadı direk yükledim bilemiyorum.

@bubu13

hocam ben açıkçası gözle görülür büyük bi fark göremedim hata veya yarar bakımından.aynı şekilde kullanıyorum değişmemiş gibi ama sanki şarj biraz daha iyi gibi.
  • 2artı8 2 kullanıcısına yanıt
    Yapman gereken sey telefonu almadan once yorumlari okumakti onuda yapmamissin bu telefonda 800 bandi yok bu bandi operatorler daha az baz istasyonu koyduklari yerlerde kullaniyolar haliyle kirsalda bu telefonla her turlu sorun yasarsin aslinda bu bi surunda degil her telefonda her ozellik olmaz bundada bu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Onim

Yapman gereken sey telefonu almadan once yorumlari okumakti onuda yapmamissin bu telefonda 800 bandi yok bu bandi operatorler daha az baz istasyonu koyduklari yerlerde kullaniyolar haliyle kirsalda bu telefonla her turlu sorun yasarsin aslinda bu bi surunda degil her telefonda her ozellik olmaz bundada bu yok

Telefonu almadan önce yorumları okudum merak etme. Genel olarak da çok memnunum. Köyde telefonu ilk açtığımda 3G yi gördüm sonra 2Gye düştü daha da 3Gye geçemedi. Turkcellde bant sorunu yoktu bildiğim kadariyla.

• Merhaba
    Benim şöyle bir sıkıntım var, dünden bu yana telefon 3gye bağlanamıyor, sağ üste 1-2 saniyede bir kopup E ve H arasında durmadan gidip geliyor. Telefonu sıfırladım çözülmedi. Şu an EDGE ile kullanıyorum, sadece 2G seçince E de sorunsuz çalışıyor. Bu durum için önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir arkadaşım ısrarla telefonu bana sat diyor. İnternetten sipariş edeyim sana diyorum. Yok benim şansım yok sorunlu gelir diyor bende memnunum satıp yenisi almak istesem fiyatlar havada uçuyor. 1 aydır kafamı yedi en sonunda tamam dedim. Fırsatçılık yapmak istemiyorum zarar da etmek istemiyorum sizce kaça satmalıyim. Hibrit korumalı kılıf ve ekranı tam kapatan kırılmaz camla beraber bana maliyeti 1.340 TL.
    Televizyonu smart olmayıp ya kumandayı kullanabilen varmı . Televizyon Samsung UE 40 F 6170 modeli. Klima kumandası olarak Mitsubishi gösteriyor Mustafa.Electric yada M.heavy diye ayrım yok ve klimayı görmüyor. Klimam Mitsubishi Electric Msz-Sf 35 sizlerden de bu sıkıntıyı yaşayan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 25 Mart 2017; 22:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onim

800 bandı olayı sadece 4g ile ilgili. 3gde sorun yok.

• android 7 geldikten sonra değişen birşey varmı acaba ben pek anlamadım da
  • 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.