Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha önce Zenfone 5 de kullandım ve dediğin gibi sesi azdı. bunun öyle bir sorunu yok. kulaklık olarak da sesi şu şekilde iPhone ile aynı oluyor: xiaomi piston basic edition alıyorsun hepsiburada'dan, fiyatı 20-30₺ arasıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kısa süre kullandım deyince şu anda kullanmadığınızı varsaydım. eğer doğruysa varsayımım ve çok beğendiyseniz neden şu an kullanmıyorsunuz? ayrıca ne gibi farkları var global stabil ile arasında? mesela olumsuz yanları var mı? güle güle kullanın bu arada.

• Pessimistiki P kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim. Olumsuz yönü yok :). MİUİ Arayüzünü sevmediğim için LineageOS kullanıyorum. Ama bence en stabil işletim sistemi LineageOS

• hocam bu dedinizi nasil yukleriz betadayim son surum

• Arkadaşlar benim gps de sıkıntı var Google haritalar da rota ayarlıyorum bulunduğum konum yolun dışında ilerliyor nasıl çözebiliriz. Global son sürüm yüklü

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Bu durum bende de var. Daha öncede yazdım ama kimse birşey yazmadí sadece bende var zannetmistim. Telefon 8.1.4..0 global kararlı durum. Tlf hattı bimcell ben sıkıntının bimcell karttan olduğunu düşünmüştüm.

Tlf daki kişileri Gmail yada drive yolu ile yedekleyin. Tlf gittiğinde kişiler uçar . Mutlaka yedekleyin.

• Arkadaşlar mi 5 prime almayı düşünüyorum ne gibi sorunları var ve ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz bilgilendirir misiniz
  • Arkaxaslar normalde samsung s4 kullaniyordum ve 4gb kotamin ancak 3 gb harcayabiliyordum devamli wifi ortamindayim.

Mi5 aldim bu ay simdiden 4gb gecmisim. Mi5 de bangi uygulamanin ne kadar kota tukettigini gosteren bir uygulama var mi veya sizin tuketim durumunuz nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Arkaxaslar normalde samsung s4 kullaniyordum ve 4gb kotamin ancak 3 gb harcayabiliyordum devamli wifi ortamindayim.

Mi5 aldim bu ay simdiden 4gb gecmisim. Mi5 de bangi uygulamanin ne kadar kota tukettigini gosteren bir uygulama var mi veya sizin tuketim durumunuz nasil

Kendi uygulaması var. Dün, bugün, bu ay şeklinde gösteriyor ve hem mobil hem de wifi kullanımını gösteriyor.

https://i.hizliresim.com/RPkJlG.png

• Merhaba telefon aldığım gibi hiç güncelleme yapmadım, yapmalı mıyım sizce ??

• ceka16 kullanıcısına yanıt
    GPS basılı tut , çıkan ayarlardan yüksek doğruluk seç

• Son 1 haftadır telefonu biraz yoğun kullanınca 42-43 dereceyi buluyor hemen. Telefon İzmir'in sıcağına dayanamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 25 Haziran 2017; 21:47:44 >
  • Beta romda şarj esnasında bilgi mesajı herkes de İngilizce mi yazıyor?

• tr bende

• Normalde 1 liraymis şuan ücretsiz, LG panel olan mi5 sahipleri yüklesin derim, gölgeler gitti.

Anlamadığım madem yazılımsal xiaomi neden gidermiyor bu hayalet olayını?

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.lgdestek.ghostscreenfix

• birkaç kişi zaten önermişti, siz de önerince denemek istedim şimdi. yine de bootloader klidi varken daha sağlıklı geliyor.bakayım artık

• Mnr_baskurt M kullanıcısına yanıt
    TWRP Kurun

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Ustadim bende ust tarafi aktif edemiyorum. Ve bende gozukmuyor ne kadar kullanildigi

• quote:

Orijinalden alıntı: jacki

Ustadim bende ust tarafi aktif edemiyorum. Ve bende gozukmuyor ne kadar kullanildigi

Üst taraf sim1 için. Siz sim2 slotuna takmışsınız hattınızı. Bir geri menüdeki veri kullanım istatistiklerine baktınız mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pessimistiki P kullanıcısına yanıt
    şöyle bir mesaj yazmıştım ancak araştırdım, eu rom yüklemek benim için güvenli görünmüyor. çünkü offical değil, xiaomi'ye bağlı değil. lineageOS gibi ayrı geliştiriciler tarafından geliştirilen bir şey. en azından kime dönüp yerden sabun aldığımızı bilelim. sonra güvenlik kasıntısı tekrar başlayınca lineageOS'den de vazgeçtim. belki çok iyi insanlardır geliştiricileri ama en azından bi xiaomi sizin verilerinizi servis etmez ama bireyse lgeliştirici kötü niyetliyse her şey olabilir.

neyse,
    xiaomi.eu uzantılı site offical gibi görünüyor ancak değil, ayrıca ürettiği romlar da offical değil. bilmek isteyenlere.
  • 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.