Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese tavsiyem, lineageOS kurmanızdan yana. Miui android 7 ye stabil şekilde uzun süre geçemicek çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixmaster

Tema önerilerini alalım arkadaşlar

Dark Note v8. Ben de güzel bir tema arıyorum :)

• Vay arkadas aldik bu telefonu, bin tane problem yaziliyor, hangisine bakacagima sasirdim valla, cihaz guzel hos uygun fiyatli vs. ama iyi oldugu kismi biraz tereddutlu oldu bunca seyden sonra. Bende iki haftadir cihazi kullaniyorum ufak tefek problemlerle, umarim daha zorlayici bisey cikmaz, herkese iyi aksamlar.

• Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor. Bilgisayar telefonu görüyor; ancak Miui uygulamaları görmüyor. Mi PC suite görmüyor mesela. Haliyle fastboot ekranındayken hiçbir işlem yapamıyorum. Ne bootloader kilidi kalkıyor ne de stock rom kuruluyor. Ne yapmam lazım?
  • Pdanet.co dan driver yükleyin sonra pc yi kapatıp açın
    Usb hata ayıklama modunu açarak bağlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 25 Ocak 2017; 22:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Herkese tavsiyem, lineageOS kurmanızdan yana. Miui android 7 ye stabil şekilde uzun süre geçemicek çünkü.

Merhaba lineage OS ta bildirim sorunu yok demi?

• Mixmaster @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

https://www.youtube.com/watch?v=cKVBzfXllmU&feature=youtu.be
    https://vk.com/jolla.theme

Telefon rootlu olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megacooler -- 25 Ocak 2017; 22:37:33 >

• Arkadaşlar gm5 plus mı yoksa xiaomi mi 5 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Megacooler

Mixmaster @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

quote:

quote:

https://www.youtube.com/watch?v=cKVBzfXllmU&feature=youtu.be
    https://vk.com/jolla.theme

Telefon rootlu olması gerekiyor.

Tema güzel fakat root olayı bozdu işi :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Ben n11 cekuonline mağazasından almıştım. Necatibeyden geldi kıkıf dükkanları necatibeyde sanırım.

Necatibey dediğiniz yer Ankara Kızılayın ordaki mi?

Sakın Almayın. Bende Ordan Aldım Ama Kırılmaz Cam Ekrana Tam Oturmuyor. Telefona Uyumlu Diye Satıyorlar Ama Alakası Yok. Ceku Onlinede Ne Kılıf Nede Cam Alınmaz. Hani Bilginiz Olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Evet.

Tmm iyi oldu bu. Boş bir zamanımda uğrayacam oraya. N11 den bakınca bol çeşitli kılıflar varmış dükkanlarında :)

Sakın Almayın Çok Pişman Olursunuz. Onun Yerine Aliexpressden Tam Uyumlu Siyah Çerçeveleri kapatan Renkli Cam Alınız. ben Aldım 17 Günde Geldi. Hemde Yanında 1 Adet Fazladan Hediye Cam Koyup Jest Yapmışlar. Ceku Onlinede Satılan Camlar Uyumlu Değil. Pişman Olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Pdanet.co dan driver yükleyin sonra pc yi kapatıp açın
    Usb hata ayıklama modunu açarak bağlayın

Bu durumdayken stock rom kurabilir miyim peki? İlk sayfadaki işlemleri takip edip bootloader kilidi açmadan stabil rom kurmak istiyorum.

Not: Mi PC suite hala daha telefonu görmüyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Merhabalar. Bugün ikinci el mi5 alarak aranıza katıldım. Beyaz renk 3/32gb versiyonu aldım. Açıkçası ürün 40 günlük, 2 yıl garantili ve 850 lira olunca araştırmadan hop diye alıverdim. Türkiye'den kılıf ve ekran koruyucu almak istiyorum var mı önerdiğiniz modeller. İyi geceler iyi forumlar.

Türkiye'den Alma Hocam çok Pişman Olursunuz. Aliexpresden Alın. Hatta Aldığım 2 Orjinal ve Ucuz Ürünün Linkini Sizinle Paylaşayım. Emin Olun gerçekten Süper Ötesi. ben Kullanıyorum.

Kırılmaz Cam Renkli Tam Uyumlu 2,5D Destekli:

Lüx HİBRİD Kılıf : [link=]https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Hybrid-case-For-xiaomi-mi5-M5-hard-PC-frame-Silicon-Protective-back-cover-for-xiaomi/32614869854.html?spm=DgX3ZI&aff_platform=aaf&cpt=1485374327667&sk=6mia6uv&aff_trace_key=155dc533a73944e7886a49fc247c726f-1485374327667-05499-6mia6uv

17 Günde Geldi Spiarişim. Gayet Süper Ötesi

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit19077

Vay arkadas aldik bu telefonu, bin tane problem yaziliyor, hangisine bakacagima sasirdim valla, cihaz guzel hos uygun fiyatli vs. ama iyi oldugu kismi biraz tereddutlu oldu bunca seyden sonra. Bende iki haftadir cihazi kullaniyorum ufak tefek problemlerle, umarim daha zorlayici bisey cikmaz, herkese iyi aksamlar.

Neymiş hocam sorunlar, henüz almamış olanlar veya kararsız kalanlar için yardımcı olabilir.
  • Arkadaşlar ilk sayfaya baktım ama çok karışık. Bu telefona root atmak çok mu zor acaba? Telefon vodafone ile asla 4g çekmiyor? Ne yapmak lazım?
  • Kabuska kullanıcısına yanıt
    ilk sayfadaki bl kilidi açmadan stabil rom yükledim. genel sıkıntı telefon usb driverlerini pc ye tanıtmak. ve sonrası edl moduna geçirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

ilk sayfadaki bl kilidi açmadan stabil rom yükledim. genel sıkıntı telefon usb driverlerini pc ye tanıtmak. ve sonrası edl moduna geçirmek.

Şu an BL kilidini açtım. Ancak bu sefer de Miflash uygulaması görmüyor telefonu fastboot da. Nasıl iş anlamadım. Bunun net bir yolu yok mu?
  • Telefona twrp yükledim root için ne zaman supersu yüklesem sim kart görmez oluyor. Hat gidiyor bi keresinde wifi mac adresi de gitti bu ne biçim iştir arkadaş?

• ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Dostum benim cihaz beyaz siyah alsam nasil durur? Birde hangi kargoyla 17gunde geldi small packet plus degilde diğer ücretsiz ile mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix31 -- 25 Ocak 2017; 23:42:24 >
  • 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.