Şimdi Ara

[KALMADI] Xiaomi kulaklık 24.90 VİALAND MİGROS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
4.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni aldığım Philips tx2'den daha keyifli geliyor. Özellikle bass daha sert. Bilsem yine xiaomi basic alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dışarıya ses verme-alma durumu ve yüksek ses performansı nasıl? En yüksek sesi tatmin edici mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakıltaşı__1

Hocam kötü mü acaba ? Aldık ama :) paramız boşa gitmesin bari

Alıntıları Göster
    Orijinallik olarak şu videoya bakıp orijinal mi teyit edebilir misin hocam?

https://www.youtube.com/watch?v=02M5E74eY1s

• quote:

Orijinalden alıntı: fuzz123

Arkadaşlar dışarıya ses verme-alma durumu ve yüksek ses performansı nasıl? En yüksek sesi tatmin edici mi?
    Hocam kulaklık orijinal . Ben iPhone kulaklığı kullanıyordum. Kulaklığı dışardan gelen sesleri kesmesini pek sevmiyorum .

Xiaomi kulaklık dışardan gelen sesleri fazla kestiği için tek hoşuma gitmeyen noktası oldu.

10 liraya dandik kulaklık alıyordum hep. 25 liraya düşünce bunu aldım. Önceden aldıklarım kulaklık değilmiş :)

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Sizce ne alınabilir yeni telefon aldım. Bass dinlemiyorum klasik müzik tarzı dinliyorum sonra bir kaç Türkçe sevdiğim müzikler .. Kaliteli ve mikrafon görüşme anlaında iyi olsun yeter kulagı agrıtmadan önerileriniz varmı fazla pahalı olmayan?
  • quote:

Hocam kulaklık orijinal . Ben iPhone kulaklığı kullanıyordum. Kulaklığı dışardan gelen sesleri kesmesini pek sevmiyorum .

Xiaomi kulaklık dışardan gelen sesleri fazla kestiği için tek hoşuma gitmeyen noktası oldu.

10 liraya dandik kulaklık alıyordum hep. 25 liraya düşünce bunu aldım. Önceden aldıklarım kulaklık değilmiş :)

Alıntıları Göster
    Yorumlarınız için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzz123

Orijinallik olarak şu videoya bakıp orijinal mi teyit edebilir misin hocam?

https://www.youtube.com/watch?v=02M5E74eY1s

Alıntıları Göster
    Hocam attığınız videodaki kulaklık sahte bu arada. Aynısını ( kutu içeriğide dahil) Eminönü'nden 10 liraya aldım.

2 hafta sonra bozuldu zaten. Çakma olduğuna adım gibi eminim. Aynı rengini almıştım hatta.

Eğer orjinal ise aşırı dandik :) hayatımda kullandığım en kötü kulaklıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 20 Kasım 2018; 19:54:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Sizce ne alınabilir yeni telefon aldım. Bass dinlemiyorum klasik müzik tarzı dinliyorum sonra bir kaç Türkçe sevdiğim müzikler .. Kaliteli ve mikrafon görüşme anlaında iyi olsun yeter kulagı agrıtmadan önerileriniz varmı fazla pahalı olmayan?
    Hocam AKG veya JBL olarak bu fiyat bandına yakın kampanyalı ürünler oluyor. Mesela amazon.com.tr'de şu ara elektronik ürünlerde muazzam indirimler mevcut.
  • quote:

Hocam attığınız videodaki kulaklık sahte bu arada. Aynısını ( kutu içeriğide dahil) Eminönü'nden 10 liraya aldım.

2 hafta sonra bozuldu zaten. Çakma olduğuna adım gibi eminim. Aynı rengini almıştım hatta.

Eğer orjinal ise aşırı dandik :) hayatımda kullandığım en kötü kulaklıklı.

Alıntıları Göster
    Hocam videodaki sahte evet de burada Migros'ta satılan sahtedir diyenler için videodaki gibi mi diye sordum :)
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Hocam bana kulak içi kulaklık olarak direk model önerebileceginiz 2-3 ürün söyleyebilir misiniz rica etsem çünki ilk defa alacağım kulak içi
  • qr kod mierji.com diye bir siteye yönlendiriyor. http://en.miui.com/thread-225556-1-1.html burda bahsedilen durum. Siz de kontrol edin, mierjiler fake.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nexit

qr kod mierji.com diye bir siteye yönlendiriyor. http://en.miui.com/thread-225556-1-1.html burda bahsedilen durum. Siz de kontrol edin, mierjiler fake.
    Mierjiler fake derken hocam? Normalde nereye yönlendirmesi lazım hocam?
  • Kulaklık orjinal mi değil mi şimdi:d

• quote:

Orijinalden alıntı: SosyalSatis

Kulaklık orjinal mi değil mi şimdi:d
    Muhtemelen orjinal hocam. Çakma olduğunu düşünmek istemiyorum

Şaka bir yana , kulaklığı sorgulayınca bu site çıkıyor. Hatta forumda arkadaşlar daha önce aldığı kulaklıkları sorgulayınca yine aynı sonuç çıkmış

Forumdan birisi ;

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-kulakligim-orjinal-mi--133676775

Bende de aynı şekilde kod çıkıyor ;

[KALMADI] Xiaomi kulaklık 24.90 VİALAND MİGROS

Muhtemelen sahte değildir diye düşünüyorum. İnceleme videolarında çekilen kulaklıkların aynısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 21 Kasım 2018; 8:46:17 >

• aynısını kardeşime 11.11 de n11 den almıştım 32 tl ye gelmişti bu fiyat daha iyiymiş.
  • Yok hocam kötü değil f/p ürünü biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanaldan 2 tane sipariş verdim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sanaldan 2 tane sipariş verdim teşekkürler.
    Sanalda denk gelmedim hocam. Mağazada kalmamış. 1 tane aldım . Kardeşime alacaktım kısmet değilmiş demekki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 22 Kasım 2018; 11:13:27 >
  • quote:

Sanalda denk gelmedim hocam. Mağazada kalmamış. 1 tane aldım . Kardeşime alacaktım kısmet değilmiş demekki :)

Alıntıları Göster
    Fiyat 29,90 olmuş bakmak isteyen olursa;

https://www.sanalmarket.com.tr/xiaomi-mi-kulak-ici-kulaklik-p-2578317

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.