Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,

Nedenini ben de bilmiyorum maalesef. Dediğiniz gibi depo seçeneği ve kutu içeriği aynı olmasına rağmen gönderi bedeli farklı çıkıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S6 yada s5 max siparisi geçmek istiyorum ama kargo cok pahali. Ayni zamanda gümrük buyuk soru isareti

• lemon0606 L kullanıcısına yanıt
    S6 serisinde şu an indirim kodu aktif değil. Flaş satışla pahalıya geliyor, s5 max hem fiyat hem de gümrük açısından daha avantajlı. Son haftalarda sipariş veren müşterilere de yüzde 40 vergi yansıtılmış. Ürün tutarının yüzde 20'si + yüzde 20 ÖTV dahil ediliyormuş ne yazık ki. Toplam vergi de 1050-1125 TL dolaylarına tekabül ediyor s5 max için. Kargo konusunda ise şu an yapabileceğim bir şey yok maalesef.
  • 1s robot süpürge alsam ben ne kadar öderim toplam vergiler dahil
  • froyds F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Vergiler dahil 2900 Lira dolaylarında ödeme yaparsınız.
  • Verdim sipariş teşekkür ederim umarım gümrük vergisi beni uzmez
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, s5 max kaç günde geliyor ortalama?

• froyds F kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanınız. Umarım fazla masraf yapmadan teslim alırsınız.

Selamlar

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

7-12 iş günü içinde TR'ye ulaşır. Gümrükte çok beklemez, harcı gönderdikten sonra işlem hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    s5 max siyah için toplamda 2996.47 TL mi ödemiş olacağız, yoksa 2996.47 TL+ vergi mi?
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Vergi hariç fiyat(kargo dahil); 2996.47 TL.

Ürün tutarının yüzde 20'si + yüzde 20 ÖTV dahil ediliyormuş ne yazık ki. Toplam vergi de 1050-1125 TL dolaylarına tekabül ediyor.

Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba,
    DACOM L05 Spor Kablosuz Bluetooth Kulaklık alacağım. Gümrük vergisi ne kadar öderim? Bunun için bir indirim kodu var mıdır?
  • martı jonathan liv. M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürün linki ekleyebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Ürün linki ekleyebilir misiniz?
    https://tr.gearbest.com/headsets/pp_009287461139.html?wid=1433363
    buyrun.
  • martı jonathan liv. M kullanıcısına yanıt
    Ürün indirim listesinde yer almıyor maalesef. Belki ilerleyen günlerde flaş indirim veya kupon uygulanabilir. İndirimsiz fiyatı üzerinden de 40 TL dolaylarında vergi çıkacaktır.

• İyi günler Coronadan dolayı herhangi bir aksama oluyor mu? Vergi bir de direk gearbest mi alıyor?

• Shanks0 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an sadece biraz yoğunluk var, herhangi bir aksama bulunmuyor. Vergiyi ürün TR'ye ulaşınca ödeyeceksiniz.

Gümrük işlemlerini taşıyıcı firma sizin adınıza başlatır. Ürün TR'ye ulaştığında e-posta veya telefonla size ulaşıp, gümrük işlemleri için onay aldıktan sonra iban numarası gönderirler. Gümrük bedelini, kargo şirketinin size ileteceği iban numarasına havale/eft yaptıktan sonra işleminiz aynı gün içerisinde tamamlanır. Ve bir ya da iki gün gibi kısa bir sürede de teslim edilir.

Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da; alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

• S5 Max için hangi mobil aplikasyonu kullanmak gerekiyor? Mi Home? Roborock? Google Home?
  • goxelgokcell G kullanıcısına yanıt
    Merkezdeki arkadaşa sorgulatmıştım; hepsi de kullanılabilirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merkezdeki arkadaşa sorgulatmıştım; hepsi de kullanılabilirmiş.
    Ben de Roborock S6 ürünü almak istiyorum. Ürün orjinaldir değil mi? Ayrıca olası vergileri ne olur. İlginiz için teşekkür ederim.(Ayrıca indirim kodu varsa alabilirim:))https://tr.gearbest.com/vacuum-cleaners/pp_009347133530.html?wid=1349303

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h2001 -- 20 Nisan 2020; 12:46:11 >
  • 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.