Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: seth89
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.632
Cevap
154
Favori
157.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirim dedikleri şeylere bak , de haydi kapatıp gidin artık dükkanı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtcgamede NBA2K19 USA kod 13 tl gibi bir fiyata alınabiliyor , aldıktan sonra mobilden sorunsuz etkinleştirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: segraLe

Mtcgamede NBA2K19 USA kod 13 tl gibi bir fiyata alınabiliyor , aldıktan sonra mobilden sorunsuz etkinleştirdim.
    dostum tr hesabına mı yoksa usd hesabı açıp oraya mı etkinleştiriyorsun.
    ben arjantin vpn den girdim. ama hesabım tr hesabı son aşamaya kadar geldim kartı ekledim satın al dedim . hata verdi destek ile görüşün diyor ama kartta bloke etmiş tutarı. hesap tr olduğu için mi sorun oldu acaba ARJANTİN MAİL hesabımı almam gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Arkadaslar , lutfen arjantin vpn bilgilerine ulasabilecegim bir adres verin. Uygulama var ancak arjantin ucretli vpn olarak . Free arjantin vpn lazim
    Arjantin den kullandığın kredi kartı ile alım yapamazsın vpn kullansan bile boşuna deneme.

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

dostum tr hesabına mı yoksa usd hesabı açıp oraya mı etkinleştiriyorsun.
    ben arjantin vpn den girdim. ama hesabım tr hesabı son aşamaya kadar geldim kartı ekledim satın al dedim . hata verdi destek ile görüşün diyor ama kartta bloke etmiş tutarı. hesap tr olduğu için mi sorun oldu acaba ARJANTİN MAİL hesabımı almam gerekli ?

Alıntıları Göster
    Hesap açmana gerek yok store bölgesini usa yapıp verdikleri kodu vpn kullanarak aktif edeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 8 Haziran 2019; 8:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Arjantin den kullandığın kredi kartı ile alım yapamazsın vpn kullansan bile boşuna deneme.

Alıntıları Göster
    dediğin gibi 3 defa denedim . arjantin mailide aldım ama nafile. son aşamada hata veriyor :)
  • classlord kullanıcısına yanıt
    mtcgame sitesinden Xbox live bölgenize ait Xbox gift kart satın alıp, vpn ile bilgisayar’dan Xbox.com sayfasına login olduktan sonra kodları aktif etmelisiniz. Xbox live profilinizde ki ülkenin, gift kart bölgesi aynı olmasına dikkat edin. VPN olarak ibvpn uygulamasını kullanabilirsiniz.

Arjantin den kredi kartı ile alışveriş yapamazsın kilit var , ancak gift card alıp yapabilirsin onunda komisyonu fazla

Hocam usa kodu seçtim bölgeyi de usa yaptım yukardan , kartının uluslararası ödemelere açık olması lazım aynı zamanda

• Bence yarinki sunuma kadar alisveris yapmayi erteleyin arkadaslar.Gamepasse bi ihtimal saglam oyunlar ekeleyebilir Ms .

Bu Nba2k psn de de cok ucuza inmis.Gamepass,gwg ve plusa gelme ihtimali yuksek gibi 13 papel bosa gitmesin diye almadim bedavaya dusebilir

• https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/red-dead-redemption-2/red-dead-redemption-2-xbox-one

Bu fiyat doğrumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Inferioress

https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/red-dead-redemption-2/red-dead-redemption-2-xbox-one

Bu fiyat doğrumu?
    Doğru hocam ben de bunu yazacaktım. Hangi başlığa yazsam diye düşünüyordum. Aldım direk US olanı ve aktif ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Doğru hocam ben de bunu yazacaktım. Hangi başlığa yazsam diye düşünüyordum. Aldım direk US olanı ve aktif ettim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba. Bu konulara fazlasıyla yabancıyım. Yukarıda bahsettiğiniz alım işini nasıl yapacağız? VPN falan derken biraz karıştım açıkçası..

• Mtcgame den nba 2k19 ve Rdr2 aldım ama henüz aktif etmedim kodu mtcgame kullanan arkadaslar site güvenilir midir?
    Ban falan yemiyelim bi oyun yüzünden

• Exporus kullanıcısına yanıt
    MS ban atmiyor artik zaten kimse yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exporus kullanıcısına yanıt
    %100 güvenilir site.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhansari

Arkadaşlar merhaba. Bu konulara fazlasıyla yabancıyım. Yukarıda bahsettiğiniz alım işini nasıl yapacağız? VPN falan derken biraz karıştım açıkçası..

Alıntıları Göster
    Hocam kodu alıyorsunuz. Mesela USA kodu. Pcden hesabiniza girip kodu aktif ediyorsunuz ama o sırada o ülkenin ipsinden giriş yapiyorsunuz. Vpn ile ip adresinizi X bir ülkeden gösterebiliyorsunuz.

• Bana NBA 2K19 alacak varsa 10 tl komisyon veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Bana NBA 2K19 alacak varsa 10 tl komisyon veririm
    Buradan alabilirsin.

https://www.mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/nba-2k19

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptığımda xbox üzerinden herhangi bir değişiklik yapmayacağım herhalde ?

USA kodu alıp mobilden hesabı açacağım. VPN ile USA olarak İP değiştireceğim. Sonrasında oyun aktif hale gelecek ve cihazımda gözükecek.

İlk defa yapacağım için bu kadar detaylı öğrenmek istiyorum.

Bir de kredi kartı ile alım yapacağım. Sorun olmaz değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.