Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (623. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: KöpeklereFısıldayanAdam
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tr hesapta oynanmıyor dimi oyun.Bölge değiştirip indirsen de o bölgede kalmak gerekiyordu.

• Xientina kullanıcısına yanıt

Hocam ben Gamepad'i yollamıştım bir kutunun içine koydum üstüne evimin adresini, telefon numaramı, adımı soyadımı ayrıca e-mail ile gelen sipariş kodunu yazıp yollamıştım bir sıkıntı yaşamadım

• fantastik17 kullanıcısına yanıt

Ama 5 bine alıp 7 bine sattın di mi :D

• Arkadaşlar EA Play hesabımı geçenlerde yanlışlıkla yan hesabıma bağlamıştım. Ardından ea access ayarlarından düzelttim şu anda bağlı olarak gözükmüyor, ea play oyunlarına girerken hesap istiyor giriyorum fakat hesabım hala yan hesabıma bağlı gözüküyor o yüzden bağlanıp giremiyorum. Ea access'e giriyorum orada ise xbox profili gözükmüyor. Xbox üzerinden girdiğimde ise yan hesabıma bağlı gözüktüğü için giriş yapmıyor. Sorunum şu xbox'u ilk aldığım gün farklı bi hesap açmıştım o hesabı kaldırdım ve hesabı bulamıyorum fakat ID'sini biliyorum. ID ile giriş yapma seçeneği bulamadım. Farklı bir ea hesabı açmak istemiyorum, bu ea hesabımı PC-PS4'te kullandığım için burada da kullanmak istiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• Riixdey kullanıcısına yanıt
    Hocam başka kablo denedim hddnin kablosunu kapanmadı, teşekkür ederim yine de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Tr hesapta oynanmıyor dimi oyun.Bölge değiştirip indirsen de o bölgede kalmak gerekiyordu.

hocam indirdim direk oyunu game pass ten

sonra da cihazın dilini ve ülkesini değiştirip kendi hesabımda oynadım

• arkadaşlar logitech driving force gt kullanan var mı bu alet ile? uyumlu mudur nasıldır?

• ctntas C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam , hepsiburadadan 7.500 e almıştım krediyle . 7.400 e sattım .
    100 lira kullandığıma saydım.
  • ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt

Driving force gt eski bir direksiyon seti uyumluluğu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: VI.Yesil

Dün gelen warzone güncellemesinden sonra sürekli “disc read error” hatası alıp oyundan atıyor, benden başka denk gelen var mi buna?

Varsa güncelleme bekleyeceğim, yoksa silip baştan yüklemeyle uğraşacağım artık..

Aynı problem bende de vardı oyunu komple silip tekrar yükledim düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

GTA 5 i indirdim 60 fps ye alıştıktan sonra 30 fps çekilmiyor. Grafikler vasat hemen sildim güncelleme almadan oynamanızı tavsiye etmem 76 gb boşa indirdim.

Bu cihaz GTA 5 de 60fps veremiyor mu? :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eric Theodore Cartman. kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 30 fps

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

kesin bilgi mi? denendi mi daha önce?

Hiçbir cihazda 60 FPS çalışmıyor. Yakında Remake gelecek, o zaman 60 olucaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remake söylenti mi yoksa kesin bilgi mi hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZeroDisquiet kullanıcısına yanıt

driving force gt desteklenmiyor zamanında ps4 içinde destek ekleyeceklerdi güya ama eklemediler , bu tip setleri ara aparat ile çalıştırıyorlardı bir ara ( gimx ) forumda yapıp satan vardı , bu aparatlar ile belki çalışır .

• SynthSymphony S kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

XS konsollara fps boost özelliği gelecek o zaman 60 olur

• fantastik17 kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke kendinize zaman tanısaydınız, yıllarca 144 hz oynayan birinin bile last of us gibi third person bir oyuna alışabileceğine inanıyorum ben.
    Genelde sadece 144 hz üzeri shooter oynayan ben ps4'ü almadan önce emulatorü öğrenip 12-25 fps git gel ile yarısına kadar last of us 1'i oynadım.
    O şekilde bitirirdim ama sık sık çökmesi yüzünden konsol aldım.

30 fps bir 60 veya üstü gibi gelmiyor hiçbir zaman ancak kesinlikle ama kesinlikle alışınca 30 gibi değil. Sanki beyniniz eksik kalan kareleri tamamlıyor.
    Üstelik önceden düşük fps yüksek fps'ten daha hızlı yoruyor sanardım o da yokmuş.
    Garip ama 30 fpsye alışınca 60 ve üstüne ilk geçişte hoşuma gitmiyor akıcılığı, sinematik etkiyi götürüyor diyebilirim.

Eklemeyi unutmuşum, 30-60 arası giden bir oynanış yerine sabit 30'u kesinlikle tercih ederim.
    Diğer türlü 30'un 30 olduğu göze batıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 21 Nisan 2021; 15:21:3 >

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.