Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.847
Cevap
379
Favori
1.612.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkanmtnn

Merhaba bir konuda merakım var.Önceliklle xbox series s te ve xbox series x multiplayer olarak düşünürsek s alan bir oyuncu x ile mi oluyor yoksa s ile s x ile x durumu mu platformlar karışık mı olacak yani ?

Birde içinden falan neden kulaklık çıkmıyor ya :(

Aynı online alt yapısı oldugu için ikisi aynı serverda oynayabilecekmiş.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Yarın mı cuma günü mü saat farkı var Amerika saati olduğu için cuma günü görebiliriz bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingene

Dostum pc ile konsolları neden bir tutuyorsun ? Pc de donanımın ucu açık para basan düdüğü çalar... Hangi cihazın ne fps verdiği nasıl aynı değil afedersin :=) Optimizasyona falana filana girmeye hiç gerek yok... One S te Ark Survival oynuyorduk ; benim cihazın One X ti... Bir çok şeyi daha önce görüyordum One S deki arkadaşlardan. Ama size göre fark yoksa bilemem tabiki :=) FPS 30 ile 120 arasında dağlar kadar fark olur malesef... Bu benim bakış açım. Kesinleşmemiş şeyler üzerinden boşuna tartışmaya gerek yok. Konsollar çıkınca göreceğiz zaten olup olmayacağını. Bunu microsoftun bu vakte kadar keisn bir dille belirtmemeside ayrı bir saçmalık. Tıpkı hala şu zamana kadar Series S in performansını göremediğimiz gibi...

Alıntıları Göster

xbox ve Ps karşılaştırması yapılınca örnekleme için PC'yi kullandım.

Verdiğim linkte The Verge ve Gamespot test etmiş ve çalıştığı görülmüş. Detaylar için devamını okuyabilirsiniz.

https://www.gamesradar.com/xbox-series-x-supports-backwards-compatible-crossplay/

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    En kötü gece saatlerinde izleyebileceğiz hocam, 8 saat 1 gün etmiyor sonuçta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Bunu sence X kişisinden duyuyor olmamız normal mi ? Microsofttan duymamız gerekmiyor mu ? İyice soğudum bu Series S cihazdan zaten... Yarın olsun ak... kara ... meydana çıksın ona göre sipariş iptali yapıp yapmayacağım da belirlenecek.

• Soğuttunuz iyice cihazdan yeminle. Yarın herhalde siparişi iptal edip sarı siteden çakacam geçecem 6.000 tl civarına X

• Yahu gaza gelmeyin, elinizde 4K ekran yoksa yarın oyun videoları Series X ile yan yana paylaşılmaya başladığında aradaki farkı doğru düzgün göremeyeceksiniz bile. Süper hızlı SSD'si olan, 60fps/120fps oyunların duyurulduğu, ray tracing falan yapabilen bir konsol bu. Depolaması küçük ama One S'de de bu kadar boş yer var. Ek ssd'ler ucuzlayana kadar normal harici diskle vs idare edilir.

Buyrun One X'de doğal 4K; One S'de 864p çalışan RDR2 karşılaştırması;

İki konsol da var bende, ikisinde de oyun oynuyorum. One X elbette 4K ekranda çok çok daha net görünüyor, haliyle Series X de daha net görünecek. Ama ikisinde de oynanıyor oyun, çözünürlük dışında ufak tefek farklar var hep. Yine öyle olacak kafaya takmayın. Series X siparişi verdim ben, 1080p TV ya da monitörde oynasam S siparişi verirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 4 Kasım 2020; 19:20:45 >

• nemesismert81 kullanıcısına yanıt
    Dur hocam neden sogudun saflari sıklastiralim az kaldi videolara

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt

Sorun şu 2k monitör aldık gittik 4k pahalı diye. BU cihazında 2k 60 1k 120 fps oyun oynattığını açıkladı microsoft. :İmdi dolaşan söylentilere bakınca 1k bile olmayan çözünürlükte çalışacak deniliyor.. RDNA 2 olmayacak dolayısıyla Ray tracingte her oyunda olmayacak deniliyor. Yahu çöp yapmışlar bize kakalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana. Umarım yarın bu söylediklerimi yalanlayan videolar paylaşılırda series S i satmak zorunda kalmam. Ziraa Series x ede o parayı vermem çünkü gider ps5 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cingene

Sorun şu 2k monitör aldık gittik 4k pahalı diye. BU cihazında 2k 60 1k 120 fps oyun oynattığını açıkladı microsoft. :İmdi dolaşan söylentilere bakınca 1k bile olmayan çözünürlükte çalışacak deniliyor.. RDNA 2 olmayacak dolayısıyla Ray tracingte her oyunda olmayacak deniliyor. Yahu çöp yapmışlar bize kakalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana. Umarım yarın bu söylediklerimi yalanlayan videolar paylaşılırda series S i satmak zorunda kalmam. Ziraa Series x ede o parayı vermem çünkü gider ps5 alırım.

Niye satıyosunuz preorderı iptal edersiniz, biri kuyuya bir taş atıyor sonra çıkar çıkarabilirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cingene C kullanıcısına yanıt

Her oyun 1440p gelmez, 1080p olacaktır genellikle. 1080p'den 1440p'ye upscale çok üzmez. PS5 ve XSX'de 1800p den 4K ya upscale zaten ;) Deamon Souls ve Gears 5 gibi...

Cihaz RDNA2, aksini iddia edene inanmayın.

• Adamlar donanımsal olmayacak şeyi neden kutuya yazsın ne zoru var, hemen dolduruşa geliyosunuz, bırakın ne söylendiğini. Yarını bekleyin beklenildiği gibi çıkmazsa preorderi iptal edersiniz. Ha ps5 alırsanızda 4k bi tv monitörde almanız gerekli. Ferrari motoru şahinde çalıştırmayın sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Adamlar donanımsal olmayacak şeyi neden kutuya yazsın ne zoru var, hemen dolduruşa geliyosunuz, bırakın ne söylendiğini. Yarını bekleyin beklenildiği gibi çıkmazsa preorderi iptal edersiniz. Ha ps5 alırsanızda 4k bi tv monitörde almanız gerekli. Ferrari motoru şahinde çalıştırmayın sonra

2k monitör şahin değil dostum. Olay da bu ya zaten lanet olası ingilizler şimdi parayı kredi kartından çekse cihazın ne yapabildiğini göremeden almış olacağız. Series X invideoları çatır çatır düşerken, görüntüler yağarken... Series S i gösterme yasağıda nedemek mi ya ?

• doğruysa series s'e cold war yükleyen birinin 1 oyunluk yeri kalıyor anca. ps5 kutusundan ss

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Ps5 ve series X için geçeleri o series s'te 4K texture indirimi olmayacak o yüzden daha düşük boyutta indirecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revrains -- 4 Kasım 2020; 21:10:19 >

warzone u zorla yüklettirirlerse , ben bu oyunu ne alırım ne oynarım

• valla ben series s önsipariş verdim gamepass için . fazla da bi beklentim yok ilerleyen dönemde bi tane de ps5 digital edition alırım yoluma bakarım.oyunları oynamanın en ucuz şekli

Bildiğim kadarıyla oyun yaklaşık 250gb. Ancak sadece multiplayer modunu oynamak isterseniz 50gb. Oyunu yükleyip bitirdikten sonra multi ile devam edileceği düşünülürse ben 50gb la devam edileceğini düşünüyorum. Umarım bu şekilde olur.

• Bence en azından yarını beklemekte fayda var. Ben PS4 kullanıcısı olarak PS5 ve Series S arasında kaldım. Zaten PS5 ön siparişi hiçbir yerde yok şu anda, benim de elimdeki televizyon 1080p, o yüzden önce bir Series S’in performansını görmek istiyorum açıkçası.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

ps4 için aşağıdaki gibi aslında ama attığım ps5 ss'inde aşırı fark var, minimum yazması da garip seçtirmiyormuş gibi anlaşılıyor şu an. bugün yarın detayları ortaya çıkar heralde

"Call of Duty Black Ops Cold War PS4

BASE Game : 12.697 GB

Campaign Pack 1 : 13.523 GB

Campaign Pack 2 : 17.875 GB

Campaign Pack 3 : 11.527 GB

Multiplayer : 10.636 GB

Zombie : 3.612 GB

Dead Ops : 4.818 GB

Update 1.01 : Not Released Yet

Download Size : ~ 77 GB

"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Kasım 2020; 21:16:31 >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.