Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (416. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt

1080p 60fps cihazı genel anlamda, grafikler bunalık değil gayet güzel. Ama çok grafik takıntınız varsa bulaşmayın SX alın.

• Peki bende 4k tv var oyunun 1080p oynamak sıkıntı yaratır mı? Series x benim için pahali ne yazık ki

Hocam stok sorunu yüzünden farklı bir cihaza yönelmeyin sonra pişman olabilirsiniz. Sonuçta bu cihazları ortalama 7 yıl kadar kullanacağız, zaten oyunlar da tam anlamıyla çıkmadı 1-2 ay daha sabretmenin bir zararı olmaz.
  • WRC 9 çok iyi bir yapım olmuş. Rally hissini çok iyi yaşatıyor. Tüm Pistler ve Arabalar Lisanslı. Keşke daha önce alsaymışım dedim. Dirt 5 faciasından sonra çok iyi geldi. En ufak hatanın telaffisinin olmadığı, yarışırken adeta ekrana kitleniyorsunuz. Özellikle sesleri çok beğendim. Grafik olarak olağanüstü olmasa da yarış hissini sonuna kadar yaşamak isteyenlere tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafik olarak araç ve yol hariç rezalet. Hele ki orman içerisine girince ekranın yukarı kısımları resmen kayıyor. Yarış hissi olarak en iyisi ama grafik o kadar kötü ki değmiyor.
    Aynı soru defalarca ama defalarca soruldu. Geriye dönüp bakınız sorunuza cevap.
  • hey vitru kullanıcısına yanıt
    Bunu belirttim zaten, grafik olarak vay canına demedim. Görsel olarak ortalama diyebilirim.
    Diğer yandan Rally yarışı olarak, şuan en iyisi bu olmuş. Özellikle bütün pistlerin lisanslı olması, en ufak hataya tahammülü olmaması bana Dirt Rally 1 günlerini hatırlattı. :)

• Dostlar size danışmak istedim, yarın vatandan 24 ay vade farksız fiba kredisiyle bu konsolu almak istiyorum 24 ay gibi bir vade ile 4450TL yanlış yaparmıyım? 4000 e kalmamış zaten en kötü 4200 bandında var şuan. Çok makul gözüküyor ne düşünüyorsunuz?

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

Taksitli için bence makul fiyat hocam eski fiyatını düşününce. Yoksa Amazondan veya sarı site üzerinden 3600-3700 e kadar indirebilirsiniz.

• Cod war da Performansını beğendim cihazın 100 120 fps arası güzel
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Cold war series s üzerinde 60 fps çalışıyor

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Denedinizmi hocam ayarlarmam sonrasında 120 hz gösteriyor monitör
  • quote:

Orijinalden alıntı: mofarah

Taksitli için bence makul fiyat hocam eski fiyatını düşününce. Yoksa Amazondan veya sarı site üzerinden 3600-3700 e kadar indirebilirsiniz.

3700 olacaksa amazondan da alabilirim aslında güzel fark oluyor öylede, uk de mi o fiyat çünkü göremedim bi ritüeli varsa öğrenmek isterim :)

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Bence stok sorunu 1-2 aya çözülmeyecek. Belki de bu sene bile çözülemez ondan umudumu kaybettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Dostlar size danışmak istedim, yarın vatandan 24 ay vade farksız fiba kredisiyle bu konsolu almak istiyorum 24 ay gibi bir vade ile 4450TL yanlış yaparmıyım? 4000 e kalmamış zaten en kötü 4200 bandında var şuan. Çok makul gözüküyor ne düşünüyorsunuz?

Ben bu mesajı yazdıktan 2 saat sonra vatan fiyatı 5.400 yaptı.. Aklımın ucundan geçmiyordu fiyatın artacağı bu sabah alacaktım. Şaka gibi.. Keşke alıp vatan teslim diye seçseydim sitesinden. Vatan gerçekten dansöz gibi.

• mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt

Vay arkadaş sizin attığınız zaman bakmıştım, bide en fazla 1 saat önce bakmıştım 4400 TL idi. Nasıl böyle oldu ben de anlamadım.

• 2K/60 çalışıyor hocam, 120 FPS desteği yok ne yazık ki.

• Evet ben de çok beğendim COD war performansını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Vay arkadaş sizin attığınız zaman bakmıştım, bide en fazla 1 saat önce bakmıştım 4400 TL idi. Nasıl böyle oldu ben de anlamadım.

Ben alacak oldum ya ondan hocam vazgeçip 4.5’a şimdi 2070 alayım mining mevzusundan yarın. 4300 e düşer alacak arkadaşlar beklesin ben ekran kartını alayım önce!

• 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.