Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne tarz oyunlar oynadığınıza bağlı. Misal rekabetçi oyunlar oynarsanız fazlasıyla yeter. Yok hikayesi iyi olan oyunları oynarım derseniz, büyük ekran alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında şu aralar warzone ve pubg oynuyorum ama arada vallhalla cyberpunk oynadığım da oluyor dediğim gibi masa başında oynuyorum genel olarak ondan yeter diye düşünüyorum ama denemem gerekiyor en iyisi sanırım
  • Bu arada arkadaşlar ingilizcesi pek iyi olmayan arkadaşlara bi önerim olucak bilen vardır belki elbette masa başında oynuyorsanız bir telefon tutacığı bir stand yardımıyla google translate canlı çeviri özelliğini kullanabilirsiniz şuan valhalla oynuyorum altyazıları çevirme konusunda fena değil yeri geliyor saçmaladığı oluyor ama az çok anlamanızı sağlıyor
  • BDemirel97 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda en iyi kararı siz verirsiniz. Forumun TV/Monitör bölümü var, belki ordan da daha iyi bilgiye ulaşırsınız. Alanında bilgili arkadaşlar var. Kendimden örnek veriyim Monitörlere hiçbir zaman ısınamadım. Büyük ekran TV'de oyun oynamayı daha çok seviyorum.

• Anladım hocam teşekkür ederim yardımınız için
  • Herhangi bir gaming kulaklığı xbox'da nasıl kullanabilirim?

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Gamepadte 3.mm girişi var. Takip kullanabilirsiniz. Kablosuz için destek verilen markaları ürünleri bilmek gerekir.
  • Merhaba hocam benim bir sorum var,objektif cevap verebilirseniz sevinirm çünkü cihazı almayı düşünüyorum.İnternetten benchmarkları falan kıyasladığımda,fidelity seçeneği olan neredeyse her oyunda 2k 30fps sorunsuz verebildiğini gördüm cihazın.Zaten anladığım kadarıyla 1080 60fps veren her oyunda 1440p 30 fps verebiliyor cihaz yapımcı isterse.Sizce next-gen gelecek oyunlarda sorun olur mu? 60fps umursamıyorum genellikle single oyunlar oynadığım için ve 1440p 32 inç bir monitörüm var.Teşekürler şimdiden cevaplar için

• jaskier kullanıcısına yanıt
    Hocam elimizdeki cihazlar şu şekilde çalışmaya odaklı
    1080p-60-120fps
    2K-60-30fps
    Ancak oyun yapımcılarına bağlı olarak değişebiliyor kimi oyun 4K-60 fps dahi oynatıyor kimi oyun 1080p-30fps şuanlık bu cihazların tam performansını göremeye bilirsiniz ancak içerisindeki işlemcilerin gpuların yeni nesil olmasından dolayı ileride ancak tam verim alınabilir istediklerinize bakıcak olursak elinizdeki monitöre en uygun cihaz zaten series s bu benim kişisel fikrim tabiki farklı düşünenler olucakdır.
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun

Teşekürler hocam ilerde 1080 30fps oynamayalım da tek isteğim o

• jaskier kullanıcısına yanıt
    Zannetmem zaten Microsoft bir sistem üzerinde çalışıyor artık %50 donanım %50 stream şeklinde oyunları yüksek performans alarak oynayacağız tabi ne zaman uygulamaya geçilir o ayrı ama uygulanırsa hayat kurtarır
  • İkinci oyunu hediye etmişler derken hocam?
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Bende ds4 var hocam kabloyla bağlıyorum herhangi bir program vs olmadan direkt çalışıyor.
  • berk_e B kullanıcısına yanıt
    İkinci oyuna sahip olmama rağmen, bende tüm bölümler açık gözüküyor.

• Hocam ona göre alacağım internette araştırdım ama bulamadım, net bilginiz olursa söyler misiniz
  • berk_e B kullanıcısına yanıt
    Hocam gündüz bir arkadaşta ikinci oyun hediye değil dedi. Belki Xbox benim ana hesaba tanımlamıştır. Emin değilim. 2. Oyundan bağımsız konuşmak gerekirse, 3. Oyun oldukça iyi olmuş. Almamanız için hiçbir sebep yok.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazın kullanıcı değilsiniz anladığım kadarıyla bu forumda ne işiniz var madem öyle ? Yani ben PlayStation kullanmıyorum şuana kadarda hiç forumlarına girme gereğinde bulunmadım çünki benim kullandığım bi cihaz değil neden ilgilendirsin anlamadım sizi
    Çünkü adam belli ki işsiz belli ki canı sıkılıyor, benim canım sıkılıyorsa gideyim abuk sabuk şeyler yazayım ki başkalarının da canı sıkılsın diyor..
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.