Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Ufkrkmz
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
31.848
Cevap
379
Favori
1.612.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Renksiz değil hocam. İlk an odanın içi biraz gri evet ama sonrasında zaten suluboya gibi renkler. Çok canlı cıvıl cıvıl bir dünyası var. Oyun içinden aldım ekran görüntüsünü. Onedrive biraz sıkıştırdığı için blurlu görünüyor ama grafikler net çok güzel geldi bana.

• fakcakaya kullanıcısına yanıt

"high texture pack" diye bişi getirdiler, modern warfare'da hem multi hem warzone tüm modlar kaymak gibi şu an. Cold war gibi 60fps değil bazı yerlerde ama oyunun akıcılığını çok etkiledi bu güncelleme, biz gayet eğlenceli bi şekilde oynuyoruz.

Bu pack'i yükleyip yüklememek istediğinizi oyuna ilk girdiğinizde soruyor. Yanlışlıkla atlarsanız o mesajı, oyunu komple kapat aç yaparsanız tekrar geliyor. O da olmaz mesajı yine kaybederseniz ayarlar sekmesinde "game installs" diye bi' bölüm var. Ordan ulaşabilirsiniz bu pakete, sizi direkt store'a yönlendiriyor.

• Merhaba arkadaşlar önemli bir uyarı yapayım.

Hesaplarınızla Gamepass Ultimate aldıktan sonra, otomatik ödemeyi kapatıp kartlarnızı silin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk a gelen 15 gb güncellemesi bittikten sonra oyun yine 59 GB görünüyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan ya :) muhtemelen sistemsel bir hatadır. Çıkışında ilk gün güncellemesi de alacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemehsim

Bende de aynı hocam sizde sorun yok sadece buck frost vs o yıldaki karakterler açık

Bende onlar da açık değil ama :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pisagör

3 yıllık ultimate yapma hilesi mi bu ? Yarıyor mu gerçekten

@AslanDrogba

Bu hile değil. Gamepass konusu incelerseniz detaylı anlatımı zaten mevcut. Live gold üyelikleri gamepass ultimate alındığında otomatik olarak yükseltiliyor. İlk kez alanlarda 5,90'a alabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Arkadaşlar COD Warzone series x/s için optimize edildimi bilginiz varmı?

ilk gün o güncelleme geldi. Ekstra paket indirip ray tracing ve dokuları da yükseltebiliyorsunuz.

• Steel series arctis 7 turtle beach tealth 500 hyperx cloud 2 hiçbiri calismadi xboxta yok mu duzgun calisma taktigi bu cihazin iclerinden sadece hyperx calisti oda jakla takinca calisti usbden virtual ses alamiyorum.Var mi tavsiyesi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hystaspes -- 8 Aralık 2020; 16:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

Evet, oncelikle 12 + 12 aliyorsunuz sonrasinda ultimate'a yukseltince 3 ay daha hediye ediyor ve 27 aylik ultimate'iniz olmus oluyor. Musteri temsilcisini arayarak yapabilirsiniz.

Hocam şuan ultimate ilk ay 6₺ kampanyası kalkmış görünüyor. Bende ilk defa 12aylık ultimate alacaktım . Acaba fiyatlar şuan nasıl oldu bi bilginiz varmı? Gold üyeliği 180lira ise ultimate e dönüştürmek için ne kadar vermemiz lazım artık?

• hystaspes kullanıcısına yanıt

Steelseries arctis 9x kullanıyorum

Çalışıyor herhangi bir sorun yok.

• Selamun aleyküm forum sakinleri. Takribi 13-14 senelik playstation kullanımından sonra series s ile birlikte Xbox kullanmaya başladım. (Henüz kurulum safhasındayım)

Konsol hakkında çok bir malumat sahibi olmamam ve yoğun olmam hasebiyle sizlerden, evveliyetle yapılması gerekenler, hakkında bilgi almak istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar iyi akşamlar ben 12 aylık xbox game pass ulitmate almak istiyorum ben xbox oyuncusuyum arkadaşım pc oyuncusu. Ben p1 hesap olsam arkadaşım p2 hesap olsa ben ona kardeşlik ile paylaşamazmıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: costaud

Nasıl ve ne kadara aldınız hocam

Hocam 365 geldi . 3 senelik alcaktım da microsoftaki adam 2. Karttan cekelim onu dedi, 2 senelikte 3 ay da bedava oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

hocam 6 liraya gamepaass ultimate alabildiniz değil mi

Evet hocam oldu

• 4 saattir oyun indiriyorum, cihaz açık ama ana ekran kasmaya başladı. neden olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Merhaba arkadaşlar önemli bir uyarı yapayım.

Hesaplarınızla Gamepass Ultimate aldıktan sonra, otomatik ödemeyi kapatıp kartlarnızı silin.

Otomatik ödemeyi nereden kapatıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Bu mesaj silindi.

Aynen hocam, sizin sayenizde yaptım bende. Emeğinize sağlık

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Hesap yönetiminde hizmetler bölümü var.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.