Şimdi Ara

(SATILDI )XBOX ONE S 500 GB + 4 AY GARANTİLİ + FİFA 17 KARGO DAHİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün TEK KOLLU ve 500 GM modeldir. 4 ay garantisi devam etmektedir.Ürün köpüğüne kadar duruyor. Tertemiz sorunsuz cihazdır.

FİYAT KARGO DAHİL

Adanadan test ederek alabilirsiniz ya da istenilen yere kargolayabilirim. BOL BOL Referans gösterebilirim.

(SATILDI )XBOX ONE S 500 GB  +  4 AY GARANTİLİ +  FİFA 17 KARGO DAHİL

(SATILDI )XBOX ONE S 500 GB  +  4 AY GARANTİLİ +  FİFA 17 KARGO DAHİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DragonLive -- 19 Nisan 2019; 23:33:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu içinde oyun ne demek ? hesabı vermiyorsunuz anladığım kadarıyla. oyun da hdd den silindi mi artık işi bitiyor ve online oynamak vs de mümkün değil. doğru mu?

herkes gamer değil biraz bilgi paylaşın arkadaşlar yav.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar. Ürün temiz ve sorunsuzdur.
    Kutusu kulaklığı ve oyunlu hesapla birlikte verilecektir.
    Bundan daha detaylı nasıl yazabilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı anda 20 sekme açıktı. pardon. "hesapla" kelimesini gözden kaçırdım. Daha doğrusu içinde oyunlarla verilecektir şeklinde açıklamalar olan o kadar çok ilan var ki. Birisi kardeşlikten dolayı yüklü diyor online oynanıyor diyor. Silince ne olacak söylemiyor tabi. Sizin oyunlar da güzelmiş. Tekrar buraya gelecek gibiyim bakalım one ile ones arasındaki farkı biraz araştırmam gerekiyor :) Fifa 18 orj pc oyunu mevcut. Çok pasif ultimate online kısmı. ps4 'te çok fazla oynayan var diye bir sayfada okudum. xbox'ta durum nedir acaba?

iyi satışlar, selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Aynı anda 20 sekme açıktı. pardon. "hesapla" kelimesini gözden kaçırdım. Daha doğrusu içinde oyunlarla verilecektir şeklinde açıklamalar olan o kadar çok ilan var ki. Birisi kardeşlikten dolayı yüklü diyor online oynanıyor diyor. Silince ne olacak söylemiyor tabi. Sizin oyunlar da güzelmiş. Tekrar buraya gelecek gibiyim bakalım one ile ones arasındaki farkı biraz araştırmam gerekiyor :) Fifa 18 orj pc oyunu mevcut. Çok pasif ultimate online kısmı. ps4 'te çok fazla oynayan var diye bir sayfada okudum. xbox'ta durum nedir acaba?

iyi satışlar, selamlar.
    Fifa tarzı oyunlar oynayacaksanız one ile one s arasında pek bir fark olmaz. Şahsen ben alacak olsam one alırdım ancak ileriye donuk dusunuyorsaniz one x öneririm.

• Or-Chan nickli arkadaşa satılmıştır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.