Şimdi Ara

Destiny 2 Türk Clan & Guild - PVE & PVP UNKNOWNs [는TR눈] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
9
Favori
14.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca artık hem Xbox hemde PC de aktif olmaya başladık.
    Bu şekilde bizimle oynayan bir oyuncu arkadaş cross save sayesinde hem pc de xbox ta aynı clan çatısı altında oynamaya devam edebilir.
    Şuan Cross save sayesinde PC de oynayan oyuncu arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Xbox ı olup PC ye geçtiğinizde clan aramak zorunda kalınıyordu bu şekilde clan aramaya gerek olmadan bu ağın içerisinde olan ve pc de oyun oynaya arkadaşlar ile sıkıntısız sorunsuz oyunu oynamaya devam edebilir.

Not: Yukarıda yazdığım PC de oyunu oynayan biri xbox ta oyunu oynayan biri ile aynı anda beraber oyun oynaması imkansızdır. Anlatmak istediğim farklı bir şeydir.
  • 937 power yaptim titanim bende girmek isterim turk oyuncu sayisi az destnyde
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

937 power yaptim titanim bende girmek isterim turk oyuncu sayisi az destnyde
    Selam
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=3442833 bu linkten clan isteğinde bulunursan daveti kabul edeceğim
    Oyunda görüşmek üzere.
  • Adamsin . Tamam kardesim. Biraz kendi milletimizle oynaylm ya biktm gavurla oynamaktan :)
  • Yaptim kardesim keloyuncu07 :) antalya dan katildim umarim sizle saatleri de tuttururum vardiyali calisiyrm da :)
  • Ben yeni başlamayı düşünüyorum acaba çok mu geç bu saatten sonra
  • Uthane kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Geç değil, Oyuna girime saatin yüksek ise kısa sürede herkesi yakalayabilirsin.
  • Merhaba;

Hala aktif bir şekilde oyundayız.
    Bize ulaşmak için aşağıda olan linke tıklamanız yeterlidir.

Link :
    https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=3442833
  • Selamlar
    Ben de Xbox üstünden yeni Destiny 2 yükledim. ZackSarpDurden Xbox Live nickim. Bu self karantina günlerinde iyi eğlence olur tahmin ediyorum.
    Yaş 42, Xbox üstünden hiç DVO oynamadım. (Hoş nerede ise Pcde de hiç DVO oynamadım ya)
    Başlangiç için guide ne önerirsiniz?
    Sesli iletişim nasıl olur Xbox"ta? Merak ettiğim noktalar.

Herkese iyi oyunlar (Evde kalın)
  • Klana katılım yaptım oyun iniyor başlangıç olarak birşey bilmiyorum konusarak anlaşmak faha iyi olur duruma göre 1arkadaşım daha var arkada oda gelecek
  • Dostlar ben takip edebildiğim kadar arkadaşı ekledim. Gözdem kaçırdıklarım için eklemek isteyenler,
    Gamertag : GavurboganHerif

Raid yapmak istiyorum. Ancak malum 6 kişi lazım. Destek olacak arkadaşlar var ise memnun olurum. Açıkçası tam olarak nasıl yapılacağını tam bilmiyorum. Taktik vs. konusunda desteğe ihtiyacım var.
  • Konsolu yeni aldım içinde Divison 2 hediye olarak verildi. Biraz öğrendikten sonra aranıza katılmak isterim
  • Hocam özel mesaj attım
  • Herkese Yeniden merhaba

Xbox Game pass var ise şuan oyunu daha önce çıkmış olan tüm DLC ler ile yeni gelecek olan DLC yi bedeva oynayabilirsiniz.

Türk oyuncu yada Clan arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm clanlar gibi bizimde bazı kurallarımız var Clan başvuru yapılabilmesi için aşağıya koyduğum linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak açıklamadaki kurallarımızı okumanız iyi olacaktır.

Benimle iletişime geçmek isteyenler için aşağıda bana ulaşabileceğiniz gerekli bilgileri yazacağım.

Xbox Live Adım : wyrion

Clan başvuru link: https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=3442833

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyrion -- 29 Ekim 2020; 12:31:36 >

• Gamertag:GARD0LAPFUAT (O değil sıfır0)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin1112

Gamertag:GARD0LAPFUAT (O değil sıfır0)

Aramıza hoşgeldin.

• Merhaba arkadaşlar: Her türlü etkinlik için ekleye bilirsiniz. Bu arada Nightfall 50.000 için yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim.

GAME TAG: HH ARAS 74

• quote:

Orijinalden alıntı: hharas

Merhaba arkadaşlar: Her türlü etkinlik için ekleye bilirsiniz. Bu arada Nightfall 50.000 için yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim.

GAME TAG: HH ARAS 74

Aramıza hoşgeldin.

• Merhaba,

Biz, ben dahil dört kişiyiz.

İki kişi destiny 1-2 bütün raidleri bitirdi, diğer iki kişinin de konsolda fps tecrübesi mevcut (yeni başladılar destinye)

Raid için katılımcı aramaktayız, önce garden of salvation yapmamız gerekiyor yeni arkadaşların mekanikleri, raid olgusunu anlamaları için, ardından da yeni raidi denemek istiyoruz.

xbox id: pnkfIyd (L ile değil büyük ı ile)

Online gördüğünüzde konuşalım.

Sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paladin

Merhaba,

Biz, ben dahil dört kişiyiz.

İki kişi destiny 1-2 bütün raidleri bitirdi, diğer iki kişinin de konsolda fps tecrübesi mevcut (yeni başladılar destinye)

Raid için katılımcı aramaktayız, önce garden of salvation yapmamız gerekiyor yeni arkadaşların mekanikleri, raid olgusunu anlamaları için, ardından da yeni raidi denemek istiyoruz.

xbox id: pnkfIyd (L ile değil büyük ı ile)

Online gördüğünüzde konuşalım.

Sevgiler.

Selam

Bu aralar online olamıyorum konsol serviste, şuan yeni bir raid ekibi kurduk, sizi de o ekibe dahil edip raidlere 6 kişilik ekip hazırlayabilirim. raidleri genelde whatsap grubumuzdan gündüz organize ediyoruz.

Katılmak isterseniz kapımız açık, 6 kişiden fazla olması iyidir birinin işi çıkarsa diğer arkadaş yeri doldurur ve raid devam eder.

Konsol geldiğinde iletişim kurarız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.