Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: satanpist
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadaslar 9 yasindaki kizim ile beraber oynayabilecegim, Playstationdaki Knack yada Rayman tarzi bir oyun varmi gamepasste acaba?

• Kadir59 kullanıcısına yanıt
    Kartın hata vermesi bankanızın online işlemler için aldığı güvenlik önlemi, game pass ile ilgisi yoktur. Bakiyesi olan 3 farklı kart tanıtıp işlemi kesintisiz yapabilir veya her blokeden sonra bankayı arayıp kartın blokesini kaldırarak işleme devam edebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajını okuyabilirsiniz

• Arkadaşlar diğer konuya yazdım cevap alamadım.
    Xbox da 3 aylık gamepassden 4 kere alıp(3-6-9-12)12 aylık yapıp üzerine 1 aylık gamepass ultimate alınıyor mu?
    1 aylık gamepass alırsam,gamepass otomatikman 13 aya mı çıkıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar yöntemi kullanmak istiyordum ama biraz önce microsoft canlı destekle görüşerek emin olmak istedim ve bana söylediği "artık o indirimli xbox gameplass yöntemini kullanamıyorsunuz, dönüştürmek artık mümkün değil"

Acaba zorunda oldukları için mi böyle bir şey söylediler yoksa yeni mi?

Bu arada aylığın denk geldiği mümkün olan en avantajlı süre boyunca (galiba 3 yıl?) GPU almak istiyorum ama xbox'um yok, yalnızca bilgisayar kullanacağım.

Edit: 240TL'ye 13 aylık GPU almak en avantajlı fiyata denk geliyor (36 aylık Ea Play (195 TL) + 1 aylık GPU (45 TL) => 13 ay GPU => 18.46/ay)

Bilgisayar kullanmayacak biri kardeş üyelik yapmak isterse P2 olmaya hazırım, benimle iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danch00 -- 13 Nisan 2021; 15:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

arkadaslar 9 yasindaki kizim ile beraber oynayabilecegim, Playstationdaki Knack yada Rayman tarzi bir oyun varmi gamepasste acaba?

'Unravel Two' var o tarzda, göz atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konunun ilk mesajını okudunuz mu?

• danch00 D kullanıcısına yanıt
    Yükseltme işleminin an itibarıyla sona erdiğini mi söylüyorsunuz hocam, emin misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 13 Nisan 2021; 15:52:30 >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Canlı yardımdaki elemanın söylediğine göre evet, ama muhtemelen yalan söyledi. Hatta şimdi kendim deneyeceğim, ne olduğunu yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: danch00

Canlı yardımdaki elemanın söylediğine göre evet, ama muhtemelen yalan söyledi. Hatta şimdi kendim deneyeceğim, ne olduğunu yazarım.

Evet yalan söylemiş, biraz önce

36 ay EA Play - 12 ay GPU (195 tl)

6 ay xbox live gold hediye - 6 ay GPU (120 tl)

+1 ay GPU (45 tl)

toplam 360 tl 19 ay GPU dönüştürdüm.

Game Pass [ANA KONU]

Yöntem için tekrar teşekkürler hocam.

• danch00 D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 12 aylık gold satışının bitmesiyle alakalı bilgi vermek istedi arkadaş, yalan değil de iletişim eksikliği olmuş diyelim

Üyeliğiniz hayırlı olsun hocam

• Ayni taktigi kullanarak bende 19 ay abonelik yaptim gpu son kullanim 08.11.2022, haber veren arkadasima tesekkur ederim. 1 oyun parasina artik 19 ay sirtimiz yere gelmez :)

36 ay EA Play - 12 ay GPU (195 tl)
    6 ay xbox live gold hediye - 6 ay GPU (120 tl)
    +1 ay GPU (45 tl)
    Toplam 360 TL'ye 19 ay Xbox Game Pass Ultimate

• xbox series s için arkadaşa gamepass almayı düşünüyoruz 12 ay.en mantıklı alım yöntemi nedir ? n11 de 238 tl ye vardı kaldırılmış şuan yok.

Hocam ben gamepass sitesinden anlamadım pek. Sadece aylık üyelik gördüm. Yaptığınız işlemleri rica etsem adım adım anlatır mısınız? Ucuza almışsınız cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Hocam ben gamepass sitesinden anlamadım pek. Sadece aylık üyelik gördüm. Yaptığınız işlemleri rica etsem adım adım anlatır mısınız? Ucuza almışsınız cidden.

Hocam konu sahibi arkadas ilk ana sayfada anlatmis bende oradan bakarak yaptim. Adim adim yapilmasi cok onemli. Yani en son 1 aylik game pass ultimate satin alinacak, donusturmek icin.

Sanırım ilk live Gold üyeliği almak gerekiyor. 6+6 ay şeklinde iki kere alıp, sonra gamepass ultimate'e mi yükseltiyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Sanırım ilk live Gold üyeliği almak gerekiyor. 6+6 ay şeklinde iki kere alıp, sonra gamepass ultimate'e mi yükseltiyoruz?

13 aylik yapmak isitiyorsaniz.

1.anlatilan sekilde 3 defa 12 aylik ea play alinacak.

2.sonra 1 aylik game pass ultimate alinacak

3.ve hesap toplam 240 liraya 13 aylik game pass ultimate e donusmus olacak Game Pass [ANA KONU] 

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesajına bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosis. -- 13 Nisan 2021; 20:2:49 >

Böylesi daha basitmiş. Konsol gelsin de öyle yapayım. Hepsiburada'dan iade bekliyorum, Amazondan alacağım sanırım. Series s'in depolaması üzmez umarım.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.