Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (244. sayfa)

3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
16.437
Cevap
732
Favori
1.086.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @m-99 ödemeyi kapattığınızda kalan süre hemen sifirlanabiliyorsa bahsettiğiniz şekilde olur bence. gamepass in yıllık fiyatına müşteri hizmetleri aranarak 3 yıllık tekrar alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ardadsl A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler yarın sanıyorum çalışmıyorlardır. Pazartesi günü arayıp şansımı deneyeceğim.

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Haftasonu TR ofisleri çalışmıyor ama yurtdışı ile ingilizce olarak görüşebilir veya yazısabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardadsl

Merhaba, 3 tane 12 aylık Gold kod alırsanız sonrasında 5,99 TL ekleyerek ultimate yapabilirsiniz. Ancak her kod yüklendikten sonra otomatik ödemenin açık kalması şartıyla size verilen +1 ay hediyeyi kabul etmezseniz yapabilirsiniz. Arkadaşın durumunda ilave hediye ayları alınca toplam süresi 26 ay oluyor ve bu sefer sistem ilave 12 ay daha eklemiyor. Buna dikkate edin demek istemiş arkadaş.

Ayrıca bende n11 sitesinden kod alarak 34 ay kadar süreli gamepass ultimate yaptım ancak maliyet olarak (2 x 220) + 120 + 5,99 + 5,99 = 572 TL tuttu ama daha sonra geçmiş mesajlarda göreceğiniz şekilde Müşteri Hizmetlerini arayarak yıllık 180 TL Xbox Live satın alanlar oldu. Bu şekilde farklı bir arkadaşıma 3 yıl Xbox Live aldık ve üzerine 5,99 TL ile gamepass ultimate yaptık. Toplamda 546 TL ye 36 ay satın aldı. Müşteri hizmetlerinden alınca zaten hediye 1 ay yok. Yani 3 yıl olarak alınabiliyor.

Uzun süreli almak isteyen arkadaşlar kendi hesaplarına almayacaklar ise yeni bir hesap açıp hesap ödeme bilgisine kart ekleyip daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak yıllık 180 TL bedel ile xbox live alabilirler. Ayrıca 36 ay çok ise farklı alternatiflerde yapılabilir. 2 yıl + 6 ay + 3 aylık Gamepass Ultimate (5,99 TL) (Müşteri hizmetleri kampanya fiyatı) ile 486 TL ye 33 ay şeklinde mesela. Ondan sonrada gerekli kardeşlik paylaşımı ile maliyet düşer.

Hocam, müşteri hizmetlerini hangi numaradan arayarak üyelik satın alabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Hocam az once islemi gerceklestirdim anlatiyorum. Benimde xbox ile ilk tanismam.

02123755065 numarali telefonu arayip 1 1 tuslayip devam ediyorsunuz. Musteri temsilcisi baglandiktan sonra gamepass uyelik almak istediginizi belirtin mailinizi soruyor ve onay kodu gonderip onu soylemenizi istiyor sonra kac ay oldugunu soruyor. 2 tane 12 aylik live gold 1 aylik pc gamepass ve 3 aylik gamepass ultimate istediginizi soyleyin. 2 tane 12 aylik xbox gold live odemesini yapiyorsunuz sonra bir aylik pc gamepass odemesini yapiyorsunuz sonra da 3 aylik gamepass ultimate alip basta aldiginiz gold live i gamepass ultimate e donusturmus oluyorsunuz. Hepsi icin tek tek onay istiyor telefonda.

@mustafaatasoy Merhaba, eski sayfalarda numara bilgisi mevcuttur. Hafta içi mesai saatlerinde ararsanız işlem yapıyorlar.

• Daha önce sorulduysa k. bakmayın. GamePass ne zaman zamlanacak, ön görüsü olan var mı ?

• uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    Yeni konsollar çıktıktan sonra dönüştürme işlemi biter diye düşünüyorum. Yani doğrudan zamlanmış olacak gamepass ultimate

Sonraki dönem içerisinde de yılbaşına doğru gamepass ultimate zam yiyecektir. Çünkü kurdan dolayı dünyada en ucuz bizim ülkemizde satılıyor. Brezilya bile daha pahalı hale geldi.

O yüzden xbox alacak kişiler mutlaka 2-3 yıllık gamepass ultimate üyeliğini şimdiden alsınlar. Şu an bedava gibi birşey bu fiyatlar yeni yılda çok aranacak ama iş işten geçmiş olacak şimdiden uyarıyorum.

Aylık 60 lira olsa kardeşlikle kişi başı 30 liraya gelecek. Şu an kişi başı aylık 7,5 liraya geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Yeni konsollar çıktıktan sonra dönüştürme işlemi biter diye düşünüyorum. Yani doğrudan zamlanmış olacak gamepass ultimate

Sonraki dönem içerisinde de yılbaşına doğru gamepass ultimate zam yiyecektir. Çünkü kurdan dolayı dünyada en ucuz bizim ülkemizde satılıyor. Brezilya bile daha pahalı hale geldi.

O yüzden xbox alacak kişiler mutlaka 2-3 yıllık gamepass ultimate üyeliğini şimdiden alsınlar. Şu an bedava gibi birşey bu fiyatlar yeni yılda çok aranacak ama iş işten geçmiş olacak şimdiden uyarıyorum.

Aylık 60 lira olsa kardeşlikle kişi başı 30 liraya gelecek. Şu an kişi başı aylık 7,5 liraya geliyor.

Teşekkürler hocam.

Kasımda almak en mantıklı o halde, cihazlar çıkmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Xbox Game Pass Ultimate

Son kullanma tarihi 16.10.2020

Şuan bende böyle yazıyor. Otomatik ödeme kapattım. Şimdi bu hesaptan 3 yıllık ea plays alırsam mevcut aboneliğe 1 yılda gamepass ultimate mi eklenecek ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynen bende bunu merak ediyorum sanırım ultimate abonelik uzatmanın 2 yolu var kimisi ea play alarak uzatıyor kimisi gold alarak uzatıyor. Benim anlamadığım mevcut ultimate aboneleri süresini uzatmak istediğinde gold üyelik alarak uzatabilir mi diye sormuştum dün bir arkadaşımız evet demişti bugün yazan arkadaşlar uzatamaz sadece yeni abonelikse 3 yıl gold alıp sonra ultimate çevrilir diyor açıkçası karmaşayı yaratan biraz xbox ın kendisi bu kadar arap saçına çevirmesi anlamsız resmen kaç tane kombinasyon var. Benim 2021 temmuz ayına kadar ultimate abooneliğim var sanırım 6 yıllık ea play alıp aboneliği 3 yıla tamamlayacağım ama ben bunu yaparken insanlar neden bu yolu değilde live god yolunu seçiyor onu anlamıyorum zira daha pahalıya mal oluyor. Kafalar karışık:)

• Daha cihazı teslim almadan (ön sipariş verdim) MS müşteri hizmetlerini arayarak 3 yıllık (1+1+1) Gold üyelik alabiliyor muyuz şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemehsim -- 4 Ekim 2020; 0:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemehsim

Daha cihazı teslim almadan (ön sipariş verdim) MS müşteri hizmetlerini arayarak 3 yıllık (1+1+1) Gold üyelik alabiliyor muyuz şimdiden

alabilirsiniz.

En mantıklısı şu an almak aslında haftaya gold live bulabilecek misiniz? Asıl soru bu çünkü satıştan kaldırıldı.

• Anladığım kadarıyla mailime kod gelecek ve ben cihaz gelince bu kodları ana hesabıma girerek Gold üyelik baslatacagim doğru mu anladım hocam?

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Karışık bir durum yok aslında ben size anlatayım. Gamepass ultimate üyeliği başladıysa 12 aylık gold +12 ay gamepass ultimate yerine +4 ay gamepass ultimate olarak ekleniyor. Başlamadan önce birebir 12 aya dönüşürken, başladıktan sonra 1/3 oranında yani 4 ay olarak dönüşüyor.

Diğer konu ea play o da doğrudan değil 1/3 oranında ekleniyor. Yani mevcut gamepass ultimate üyeliğini uzatmak için en iyi yöntem 3 yıllık 195 liraya ea play alarak kasımda +1 yıl gamepass ultimate olarak dönüşmesidir. Gold live alınırsa 180-220 lira civarına +4 ay gamepass ultimate oluyor.

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemehsim

Anladığım kadarıyla mailime kod gelecek ve ben cihaz gelince bu kodları ana hesabıma girerek Gold üyelik baslatacagim doğru mu anladım hocam?

cihaz olmadan da site üzerinden aktifleştirebilirsiniz. redeem.microsoft.com

Evet hocam bu ama Microsoft müşteri hizmetlerini arayarak 180 liraya hesabınıza tanımlatabiliyorsunuz.

• Teşekkürler hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Evet hocam bu ama Microsoft müşteri hizmetlerini arayarak 180 liraya hesabınıza tanımlatabiliyorsunuz.

Telefonla mı arayacağım ? Anlamadım hocam telefonla üyelik alındığını ilk defa duydum. Bir yerde rehberi varsa 2 yıl alayım :)

Önceki mesajlara bakın arkadaşlarımız tüm detaylarıyla anlattı şimdi onların mesajlarını kopyala yapıştır yapmayayım

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.