Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.881
Cevap
49
Favori
234.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler wom2 global 2 ye nerden kaydolucam. kaydoluyorum olmuyo link atar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marik Ishtar

Burasi wom yeri rubinumu baska yerde tartisin bu arada bi vote coinns yapacam anasayfada kullanici adi sifrem hata veriyo yeni sunucuda anlamadim

Tartışma değil hocam sadece düzeltme gereği hissettim Rubinum konusunu, votecoins olayıda şöyle, sw de ilk hafta shop olmayacağından beleş dc de yok şuan.
  • Ulan Gaza geldik oynuyoruz da dün geceye göre online yarıdan aza düştü :D bu gidişle oynayan adam kalmayacak bir de level atlamak nedense zor geldi :D 3 saatir çabalıyorum daha 29 olamadım para bitiyor pot alamıyorum kafayı yiyeceğim party kurcak adamda yok kasılmalık yerlerde tüm mapler bana kalmış sanki yalnız kovboy gibi dolanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MightySeja

Ulan Gaza geldik oynuyoruz da dün geceye göre online yarıdan aza düştü :D bu gidişle oynayan adam kalmayacak bir de level atlamak nedense zor geldi :D 3 saatir çabalıyorum daha 29 olamadım para bitiyor pot alamıyorum kafayı yiyeceğim party kurcak adamda yok kasılmalık yerlerde tüm mapler bana kalmış sanki yalnız kovboy gibi dolanıyorum.

tam tersine gittigim her map dolu kasılacak yer bulamıyorum ben de
  • Evet 30 level oldum balık görevini yapıp dolumu aldım +1den 2 ye basarken yandı para yok doğru düzgün silah yok dolu alsam param yok galiba şuan oyunu silebilirim
  • Bende dün girip birtaz kastım , baktım hiçbir fark yok, kendimi enayi gibi hissedip bıraktım,1. sw daha güzel şuan :D
  • 4 senedir oynamiyorum baslamaya deger mi ? Derslerim sebebiyle cok aktif olamayacagim arada girip takilmak istiyorum, 2007 2008 donemi havasi var mi oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: new horizons

4 senedir oynamiyorum baslamaya deger mi ? Derslerim sebebiyle cok aktif olamayacagim arada girip takilmak istiyorum, 2007 2008 donemi havasi var mi oyunda ?

Hava var ama emek vermen lazım hocam.
  • Global 2ye başlayanların çoğu bin pişman
    Ama ben demiştim zamanla çoğunluk geri döner. Sadece gerçekten çok zamanı olan , sabrı olanların oynayabileceği bir yer. Hele global 1 de dizili charın varsa hiçbir anlamı yok.

Bu arada Global 1 e birtakım kolaylıklar getirildi. Cazibeyi artırmak için.

The measures taken in this direction so far are:

- Experience rate has been increased from 350% to 400%

- Time of handing items to biologist is 1 hour shorter

- Price of Dragon Coins is 20% cheaper
  • biyolog görevleri ve at görevleri %100 geçiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the real komp

biyolog görevleri ve at görevleri %100 geçiyor mu?

Hayır tr gibi
  • Arkadaslar onun bunun lafina bakipta huzursuz olmaya gerek yok baslayin global 2 ye. Cok guzel bir ortam var. 2k8 ,2k9 yillarindaki metin2 keyfini aliyosunuz. Hic kimse guclu degil herkes emegiyle birseyler yapmaya calisiyor. Maximum 3,4 tane 50+ lv var herkes rekabet halinde. Bunlarda oyunu eglenceli yapan unsurlar. Hem tek basina kalmazsiniz global 1 deki arkadaslarinizi bulmaniz muhtemel cunku %50 si global 2 ye baslamistir bile. ben ilk gun 6,7 tane arkadasimi buldum. Hadi diyelim ilk defa baslicaksiniz burda birsuru kisiyle tanisirsiniz. Server hicbir zaman cokmez simdiden bile cok hizli gelisim var ayrica Tomrisin dedigi gibi global 1 deki sacmaliklar alemine donulecegine oyunu silmek en mantiklisi orasi tamamen 1 haftada saglam car dizenlerin yuvasi olmus ne ararsaniz buluyoraunuz iki balik tutup iyi bir car yapiyorsunuz rekabet 0 ha belki loncalar arasi savaslar olur eglencelidir ama senin loncandaki adamlar ile bile kavga etmeniz en beklenilecek sey. orda herkes gelisti ve sıkıntıdan insanlar birbirine sarmaya başladı. global 2 nin açılması ilaç gibi olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Im Unleashed -- 19 Aralık 2016; 1:22:9 >

• global 2 cidden bomba gibi olmuş fakat kelimelerine dikkat etmen lazım. herkes bizim gibi full karakterini bırakıp gidemiyor ve bu "onun bunun" lafını hak ettiğini göstermiyor. bu arada global 2'ye başlayan kimse pişman değil millet çatır çutur oynuyor valla :)

ayrıca global 1'de ejder pençelerine GERÇEKTEN ihtiyacı olan varsa bana özelden ulaşsın, hediye edebilirim.

Raziel bomba gibi geliyor... bana oyun içinde Raziel, Nisroc ve sequentiaL nicklerinden ulaşabilirsiniz sarı bayrağım.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

edit:

bir de Gecekondu'muzdan bir fotoğraf atayım

not: fotoğrafta dragon god attack ve tiger earrings yoktu.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

edit2: Divines'a katılmam ilk başlarda tamamen çıkar ilişkisine dayanıyordu (ki bilen bilir zamanında onlar yüzünden 7 gün ban yemiştim ve sürekli bir kavga halindeydim) fakat sonradan kanım cidden ısındı, cidden profesyonel oyunculara sahip aktif bir guild, lonca içi yardımlaşmadan bahsetmiyorum bile. Bazı insanlar lonca savaşından sonra Divines'a yenildikleri için laf atar oldu fakat kaçırdıkları nokta Divines'ı yenmek için 2 krallık ve 4 guild birleşti ki zaten arada uçurum kadar bir fark değil sadece 3 sayı ile kazandılar. Ayrıca üçüncülüğü de Divines'ın ikinci takımı olan DivinesArmy kazandı. Üzülerek söylemek istiyorum ki bütün Divines sizin krallıklarıza denk, bu yüzden bir kaç no lifer rumen ve portekizli sürekli ağlıyor :)) sequentiaL istisnalar hariç hepinizi seviyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SequentiaL -- 19 Aralık 2016; 2:13:53 >

• Yaklasik 20 gün yokum item basma sansim hala ayni 10a yakin dolu yaktim en saglami 9almak allahtan depolari fulledim gelince satarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet global 2 de 28 ort dolunayım +9 a geçerken yanmış bulunmakta fakat tam hız devam pes etmek yok
  • Banada 40 ort çan düstu sanirim svnin suan en yuksek ortlu çanı bekletiyoruz bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Caulfield

Arkadaslar onun bunun lafina bakipta huzursuz olmaya gerek yok baslayin global 2 ye. Cok guzel bir ortam var. 2k8 ,2k9 yillarindaki metin2 keyfini aliyosunuz. Hic kimse guclu degil herkes emegiyle birseyler yapmaya calisiyor. Maximum 3,4 tane 50+ lv var herkes rekabet halinde. Bunlarda oyunu eglenceli yapan unsurlar. Hem tek basina kalmazsiniz global 1 deki arkadaslarinizi bulmaniz muhtemel cunku %50 si global 2 ye baslamistir bile. ben ilk gun 6,7 tane arkadasimi buldum. Hadi diyelim ilk defa baslicaksiniz burda birsuru kisiyle tanisirsiniz. Server hicbir zaman cokmez simdiden bile cok hizli gelisim var ayrica Tomrisin dedigi gibi global 1 deki sacmaliklar alemine donulecegine oyunu silmek en mantiklisi orasi tamamen 1 haftada saglam car dizenlerin yuvasi olmus ne ararsaniz buluyoraunuz iki balik tutup iyi bir car yapiyorsunuz rekabet 0 ha belki loncalar arasi savaslar olur eglencelidir ama senin loncandaki adamlar ile bile kavga etmeniz en beklenilecek sey. orda herkes gelisti ve sıkıntıdan insanlar birbirine sarmaya başladı. global 2 nin açılması ilaç gibi olmuş...

1 haftada sağlam char diz global 1de. Tüm hesaplarımı mailleriyle birlikte sana hediye edicem. Sen herhalde 35 lvl olup dolunayını zırhını alınca oyunun kralı olduğunu zannedenlerdensin. Balık parasıyla lastik donu bile alamazsın.
    Cevap vermene de gerek yok global 2 de başarılar.

• Teşekkür ederim dostum
  • Arkadaslar bugun bende basladim. birlikte takilacak arkadas ariyorum nickim : OneTouch mavi bayrağım pm atabilirsiniz :D
  • Arkadaslar global2 nasil? Oynayan cok turk varsa baslamayi dusunuyorum bende
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.